Jaký účes nosí asistentky, recepční?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e42cfaf0bacc4b0660555974e632c207Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 7:30 pm    Předmět: Citovat

Margueritte napsal:
Tak jsem to tady trošku pročetla...

Já coby asistentka nosím společenské oblečení a vždy sukně. Co se týče vlasů, tak rozpuštěné a rozprostřené tak,aby byly vždy za ouškama a nebyly v obličeji (z psychologického hlediska nedělají vlasy v obličeji vůbec dobrý dojem!), aby nepřekážely.

Kalhoty jsem na sobě měla naposledy tak před rokem, ale od té doby nosím kamkoliv, i po doma sukně. Nejsem totiž velký zastánce kalhot u žen. Cool Smile

Co se týče společenských akcí - tak tam se snažím drobně přikrášlit... Smile ale nepřeháním to.

EDIT: Taky jsem vždycky paf z toho, že když někdo řekne sekretářka, nebo asistentka, představují si lidi vysokou ženu s drdůlkem a brýlemi.
Laughing


No upřímně, podle tvého popisu si ji ani zásadně jinak nepředstavuju Twisted Evil Laughing Prostě taková upjatá paní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 7:32 pm    Předmět: Citovat

U nás ve firmě jsou volné pátky, to si každý ze středního a vysohého menežmentu mlže vzít na sebe co, chce, ale od pondělka do čtvrtka musí mít všichi tito jmenovaní muži oblek a ženy buď kostýmek a nebo šaty či sukni, vlasy se asi řešit nemusí... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 7:36 pm    Předmět: Citovat

Lea napsal:
Tak se též přidám se svou troškou do mlýna. Myslím, že u recepční nebo sekretářky je to v podstatě jedno, ale třeba pracovníci banky, prestižních hotelů a pod, by prostě upravení být měli. Kdyby ředitel banky chodil v otrhaných riflích, tak by na mě opravdu nepůsobil dobře a šla bych jinam.


A to já zas ne Twisted Evil Spíš naopak.

Lea napsal:

Co se těch vlasů týče, tak taky záleží na délce, vlasy pod rameny mi rozpuštěné připadají v pořádku, ale třeba vlasy do pasu už ne. Ale tohle by každá firma měla mít určeno a nemá-li, pak je to holt jedno.


Co je v nepořádku na rozpustěných vlasech do pasu a delších?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 7:57 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:


Co je v nepořádku na rozpustěných vlasech do pasu a delších?


No v nepořádku nic. Jen si myslím, že všude se prostě nehodí. Holt jsem staromódní, ale rozpuštěné vlasy jsou podle mě pro rusalku do lesa, ale ne pro dámu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 8:03 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 8:04 pm    Předmět: Citovat

Mám stejný názor jako Lea. Dlouhé rozpuštěné vlasy jsou pro mě symbolem volnosti a svobody, a to je věc která se se seriózností a profesionalitou moc neslučuje. Lidé prostě berou víc vážně ženu, která má kratší účes, nebo dlouhé vlasy sepnuté. Je to smutné, ale je to tak.
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 8:05 pm    Předmět: Citovat

Jenne, jestli máš takové zlušenosti, tak je mi to líto. Já je naštěstí nemám.

Pravda, taky nejsem dáma ani po tom netoužím Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 8:07 pm    Předmět: Citovat

Lea, musím souhlasit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 8:48 pm    Předmět: Citovat

Mně se tedy potvrzuje, že blondýnky střižené na mikádo, dámy s culíky proklatě vysoko, na mě povětšinou nepůsobí tak seriózně. Účes, barva vlasů (pokud je slečna obarvená) samozřejmě hodně vypoví.

Ono záleží na situaci, kdyby před Vás přišla křehká krátká blondýna v kalhotovém kostýmku a dlohovlasá tmavovláska v sukňovém kostýmu, vaše podvědomí mezi nimi najde sakra rozdíl... určitě odhadnete které by většina lidí více naslouchala a pamatovala si ji vizuálně. (Samozřejmě... nepočítám komunikační dovednosti, s čím by za vámi přišli a tak.)

Ano, dlouhé vlasy jsou spojovány často s přírodou, volností, ale pořád na mě působí u slečen a paní nejlépe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 8:46 am    Předmět: Citovat

Nevím, zda jsem to tu už nepsala, ale taky jsem jednu dobu dělala recepční a asistentku v jednom a nikdo neměl problém s mým rozpuštěným hárem. Lidi se ke mě chovali příjemně, chválili a projevovali zájem o vlasy. A nikdy se mi nestalo, že by mě nebrali vážně.
Takže rusalky nemusí být jen v lesích. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.