Svadobné účesy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b1c5aca549c78374019bf1aaf340160eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 12:06 am    Předmět: Citovat

Já bych ty rozpuštěné vlasydoplnila jen o živé květiny. Růže flamingo nebo frézie, aby krásně voněly kolem...nádhera!
Návrat nahoru
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 1:01 pm    Předmět: Citovat

Myslím si, ze zálezí aj od toho, jestli bude mít nevesta závoj nebo kyticky ve vlasech. Nekteré mají dokonce klobouk.

Já sem si z vlasu pri svadbe vedu nedelala, i kdyz musím ríct, ze sem si svadební saty sila 2 dny, a úces se upravil tesne pred odchodem. Shocked Jedna kamarádka mi do vlasu pripevnila kyticky, vypadalo to super! Very Happy Tehdy sem ale vlasy mela po ramena, a ke vsemu trvalou! Shocked

Jsou aj takové nevesty, které si opravdu dají zálezet, a na den s velkým- D se pripravujou mesíce dopredu. Jedna moje známá jezdila pravidelne ke kadernici, a skouseli ruzne úcesy. Podle fotek se potom rozhodla.
Ale u xxl-dlouhovlásek by se mi vlasy nejvíc líbili rozpustené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 2:24 pm    Předmět: Citovat

Já byla před svatbou na zkoušce u jedné své bývalé splužačky, která má kadeřnický salón. Chtěla jsem nějaký pěkný drdol - něco tam umotala, bylo to pěkné. Dávala mi do toho i takou vycpávku (vypadalo to jako drátěnka na nádobí), abych neměla vzadu placatou hlavu Smile. Pak přijela k nám domů ráno v den svatby, aby to učesala, a vyšlo jí z toho něco úplně jiného, ale taky pěkného - byly v tom i kytičky. Jen to pak nešlo rozčesat, bylo to natupírované a nalakované...ale pro jednou se to nezbláznilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 7:49 pm    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Myslím si, ze zálezí aj od toho, jestli bude mít nevesta závoj nebo kyticky ve vlasech. Nekteré mají dokonce klobouk.


Až se budu někdy vdávat, pokud to tedy vůbec, tak bych chtěla určitě klobouk. Třeba ten po mý mamince je úžasnej. Ale žádnej účes se pod klobouk asi realizovat nedá. Snad leda nízko posazený drdol?...ale jestli se to vůbec k tomu hodí?... Asi hodně záleží na klobouku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 11:19 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Jéé, mě teď napadlo...Musí se před svatbou ke kadeřnici? Laughing
Já se teda ještě nevdávala (kdoví jestli budu Rolling Eyes ), tak nevím, jestli si to nepředstavuju moc jednoduše, ale myslela jsem si, že tak maximálně umeju, rozpustim, zapletu nějaký ty kytičky (ideálně živý) a bude hotovo Very Happy
Nechcete se s námi místní dlohovlásky podělit, s jakým účesem jste se vdávaly? Popř. milovníci dlouhovlásek, jaký účes měla ta Vaše nejdražší v den D? Razz


Jsem ráda, že už mám tenhle účes za sebou, tenkrát jsem měla vlasy něco pod zadek... účes byl krásný, ale ta váha. Máme v plánu svatbu druhou, tak trochu "pro sebe"... (víc zorganizovanou a hlavně maličkou, bez toho, aby ji řídila moje mamča, a zvala lidi, které ani neznáme... i když to bylo fajn;)) a vím naprosto přesně, že budu mít vlasy rozpuštěné a šaty taky úplně jiné... bude to bomba Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 11:33 am    Předmět: Citovat

Tak to já bych se vdávala holt jako Fairy. Vlasy volně, v nich živé květiny nebo lístky. Závoj je sice hezký, ale asi by mi bylo líto zakrytých vlasů. Ty jsou přece jen nejkrásnějším závojem samy o sobě. Klobouk bych tedy opravdu nechtěla...
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 11:39 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Tak to já bych se vdávala holt jako Fairy. Vlasy volně, v nich živé květiny nebo lístky. Závoj je sice hezký, ale asi by mi bylo líto zakrytých vlasů. Ty jsou přece jen nejkrásnějším závojem samy o sobě. Klobouk bych tedy opravdu nechtěla...


Klobouk tedy taky ne:) ale první svatbu jsem chtěla vypadat jako princezna a samozřejmě k tomu i ten účes (dělala mi ho kamarádka a měla z něj hlavu jak balónVery Happy) . Bej závoje (ne přes obličej) by to pro mě nebylo ono... teď už je to jiné, vlasy mám podstatně delší... a mám trošku jiné sny.. třeba kočár s koňmi, ne auta, svatbu někde mimo město, ne na radnici... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 2:22 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Jsem ráda, že už mám tenhle účes za sebou, tenkrát jsem měla vlasy něco pod zadek... účes byl krásný, ale ta váha. Máme v plánu svatbu druhou, tak trochu "pro sebe"... (víc zorganizovanou a hlavně maličkou, bez toho, aby ji řídila moje mamča, a zvala lidi, které ani neznáme... i když to bylo fajn;)) a vím naprosto přesně, že budu mít vlasy rozpuštěné a šaty taky úplně jiné... bude to bomba Very Happy


To plánujete na nějaké výročí ještě jednu svatbu? Wink

To Fairy: Klobouček může být moc pěkný, ale k tomu by se spíš hodil nějaký rafinovaný drdol. Jinak by se ty vlasy asi neuplatnily. A závoj? Ten se dá po obřadu sundat, já měla závoj přes obličej, ale byl tak jemný, že vůbec nevadil a je mi přes něj i na fotkách vidět do obličeje. A po obřadu se to hodilo dozadu a posléze sundalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 2:46 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
A.d.é.l. napsal:
Jsem ráda, že už mám tenhle účes za sebou, tenkrát jsem měla vlasy něco pod zadek... účes byl krásný, ale ta váha. Máme v plánu svatbu druhou, tak trochu "pro sebe"... (víc zorganizovanou a hlavně maličkou, bez toho, aby ji řídila moje mamča, a zvala lidi, které ani neznáme... i když to bylo fajn;)) a vím naprosto přesně, že budu mít vlasy rozpuštěné a šaty taky úplně jiné... bude to bomba Very Happy


To plánujete na nějaké výročí ještě jednu svatbu? Wink

To Fairy: Klobouček může být moc pěkný, ale k tomu by se spíš hodil nějaký rafinovaný drdol. Jinak by se ty vlasy asi neuplatnily. A závoj? Ten se dá po obřadu sundat, já měla závoj přes obličej, ale byl tak jemný, že vůbec nevadil a je mi přes něj i na fotkách vidět do obličeje. A po obřadu se to hodilo dozadu a posléze sundalo.


Plánujeme, ale ne na výročí. Prostě tu chceme zažít ještě jdnou, opravdu "sami pro sebe".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 2:49 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Daniela napsal:
A.d.é.l. napsal:
Jsem ráda, že už mám tenhle účes za sebou, tenkrát jsem měla vlasy něco pod zadek... účes byl krásný, ale ta váha. Máme v plánu svatbu druhou, tak trochu "pro sebe"... (víc zorganizovanou a hlavně maličkou, bez toho, aby ji řídila moje mamča, a zvala lidi, které ani neznáme... i když to bylo fajn;)) a vím naprosto přesně, že budu mít vlasy rozpuštěné a šaty taky úplně jiné... bude to bomba Very Happy


To plánujete na nějaké výročí ještě jednu svatbu? Wink

To Fairy: Klobouček může být moc pěkný, ale k tomu by se spíš hodil nějaký rafinovaný drdol. Jinak by se ty vlasy asi neuplatnily. A závoj? Ten se dá po obřadu sundat, já měla závoj přes obličej, ale byl tak jemný, že vůbec nevadil a je mi přes něj i na fotkách vidět do obličeje. A po obřadu se to hodilo dozadu a posléze sundalo.


Plánujeme, ale ne na výročí. Prostě tu chceme zažít ještě jdnou, opravdu "sami pro sebe".


Jj. Jak zde jistě ctěným čtenářům už doteklo, taky mám tento den za sebou... v klasickém úřadově-normálním provedení... bylo to pěkný, to joooo.... nicméně podruhé, pokud tedy někdy.. už to mám taky vymyšlený úplně jinak Smile mám vyhlídnutej jeden ostrov (u nás, ne v jihočínským moři, vy trubkové Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.