Svadobné účesy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d7799fa73e0d4d3cf6676c8459dd2489Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 6:46 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Podle mě by se daly objednat už i nějaké trochu vyšlechtěné, co vydrží déle... objednat se dá cokoli, včetně konvalinek a podobných specialit - samozřejmě jen ve větším květinářství a člověk si připlatí...


no co, bude málo lidí, tak se rozšoupnu na pomněnkách..Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 6:47 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Podle mě by se daly objednat už i nějaké trochu vyšlechtěné, co vydrží déle... objednat se dá cokoli, včetně konvalinek a podobných specialit - samozřejmě jen ve větším květinářství a člověk si připlatí...


hmm, mě objednali cokoliv i ve velmi malém květinářství...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 6:48 pm    Předmět: Citovat

Wen: Samozřejmě že to dělají v květinářství, už jsem to i přepsala, jak je tady člověk zblblý z těch vlasů, tak píšu blbosti Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 6:53 pm    Předmět: Citovat

no jo, ženy.. vy jste jiný kraj.. jsem zvědavá, co mi půjde a nepůjde v olomouci... škoda, že nemůžu kadeřnici dát v brně... ale to je kravina, že.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 6:56 pm    Předmět: Citovat

I u nás ve městě, co je menší než Olomouc jsem koukala, co všechno ti v květinářství objednají Shocked (dělala jsem tam několik let brigádu, u nějaké svatby jsem i asistovala) Tak bych se nebála ani nabídky květinářství (i kadeřnictví) u vás... Wink a Olomouc je krásná!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 6:59 pm    Předmět: Citovat

jo, proto se s ní chci rozloučit svatbou.. Laughing

no prostě to chce projít, pokoukat, poptat se.. uvidíme, jak to bude..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 7:05 pm    Předmět: Citovat

jo, do květinářství je důležité zaběhnout tak měsíc předem.
Já chtěla červené kaly. Vypadalo to tak, že první kontaktovali asi pět dodavatelů a ti jim poslali fotky a já si pak vybrala barvu. A třeba kaly se musí objednat 14dní až 3 týdny dopředu, zaleží na druhu. Aby pak ta kytice vypadala co nejlépe.

Mimochdem, jak tak ještě chatuju, tak jsem zavzpomínala jak mi lítaly pérka z účesu, docela rychle, a docela daleko. Ještě, že jsem nikoho netrefila Laughing Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 7:11 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
jo, do květinářství je důležité zaběhnout tak měsíc předem.
Já chtěla červené kaly. Vypadalo to tak, že první kontaktovali asi pět dodavatelů a ti jim poslali fotky a já si pak vybrala barvu. A třeba kaly se musí objednat 14dní až 3 týdny dopředu, zaleží na druhu. Aby pak ta kytice vypadala co nejlépe.

Mimochdem, jak tak ještě chatuju, tak jsem zavzpomínala jak mi lítaly pérka z účesu, docela rychle, a docela daleko. Ještě, že jsem nikoho netrefila Laughing Laughing


já jsem trefila (kromě toho, že jsem mu přisedla botu) chlapa v divadle pérkem.. Laughing nebo chlapa, tak 23 měl... a seděl jak prase v divadle, tak si to zasloužil.. Laughing a pak celou dobu kecal.. blbec... jsem litovala, že jsem ho nepinkla víckrát.. Laughing no to je k OT Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 8:50 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Hele holky, k čemu je vlastně závoj dobrej?
Já jestli někdy bude svatba, tak už budu mít pořádný háro, takže ho chci ukázat Razz a ne schovávat pod závoj... podle mě je to takový hezky princeznovský ty rozpuštěný vlasy s nějakou okrasou, ale asi se to "nenosí" na svatbách co?



Co se ne/nosí, je celkem fuk, důležité je, co se ti líbí Wink Já bych šla s rozpuštěnýma zase, tenkrát jsem je navíc měla jenom do pasu, dneska už by to byl lepší efekt Laughing

Jinak k tomu závoji, vedle toho panenství nám ještě na výšce jeden vyčující říkal, že to bylo bráno taky jistá forma magické ochrany před zlými duchy a silami. Že když se nevěsta vdávala, tak opuštěla svůj rodný dům, šla na "cizí" a byla vydaná všanc, tak aby ji tak snadno nepoznali Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 8:45 pm    Předmět: Citovat

Holky,myslite,ze se hodi,aby druzicka mela rozpusteny vlasy?Nebo by byl lepsi nejaky drdol?Nemate nejaky typ??
Uuuuufffff najit nejakou kadernici,co mi nevyrve vlasy uz pri myti to mi da zabrat..Nejlepsi by bylo dat si na hlavu pytel,jenze to by asi bylo moc napadny a neproslo by mi to Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.