Svadobné účesy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1e5b7b6ddd1ca49968ec606e6f504049Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 3:43 pm    Předmět: Citovat

A to u nás se lidi vdávaj na úřadě rádi, heč Wink , protože obřadni síň je na hradě v jedné historické pozdně gotické místnosti.
A to se tu nikomu nelíbí klobouky Shocked ? ...Mě to přijde takový elegantní, to bude tím, možná nevěsty chtějí ještě vypadat jako mladé vílky a klobouk jim k tomu nesedí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 3:46 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
A to u nás se lidi vdávaj na úřadě rádi, heč Wink , protože obřadni síň je na hradě v jedné historické pozdně gotické místnosti.
A to se tu nikomu nelíbí klobouky Shocked ? ...Mě to přijde takový elegantní, to bude tím, možná nevěsty chtějí ještě vypadat jako mladé vílky a klobouk jim k tomu nesedí


Ty jó, na hradě Shocked Shocked Shocked , to vůbec není špatný nápad!!! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 4:32 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Ty jó, na hradě Shocked Shocked Shocked , to vůbec není špatný nápad!!! Twisted Evil


Akorát se mezi svatebčany trochu míchaj Japonci a Rusi a jiní turisté. A prohlídka po objektu vede i přes tu obřadní síň...takže turisti mají v ceně i pravou českou veselku Very Happy . Ale je to tam opravdu pěkné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 6:00 pm    Předmět: Citovat

Klobouk je elegantní, nosím ho někdy k letním šatům. Viděla jsem už i nádherné ladné lehké letní klobouky, které byly jako vyšité pro italskou dámu v letním kostýmku s bílými rukavičkami. Tak to bych prosím ano, kdyby to jen nebylo tak drahé Very Happy .
Návrat nahoru
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 8:51 pm    Předmět: Citovat

Letní klobouky jsou njelepší Very Happy , občas u nás zajdu k modistkám a to se pak kochám, ale ceny bohužel opravdu nejsou z nejnižších. Navíc, lidé malého vzrůstu by se měli klobouků vyvarovat, prý...ale myslím, že hodně záleží na typu klobouku...doufám....se svou výškou si holt nemůžu vyskakovat, anebo jo, ale hodně vysoko Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 9:00 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:

Jj. Jak zde jistě ctěným čtenářům už doteklo, taky mám tento den za sebou... v klasickém úřadově-normálním provedení... bylo to pěkný, to joooo.... nicméně podruhé, pokud tedy někdy.. už to mám taky vymyšlený úplně jinak Smile mám vyhlídnutej jeden ostrov (u nás, ne v jihočínským moři, vy trubkové Smile)


Mně to tedy nějak nedoteklo, možná jsem něco přehlídla...tak se pro pořádek ptám - Aha je muž ve stavu manželském? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 9:30 pm    Předmět: Citovat

Ve stavu rozvedeném a znovu spárovaném, pokud vím. Very Happy
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 10:04 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Ve stavu rozvedeném a znovu spárovaném, pokud vím. Very Happy


Asi udelam Fairy svou mluvci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2007 7:16 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Akorát se mezi svatebčany trochu míchaj Japonci a Rusi a jiní turisté. A prohlídka po objektu vede i přes tu obřadní síň...takže turisti mají v ceně i pravou českou veselku Very Happy . Ale je to tam opravdu pěkné.


Very Happy Very Happy takové turistické zpestření Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 5:58 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Akorát se mezi svatebčany trochu míchaj Japonci a Rusi a jiní turisté. A prohlídka po objektu vede i přes tu obřadní síň...takže turisti mají v ceně i pravou českou veselku Very Happy . Ale je to tam opravdu pěkné.


Chaluzsko, snad nejsi z Karlštejna?
My budeme mít svatbu v kostele, tak přemýšlím, co by se tak hodilo. Klobouk určitě ne.......ten mi přijde spíš pro starší nevěsty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.