Svadobné účesy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0d55baf6bf1a1e6fc224437185bf18c5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 8:48 pm    Předmět: Citovat

no prvně bych ti poradila, řekni to nevěstě, jak bude souhlasit..Smile

já bych řekla, že normální to bude jedno..Smile mně sestra třeba posílá oblečení družičáků.. teď má návrh v kombinaci černé.. a mně je to ták fuk.. ale uznávám, že některé nevěsty by třeba černou nerozdejchaly.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 10:09 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
barthezka napsal:
Hele holky, k čemu je vlastně závoj dobrej?
Já jestli někdy bude svatba, tak už budu mít pořádný háro, takže ho chci ukázat Razz a ne schovávat pod závoj... podle mě je to takový hezky princeznovský ty rozpuštěný vlasy s nějakou okrasou, ale asi se to "nenosí" na svatbách co?



Co se ne/nosí, je celkem fuk, důležité je, co se ti líbí Wink Já bych šla s rozpuštěnýma zase, tenkrát jsem je navíc měla jenom do pasu, dneska už by to byl lepší efekt Laughing

Jinak k tomu závoji, vedle toho panenství nám ještě na výšce jeden vyčující říkal, že to bylo bráno taky jistá forma magické ochrany před zlými duchy a silami. Že když se nevěsta vdávala, tak opuštěla svůj rodný dům, šla na "cizí" a byla vydaná všanc, tak aby ji tak snadno nepoznali Wink


Hlavně - svatba je dnes snad už jediná příležitost, kdy se bez pohoršení okolí můžeš přes den producírovat ve velké večerní toaletě se záclonou připíchlou k hlavě - a tomu se prostě nedá odolat Twisted Evil
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 10:11 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
barthezka napsal:
Hele holky, k čemu je vlastně závoj dobrej?
Já jestli někdy bude svatba, tak už budu mít pořádný háro, takže ho chci ukázat Razz a ne schovávat pod závoj... podle mě je to takový hezky princeznovský ty rozpuštěný vlasy s nějakou okrasou, ale asi se to "nenosí" na svatbách co?



Co se ne/nosí, je celkem fuk, důležité je, co se ti líbí Wink Já bych šla s rozpuštěnýma zase, tenkrát jsem je navíc měla jenom do pasu, dneska už by to byl lepší efekt Laughing

Jinak k tomu závoji, vedle toho panenství nám ještě na výšce jeden vyčující říkal, že to bylo bráno taky jistá forma magické ochrany před zlými duchy a silami. Že když se nevěsta vdávala, tak opuštěla svůj rodný dům, šla na "cizí" a byla vydaná všanc, tak aby ji tak snadno nepoznali Wink

Tak toto jsem četla, že má být úkol družiček, odpoutat pozornost zlých duchů od nevěsty.
Jinak nemyslím si, že by závoj schovával vlasy..... je spousta druhů závojů, různé délky a a hustoty. Moc se mi líbí, jak to měla třeba Poppaea Wink
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 7:06 pm    Předmět: Citovat

tak objevila jsem, že fotografka, se kterou máme zítra rande, sídlí v jednom salonu, kde se mi dokonce i líbí účesy:

http://www.salonariana.info/ucesy.php

a i líčení vypadá nadějně..Smile

nemluvě o tom, že jsme tam objevili dort, co chceme..

tak snad to s dlouhým závojem pod účesem dopadne dobře..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 8:27 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Klarusa napsal:
barthezka napsal:
Hele holky, k čemu je vlastně závoj dobrej?
Já jestli někdy bude svatba, tak už budu mít pořádný háro, takže ho chci ukázat Razz a ne schovávat pod závoj... podle mě je to takový hezky princeznovský ty rozpuštěný vlasy s nějakou okrasou, ale asi se to "nenosí" na svatbách co?



Co se ne/nosí, je celkem fuk, důležité je, co se ti líbí Wink Já bych šla s rozpuštěnýma zase, tenkrát jsem je navíc měla jenom do pasu, dneska už by to byl lepší efekt Laughing

Jinak k tomu závoji, vedle toho panenství nám ještě na výšce jeden vyčující říkal, že to bylo bráno taky jistá forma magické ochrany před zlými duchy a silami. Že když se nevěsta vdávala, tak opuštěla svůj rodný dům, šla na "cizí" a byla vydaná všanc, tak aby ji tak snadno nepoznali Wink

Tak toto jsem četla, že má být úkol družiček, odpoutat pozornost zlých duchů od nevěsty.
Jinak nemyslím si, že by závoj schovával vlasy..... je spousta druhů závojů, různé délky a a hustoty. Moc se mi líbí, jak to měla třeba Poppaea Wink

Jé, tady se mluví o mně Wink Já jsem závoj původně nechtěla, přemluvila mě moje svědkyně, a nakonec jsem byla ráda, do toho kostela se to určitě hodilo.
Pokud jde o šikovnou kadeřnici, slyšela jsem opravdu velikou chválu na Nikolu Miláčkovou (z Prahy); bohužel osobní zkušenost nemám, na můj termín už neměla volno...ale neznám nikoho, kdo by s ní měl špatnou zkušenot
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ackm
8-20
8-20


Založen: 16.12.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2011 3:18 pm    Předmět: rozpuštěné vlasy a přitom svatební Citovat

Holky pomooooocccc!!!!!
Svatba za dveřma a já nevím, co s vlasama. Chtěla bych rozpuštěné a né vlnité a přitom aby to vypadalo svatbně. Nejspíš si dám do rupuštěných vlasů závoj a půjdu. Jen dozadu ten závoj, aby byly vidět vlasy. Mám vlasy po pás a dlouhé. Byla u mne kadeřnice a natočila je. na fotkách je to hezké ale ve skutečnosti jsem měla moc AFRO-to nééééé Rolling Eyes v tom nepůjdu Mad
Poradte, jak přizdobit svatbní účes z dlouhých a hustých vlasů. Jinak než závojem, kytičkou a tak. mě by se líbilo vyžehlit a podtočit konce, nebo velké natáčky ať to stojí od hlavy a vyžehlit. Je to blbost co říkám???? Poraďte prosím!!! Beru fotky, typy na kadeřnice, všechno. Díky:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ackm
8-20
8-20


Založen: 16.12.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2011 8:34 pm    Předmět: spěchá!!! Citovat

Neznáte někdo kadeřnici nebo kadeřníka, ktzerý by uměl krásně vyfoukat dlouhé vlasy, aby měly slavnostní charakter-hezky tvar a který by do nich uměl dát třeba kytky nebo perličky. Spěchá to. Děkuju! Jo a jsem z Prahy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LN.LIDKA
41-80
41-80


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2011 12:04 am    Předmět: Citovat

Já teda měla závoj, čelenku a nějaké ty štrasové kytičky, vlasy mi kadeřnice hodila přes závoj, takže zakryté nebyly-viz. moje galerka. Ale musím říct, že i když nemám extra dlouhé vlasy-asi 10 cm nad pas, tak mi to "týrání" u kadeřnice stačilo-3 hodiny to kulmovala a pak ty vlnky nešly od sebe a dost se to trhalo, docela jsem trnula, jestli mi na hlavě něco zůstane-naštěstí zůstalo, ale víc takových zásahů, tak jsem asi plešatá, nevím, jak to dělají modelky, že jim po všech úpravách něco na hlavě zůstáva Laughing Ale můžu být ráda, že jsem se vdávala ž letos, protože loni jsem měla délku leda tak na drdůlek, protože mi je jedna kadeřnice tak poničila, že mohly růst až od loňského roku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deny1234
0-7
0-7


Založen: 5.5.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2012 9:58 pm    Předmět: učes Citovat

ahoj, dobrou inspiraci najdes i na videich i s navodem př. http://www.youtube.com/watch?v=h3cOYpEZL_o&feature=related
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 11:08 pm    Předmět: Citovat

tak tohle je fakt síla Shocked ...zdá se mi to, nebo tam fakt prosvítá nějakej molitan? Very Happy ...nevěsta totiž u jedný fotky píše, že ten objem je díky natáčkám
http://www.beremese.cz/fotoblog/smallkate/album/katerina-a-petr-k38gln/15250403/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.