Svadobné účesy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=23ed93f77746011a8294629a0d537b81Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2014 3:28 pm    Předmět: Citovat

Na svou svatbu jsem taky chtěla rozpuštěné vlasy, jen zvlněné, ale nechala jsem se přemluvit aspoň k sepnutí předních pramenů. Soudě dle reakcí, sklidilo to kladný ohlas: není to úplně všední (zvlášť pokud se dodají další doplňky a vlasy se třeba zvlní), ale zas to není nějaká přehnaně netupírovaná nebo natrvalená kreace: působí to upraveně, ale poměrně přirozeně...
V každém případě přeji, ať to, co zvolíš, je to pravé a pro tebe příjemné.Wink Gratuluju k svatbě a přeji hodně štěstí! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 6:14 am    Předmět: Citovat

To s těmi sepnutými předními prameny se mi líbí... do toho bych asi šla. Holt mám trochu odstáté uši, a na svatbě je nechci vystavovat na odiv, takže tohle by bylo řešení, aby to bylo trošku upravené Smile Děkuji..
Každopádně si vyhradím den před zrcadlem a budu zkoušet a zkoušet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.