Prodloužení vlasů - clip in
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f8487b3811f023c7b6fd2c9f24929064Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

používáte/li clip in?
ano a jsem spokojená
63%
 63%  [ 7 ]
ano používala jsem.
36%
 36%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 7:51 pm    Předmět: Citovat

http://www.omlazeni.cz/souteze/i-vy-muzete-mit-dokonale-vlasy.html

do toho dem né? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2011 5:59 am    Předmět: Citovat

Bohužel už je soutěž uzavřená... co budem dělat? Laughing

citace:
Pomocí této metody můžete i kdykoliv změnit svoji vizáž, jeden den mít například své kratší vlasy a druhý den překvapit dlouhým účesem.

Pěkné, já jsem si pořád naivně myslela, že účelem umělých vlasů je imitovat pravé, aby to pokud možno nikdo nepoznal... ale jsme v 21. století, tak proč nenosit vlasy podle nálady? Laughing Dneska blonďaté, zítra zrzavé, proč být fádní? Laughing Laughing
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RomanKaS
8-20
8-20


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 12:04 am    Předmět: Citovat

Přidám své zkušenosti s clip in Smile : před pár lety jsem si pořídila clip in v délce 60cm z kanekalonu. (Moje vlasy tehdy byly cca 45cm). Kanekalon skutečně odpovídal strukturou pravým vlasům, ačkoliv moje pravé blond byly o něco jemnější - na pohled ale neznatelné. Problém u mě byl ten, který asi potká každého, kdo si nebarví vlasy, resp, nemá po celé délce naprosto stejný barevný odstín - konce odpovídaly, ale na zbytku hlavy umělé (světlejší) vlasy prosvítaly. Bohužel vlasy z kanekalonu barvit nejdou, takže jsem se snažila je umístit co nejvíc pod vlasy, aby to nebylo vidět, nakonec jsem to nosila v culíku. Dodnes nepochopím, co jsem si myslela. Dokonce jsem plánovala si SVOJE vlasy dobarvit. K tomu naštěstí nedošlo. Když jsem nosila vlasy v culíku, necítila jsem ani v nejmenším tu zátěž v místech, kde mi držely ty vlasy na sponkách - a to jsou kanekalonové vlasy lehčí než pravé. Každopádně mě to asi po dvou měsících občasného nošení přestalo bavit. Muslea jsem pořád kontrolovat, jak to vzadu vypadá, musela jsem si svoje vlasy "míchat" v culíku s těmi umělými, protože (kdo by to řekl) pravé vlasy k umělým prostě "nepřilnou" a tak jsem měla půlku ohonu umělého a půlku pravého.
Abych to zkrátila: dodnes si nejsem vědoma toho, že by mi v místech připnutí padaly vlasy, dokonce jsem si dávala extra pozor, abych při vyndavání sponek nevytrhla ani vlas. Jenže jsem jednoho dne zjistila, že mám v těch místech začínající lysiny. Myslela jsem, že si to jen namlouvám, ovšem už asi 3 měsíce po nenošení clip in mi právě z těch míst začaly vykukovat poletující nové vlsky - a že jich bylo! Po lysinách už ani stopa, ale zůstala mi zkušenost, že pokud chci mít jednoho dne vlasy třeba po zadek, nemá smysl to dohánět něčím jiným. prostě počkat Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 10:40 am    Předmět: Citovat

Přesně, nejlepší je počkat až to doroste.. Kdysi jsem si koupila clip hair lidské vlasy 60cm.. Barva neseděla tak mi jí dobarvyli.. Měla jsem je nasazené jednou venku, problém byl ten že mi nepřišlo přirozené ¨dávat na obdiv něco co není moje, myslet na to jestli někde nějaký spoj neleze.. Škoda že jsem to nevěděla předtím mohla jsem ušetřit pár tisícovek.. Dneska mi plní místo ve skříni.. Raději si pár roků počkam na svoje vlasy.. Dneska se mi ty prodloužené už ani nelíbí.. Sám kamarád kadeřník je vzal třísknul s nima o zem, dupnul na ně a řek: jestli chceš přijít o vlasy tak to nos denně.. Mě to příde kravina, když máš svoje vlasy kvalitní, tak je nech růst a budeš je mýt dlouhé od přírody.. Dneska by jsem si to už nepřipla Confused
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 11:36 am    Předmět: Citovat

Rolling Eyes tak to mi připomnělo mou spolužačku, s clip in i spí ráno jde do školy ani se neučeše hodí to do drdolu, vlasy jí stojí na všechny strany a ještě jí všude lezou sponky a v přeležené cestičce ještě ktomu vzadu je to hrůza Mad a když jí to někdo řekne nebo ktomu má někdo připomínku tak jí to je stejně jedno a má blbý keci ktomu Very Happy takže neřešit a starat se radši o svoje mi proběhlo hlavou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 1:01 pm    Předmět: Citovat

swery napsal:
Rolling Eyes tak to mi připomnělo mou spolužačku, s clip in i spí ráno jde do školy ani se neučeše hodí to do drdolu, vlasy jí stojí na všechny strany a ještě jí všude lezou sponky a v přeležené cestičce ještě ktomu vzadu je to hrůza Mad a když jí to někdo řekne nebo ktomu má někdo připomínku tak jí to je stejně jedno a má blbý keci ktomu Very Happy takže neřešit a starat se radši o svoje mi proběhlo hlavou


A to má ještě nějaké vlasy, když v tom i spí?? Já už by jsem si to nedala ani na denní nošení.. Prodloužené vlasy jsou holt o tom že se musí kontrolovat ty spoje, aby nelezly.. Takových znam spoustu co si to nechají prodloužit a dělají co na té hlavě nemají, všude se tím chlubý, i kyž spoje jim lezou při každém otočení hlavou.. Asi jim ty vlasy daruju, když se jim to tolik líbí Laughing Já jsem pro 100% lidské vlasy, ale svoje vlastní Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 1:23 pm    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
swery napsal:
Rolling Eyes tak to mi připomnělo mou spolužačku, s clip in i spí ráno jde do školy ani se neučeše hodí to do drdolu, vlasy jí stojí na všechny strany a ještě jí všude lezou sponky a v přeležené cestičce ještě ktomu vzadu je to hrůza Mad a když jí to někdo řekne nebo ktomu má někdo připomínku tak jí to je stejně jedno a má blbý keci ktomu Very Happy takže neřešit a starat se radši o svoje mi proběhlo hlavou


A to má ještě nějaké vlasy, když v tom i spí?? Já už by jsem si to nedala ani na denní nošení.. Prodloužené vlasy jsou holt o tom že se musí kontrolovat ty spoje, aby nelezly.. Takových znam spoustu co si to nechají prodloužit a dělají co na té hlavě nemají, všude se tím chlubý, i kyž spoje jim lezou při každém otočení hlavou.. Asi jim ty vlasy daruju, když se jim to tolik líbí Laughing Já jsem pro 100% lidské vlasy, ale svoje vlastní Very Happy


tak to mi mluvíš z duše, mě už to taky přešlo ten chtíc po clip inech, spolužačka má jinak podkovu a to ještě takovým způsobem, že každý měsíc 2x změní barvu at je to proužek nebo celou hlavu obarví, každopádně se to odvíjí i na clipech ty mění barvu i s jejími vlasy. Docela mě mrazí když vidím její vlasy spálený a zničený. Jinak clip in jsou fajn, osobně mi nevadí pouze ve způsobu zahuštění a né prodloužení, to pak vypadá občas jak pár pramínků a u hlavy takovej jinej objem i barva Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 8:13 pm    Předmět: Citovat

tak jsem to chtěla koupit mamče ať si užije tu dýlku co mám já, kterou mi závidí, a myslím, že tak nyní neučiním Very Happy náhradní vlasodárek??? víte o něčem? jinak paruku už má
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 8:24 pm    Předmět: Citovat

a co tak pricesok? taky dlhy krasny cop, to je tiez pekne Smile
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 8:55 pm    Předmět: Citovat

Nosí ich niekto denne ? ja nosim 5x do týždna do školy je to pecka,vyzeraju ako moje (zo svojich kratkych vlasov mam komplex proste to nejde...)

ako sa to odrazilo na vašich vlasoch? ja zatial nemam žiadne lisiny ani nič podobne, bože chraň Smile
(kto s tým ma problem nech nekomentuje)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.