Prodloužení vlasů - clip in
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4cf4c14eb3dc88b7ee64aba8d25c3c33Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

používáte/li clip in?
ano a jsem spokojená
63%
 63%  [ 7 ]
ano používala jsem.
36%
 36%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 9:24 pm    Předmět: Citovat

Tieto vlasy na denné nosenie nie sú. Skôr by sa mali nosiť príležitostne .. rovnako ako príčesky. To si vážne radšej nechaj nadpojiť. Čo je svinstvo do ktorého by som už nešla.
Ak to tak nutne potrebuješ - moja rada - nechaj tie vlasy trpieť len tých 8 hodín v škole a už pomaly po ceste domov vyťahuj Very Happy

A ako sa staráš o svoje vlásky? Papáš vitamíny, dávaš hennu a podobne? Je to asi to čo nechceš počuť, ale možno starostlivosťou by sa dali aj z krátkych spraviť také nádherné vlasy, že by každý odpadol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 6:52 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Tieto vlasy na denné nosenie nie sú. Skôr by sa mali nosiť príležitostne .. rovnako ako príčesky. To si vážne radšej nechaj nadpojiť. Čo je svinstvo do ktorého by som už nešla.
Ak to tak nutne potrebuješ - moja rada - nechaj tie vlasy trpieť len tých 8 hodín v škole a už pomaly po ceste domov vyťahuj Very Happy

A ako sa staráš o svoje vlásky? Papáš vitamíny, dávaš hennu a podobne? Je to asi to čo nechceš počuť, ale možno starostlivosťou by sa dali aj z krátkych spraviť také nádherné vlasy, že by každý odpadol.


Ja viem nadpojené som mala 4 mesiace, ešte horšie! v škole som tak max. tých 7 hod, a ked pridem domov hned to ide z hlavy dole a cez vikend to ani nevidim...
Ja viem že kratke vlasy možu byť GOOD ale mam strašný strih a strihať sa už nebudem pestujem si vlasy a staram sa dobre Smile pripravky bez silikonov,olejove masky,žiadna žehlička ani nič podobne..ale hovorim ten strih je strašidelny možem dať foto presvedčíš sa aj sama Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 7:26 pm    Předmět: Citovat

A to ty vlasy nosíš napojené jen do školy, nebo kdykoli když jdeš z domu?
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 8:21 pm    Předmět: Citovat

Ja som nosievala clip in, jednu dobu dokonca denne a žiadne negatíva nemôžem povedať.

Boli to pravé vlasy, cena bola neskutočná v tej dobe, bola to celá sada, ale nosila som väčšinou len zadné pramene, buď dva trojsponkové, alebo 4 dvojsponkové, zapínala som si ich väčšinou na to isté miesto, lebo šírka pásu moc variácií nedovoľovala a nikdy sa mi nespravili žiadne plešinky ani mi nadmerne nevypadávali vlasy. A to som ich niekedy mala aj celý deň. Asi záleží na kvalite a hrúbke vlasov, ja ich nemám husté ale hrubé sú jak drátenka Very Happy

Prestala som ich nosiť vlastne len z dôvodu, že moje mi dorástli zhruba do takej dĺžky ako sú clipy. Teraz mi stoja v skrinke nevyužité, takže ak by mal niekto záujem, nech sa ozve Laughing

Nie som zástankyňa predlžovania, ale clipy sú podľa mňa fajn metóda dopriať si to, na čo treba čakať roky. Určite lepšie ako permanentné predĺženie.

Toť môj poznatok, prajem pekný večer Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 10:30 pm    Předmět: Citovat

Nelianna, asi máš ozaj tuhý korienok Smile. Buď rada. Vlásky máš očividne nielenže zdravé ale vyslovene silné. Tým clip inom si im určite nepomohla, ale asi si to dobehla inde. Tak prečo nie....
Ale aj tak by som sa bála komukoľvek povedať že je to v poriadku Smile.

Natty, no to som zvedavá na ten strašný strih Wink.
To je dobre, že vlásky pestuješ. 5krát do týždňa sa mi aj tak zdá moc. No pokiaľ to ináč nejde kúp si aspoň niečo na posilnenie korienkov, aby si nemala zachvíľku problémy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 10:27 am    Předmět: Citovat

Kvetinka, neviem či zrovna zdravé Very Happy ale napríklad nemám problém ani s tými obyčajnými čiernymi tenkými sponkami, keď nosím vysoký cop, mám ich vždy na tom istom mieste za ušami po dve, lebo tam mi rastú také krátke vlásky ala čuvač, ale nerobia sa mi plešinky ani nič.

Asi záleží od každého individuálne ako clipy znesie, príležitostne to asi nikomu neuškodí a denne to neviem povedať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 11:20 am    Předmět: Citovat

Nelianna napsal:
Kvetinka, neviem či zrovna zdravé Very Happy ale napríklad nemám problém ani s tými obyčajnými čiernymi tenkými sponkami, keď nosím vysoký cop, mám ich vždy na tom istom mieste za ušami po dve, lebo tam mi rastú také krátke vlásky ala čuvač, ale nerobia sa mi plešinky ani nič.

Asi záleží od každého individuálne ako clipy znesie, príležitostne to asi nikomu neuškodí a denne to neviem povedať.


Natty má z toho čo som vyrozumela a pozrela v galérii vlásky zničené rokmi farbenia + nedávnym predlžovaním vlasov. Takže asi máte dosť veľký rozdiel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 1:41 pm    Předmět: Citovat

Aj ja som farbila dlhé roky a predlžovanie či zničí, to ja neviem. Ak sa dúfam bavíme o profesionálnej robote, nie domácom predlžovaní Very Happy

Tebe zničilo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 2:28 pm    Předmět: Citovat

Nelianna napsal:
Aj ja som farbila dlhé roky a predlžovanie či zničí, to ja neviem. Ak sa dúfam bavíme o profesionálnej robote, nie domácom predlžovaní Very Happy

Tebe zničilo?


Nikdy som to tak nevnímala. Pol roka po tom čo som ich dala dolu mi začali extrémne vypadávať ( a to nie z keratínu, ten som mala asi len pár mesiacov z celkovej doby dva roky, možno dva a pol ). Trvá to už 9 mesiacov, tie posledné mesiace sa to ešte zhoršuje. Mám tak tretinu pôvodných vlasov a som z toho na prášky. Netvrdím, že je to kvôli nadpojeniu, mala som ich nadpojené naozaj krásne a to ani nehovorím vzhľadom na to akú prácu vídavam bežne na ulici... Ale určite by som neodporúčala jemné vlásky zaťažovať. Čo prírodný blond jemný je. A to mám ja a aj Natty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 2:52 pm    Předmět: Citovat

Hm, ja som proti permanentnému nadpájaniu, aj keď vyzerá akokoľvek dobre, lebo si myslím že to veľmi poškodí vlasy, v mieste spojov sú trvalo zaťažené a určite sa to na nich nejako podpíše. Aj kaderníčky odporúčajú nosiť ich tak tri mesiace a trochu si od nich oddýchnuť.

Teraz máš ešte predĺžené? A ako si mala po keratíne, microringmi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.