Hrbím se, co s tím?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cd8d37eec2db9bacf22bd4210ef50cc7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2014 1:02 pm    Předmět: Citovat

Elysion: Závidím ti, že jsi ho nosila, fakt... Mě s ním od prvního stupně ZŠ strašili (jak se mi ostatní budou posmívat, že budu vypadat jako mrzák, jak jsou děti zlé atd. - asi to měla být motivace, abych poctivě cvičila), potom jsem jezdila na kontroly a na rhb do lázní Luže (ne na pobyt) a měla jsem díky tomu vykládání, jak je to strašná věc, z korzetu vyloženě fobii - stačilo mi zahlédnout těch pár vystavených v jednom tamním pavilonu a dělalo se mi zle od žaludku při řpedstavě, že to mám mít na sobě. Nakonec, když mi ho fakt doporučili, tak jsem si v pubertě vyloženě vybrečela, že ho nosit nechci - naši podlehli. Prostě jsem byla naprosto pitomá a představa, že s něčím, takovým mám chodit do školy, mě strašila i ve snech. No nic, teď už je na to pozdě, takže mi nezbývá, než pravidelně dřít a prostě nepolevit.

K tomu tanci - uvažuji už delší dobu o břišním tanci k té klasické posilovně, ale co já vím, jak na tom budu po porodu Smile Cvičení doma na mě nemá efekt, neb se spíš dohrabu něco dělat, když si to zaplatím, je mi holt líto peněz Very Happy

Haiky: třeba ta permanentka do posilovny/jógu/pilates atd. by byla dobrý hnací motor, aneb "když jsem to zaplatila, tak to je škoda nechat propadnout"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2014 4:52 pm    Předmět: Citovat

vercaskockama napsal:


Haiky: třeba ta permanentka do posilovny/jógu/pilates atd. by byla dobrý hnací motor, aneb "když jsem to zaplatila, tak to je škoda nechat propadnout"

jo,jo Razz to je pravda,mám takovou jednu pernamentku na jogu i plavaní,ale vím,že jestli budu chtít záda opravdu zpevnit,tak se nejspíš posilovacím cvikům nevyhnu,což mi nevadí,jenom se k nim dokopat a dělat je účinně....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2014 7:33 pm    Předmět: Citovat

ale plavání je taky dobré, ono je dobré na posílení celého těla, takže určitě, pokud máš slevu, na bazén choď taky Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2014 7:38 pm    Předmět: Citovat

Kdyz se tu tak objevuje ta joga ... nemate nekdo tip na nejaky "sebevzdelavaci" material pro zacatecniky? Knihu/stranky atd ... chodit do kurzu by pro mne bylo bohuzel zbytecne, neb bych cokoliv co jde nad vysku kleku nebyla schopna udelat (doma je to jine, moje specifikum).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 9:25 am    Předmět: Citovat

vercaskockama napsal:

K tomu tanci - uvažuji už delší dobu o břišním tanci k té klasické posilovně, ale co já vím, jak na tom budu po porodu Smile Cvičení doma na mě nemá efekt, neb se spíš dohrabu něco dělat, když si to zaplatím, je mi holt líto peněz Very Happy


Břišní tance mi v začátku pomohly fakt hodně (ale ono to bylo i tím, že jsem předtím kromě tai-chi nic moc nedělala. Ale asi i záleží na cvičitelce a na rozcvičkách - my měli obojí hrozně fajn a úplně jsem vždycky cítila, jak si hrudní páteř a svaly kolem ní lebedí, takže mě to motivovalo dělat si ty cviky nebo různý prvky i doma (ne nějak soustavně, prostě jak mi vyšla chvilka - třeba u vaření).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 9:30 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
vercaskockama napsal:

K tomu tanci - uvažuji už delší dobu o břišním tanci k té klasické posilovně, ale co já vím, jak na tom budu po porodu Smile Cvičení doma na mě nemá efekt, neb se spíš dohrabu něco dělat, když si to zaplatím, je mi holt líto peněz Very Happy


Břišní tance mi v začátku pomohly fakt hodně (ale ono to bylo i tím, že jsem předtím kromě tai-chi nic moc nedělala. Ale asi i záleží na cvičitelce a na rozcvičkách - my měli obojí hrozně fajn a úplně jsem vždycky cítila, jak si hrudní páteř a svaly kolem ní lebedí, takže mě to motivovalo dělat si ty cviky nebo různý prvky i doma (ne nějak soustavně, prostě jak mi vyšla chvilka - třeba u vaření).


Jé, tak to je fajn Smile mě lákají už delší dobu, i pilates atd., akorát jsem vždy narážela na svou nepravidelnou pracovní dobu - neměla jsem nikdy pravidelně čas ve stejný den a hodinu, takže proto to vždy padlo. Tak teď bych si ten čas snad měla být schopná už najít Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 9:41 am    Předmět: Citovat

Tak držím palce! Wink
A jinak si na posílení středu těla teď občas dávám cvičení CORE od Marušky z www.rutina.cz . Většinou tak jednu až dvě série, je to chvilička, ale člověk ji docela pocítí (teda teďka jedu pořád dokola CORE 3 a říkám si, že až jednou dám tři série - nebo alespoň dvě, aniž bych u toho umírala a musela přecházet na lehčí verzi, tak teprve přejdu na další...) Ale fakt tam hodně záleží na dobrým provedení a na dýchání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.