Ples Praha - prosím pomoc! 27.2.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e47c336e6fc8065ce79c8eded445e124Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 9:20 am    Předmět: Citovat

Rozpuštěné nebo aspoň tak, aby byly ty vlasy hodně vidět Wink Co jsem tak pozorovala na plesech, tak ať je účes sebevyšperkovanější, stačí jedna ženská s dlouhými vlasy, které jsou nějak víc vidět, a vypadá jako královna a všecky ostatní strčí do kapsy, i kdyby byly ze zlata Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 4:47 pm    Předmět: Citovat

Tak já všem moc děkuji za tipy a nápady a už jsem se asi rozhodla! (píšu asi bo jsem docela nerozhodná tak uvidíme za ten měsíc! Very Happy ).
Udělám si teda vlny (prostuduju vlákna o natáčkách), které,žel zpevním lakem (ať to trochu drží) (zkusím najít vlákno o šetrných lacích Very Happy ). No a s pěknou čelenkou/sponkou, zkusím něco v obchodech sehnat. Máte pravdu, když jsem je měla "jen tak" na tom našem plese, opravdu na nich mohli všichni oči nechat, a to tam bylo plno ženských s opravdu umně vyčesanými drdoly. (Ale stejně převažovaly vlasu neurčité délky někde po ramena a s barvou... Twisted Evil Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moirain
0-7
0-7


Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 7:42 pm    Předmět: Citovat

Každý svého štěstí strůjce, do prádelny v Lucerně bych si rozpuštěné vlasy nevzala. Do půl hodiny budeš mít vlasy hnusně urousané jak bosorka, nezlob se. Jednou jsem to zkusila a pak toho hořce litovala. Dobře udělaný drdol udělá mnohem víc parády a pro nóbl akci je rozhodně vhodnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.