A co vousy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f90ec2d33993cd786c3e49e6fce613a3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám vousy?
Ano
38%
 38%  [ 67 ]
Ne
13%
 13%  [ 23 ]
Spíše ano
24%
 24%  [ 42 ]
Spíše ne
23%
 23%  [ 40 ]
Celkem hlasů : 172

Autor Zpráva
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2013 1:56 pm    Předmět: Citovat

Než jsem poznala svého muže, byla bych řekla, že nelíbí.
Ale on už od začátku co ho znám, nosí bradku nebo vousy, a tak se mi to líbí. A spíš mi přijde, že vypadá divně, když to občas úplně všechno oholí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2013 2:02 pm    Předmět: Citovat

Tak můj bratr má dobročinný měsíc stále, jako debil vypadá celoročně.

Zkuste dávno dospělému chlapovi vysvětlit, že na jeho výrazně protáhlý obličej není knír a dlouhá kozí bradka to ono. Pokud jeho slečna miluje Marca z Nightwish, prostě nevysvětlíte Rolling Eyes (Ještěže po rodinné intervenci pochopil, že chodit do práce ve vážené instituci s copánkem na vousech by ho mohlo stát nejen vážnost ale i místo).

Náš Kokeš prostě vlaje kam slečna, tam plášť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2013 2:06 pm    Předmět: Citovat

já mám taky bradkatého fešáka Smile dokonce si ji nechal narůst na můj popud Cool on si třeba nechával jen takou krátkou (delší strniště) a sem se ho jednou zeptala, jestli si někdy zkoušel narůst dlouhou a řekl, že to nikdy nevydržel a jak ho to začlo svědit, tak to oholil... tak sem mu řekla, ať to zkusí vydržet a má ji Very Happy

(jednou si ji celou oholil - asi aby mě naštval, ale tvrdil, že ozdravná kúra - a nějak to nebyl on) Very Happy a teď ji má zase zpět, provádí ozdravné zástřihy a česání 2x denně... jen nevím, jaký kondicionér a masky používá, že mu tak bujně roste Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2013 3:20 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Tak můj bratr má dobročinný měsíc stále, jako debil vypadá celoročně.

Zkuste dávno dospělému chlapovi vysvětlit, že na jeho výrazně protáhlý obličej není knír a dlouhá kozí bradka to ono. Pokud jeho slečna miluje Marca z Nightwish, prostě nevysvětlíte Rolling Eyes (Ještěže po rodinné intervenci pochopil, že chodit do práce ve vážené instituci s copánkem na vousech by ho mohlo stát nejen vážnost ale i místo).

Náš Kokeš prostě vlaje kam slečna, tam plášť.


To já jsem ondyno málem spolkla smíchem lžičku - to když jsem si u oběda všimla, že si synek nechává růst něco jako "knírek" ... Laughing bude mít 19 let a jeho vousy jsou o něco silnější než chlupy... a rostou mu spíš sem-tam než souvisle .Nakonec se smál i on, protože ten porost si pěstoval skoro 14 dní a čekal, že si toho KONEČNĚ někdo všimne. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2013 6:11 pm    Předmět: Citovat

Ilono, to je jak v Saturninovi, že pokud už Miloušovi něco takového vyrostlo, měl by si aspoň ve společnosti před nosem přidržovat kapesník Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2013 7:12 pm    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Ilono, to je jak v Saturninovi, že pokud už Miloušovi něco takového vyrostlo, měl by si aspoň ve společnosti před nosem přidržovat kapesník Smile


Laughing Laughing Laughing no jo ... když on by si synek tak přál nosit sexy strniště ... a zatím je jeho porost spíš zdroj veselí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2013 7:27 pm    Předmět: Citovat

Ilono, u nás to měli podobně někteří spolužáci, taky kolem 18ti, 19ti... Bylo to dost zajímavé, když jim tu a tam rostlo takové chmýříčko... Very Happy

Ale za mně vousy rozhodně ano. Ne vždy, ale dost často Smile

Viz zde např.: http://www.pajiba.com/seriously_random_lists/mindhole-blowers-what-the-male-cast-of-game-of-thrones-looks-like-without-facial-hair.php
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2013 7:35 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Ilono, u nás to měli podobně někteří spolužáci, taky kolem 18ti, 19ti... Bylo to dost zajímavé, když jim tu a tam rostlo takové chmýříčko... Very Happy

Ale za mně vousy rozhodně ano. Ne vždy, ale dost často Smile

Viz zde např.: http://www.pajiba.com/seriously_random_lists/mindhole-blowers-what-the-male-cast-of-game-of-thrones-looks-like-without-facial-hair.php


Já vousy zase spíš nemusím - ale je fakt, že některým mužům dost sluší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2013 7:42 pm    Předmět: Citovat

Když je řeč o vousech... Very Happy Wayne Static
Ten pocit, když má někdo vousy stejné dlouhé jako vy vlasy... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2013 8:38 pm    Předmět: Citovat

U mě vousy vyvolávají pocit špíny a zanedbanosti.
Ten odkaz od Lalaith mi připomenul, proč se někteří muži mohou zdát s vousy pohlednější - vousy milosrdně zakryjí problematické části nehezké tváře.

Mimochodem, teď mě napadá, že v celém příbuzenstvu včetně stýčků a dědečků jsme vždycky měli jen hladce oholené pány. V celé rodině na obou stranách se vousy považují za vrchol nevkusu a zanedbanosti. Ha a mám výmluvu! Mám to prostě v genech Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.