Capillan vlasovy aktivator
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cd8d8835ccf3e1efe10e24f3a85cc847Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 9:26 pm    Předmět: Capillan vlasovy aktivator Citovat

Poznáte ho? videla som ho v lekárni, pán lekárnik vravel ze je dobry, ale chcem sa spytat vas, ci uz ste ho niekto skúšal a aky podla vas je. Dik Wink
Návrat nahoru
Josipa
41-80
41-80


Založen: 21.9.2007
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 10:52 pm    Předmět: Citovat

já to neznám, ale ted jsem sem vlezla z toho důvodu, že jsem na jiné diskusi přečetla o BIOAQUANOLU - www.bioaquanol.cz , take vlasovem aktivatoru, tak me zajimalo, co je to za zazrak. tohle se tváříi byt asi to same, že?aby to nebyla nějaká brutální chemie!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 9:18 am    Předmět: Citovat

Měla jsem ten heřmánkový Capillan(takový světle žlutý). Oproti lopušáku či Bioharu teda nic moc. Vlasy po jeho aplikaci byly takové připláclé k hlavě, rychleji se mastily a účinek jsem nepozorovala. No takže mě nenadchnul. Ale v drogerii jsem viděla i Capillan šampon a ten bych možná i vyzkoušela Wink Musím se příště podívat na složení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 9:45 am    Předmět: Citovat

Já měla taky tento aktivátor a měla jsem s ním zkušenost jako Leontýnka. Vlasy brzy mastné, připláclé k hlavě Mad Mad To už je stokrát lepší lopušák, nbo vodičky od Luny Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 11:17 am    Předmět: Citovat

Dik moc za info tak ho teda kupovat nebudem... usetrili ste mi penazenku dik Wink Razz Cool
Návrat nahoru
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 12:31 pm    Předmět: Citovat

Josipa napsal:
já to neznám, ale ted jsem sem vlezla z toho důvodu, že jsem na jiné diskusi přečetla o BIOAQUANOLU - www.bioaquanol.cz , take vlasovem aktivatoru, tak me zajimalo, co je to za zazrak. tohle se tváříi byt asi to same, že?aby to nebyla nějaká brutální chemie!!


To zní zajímavě už jsi to vyzkoušela?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 10:00 am    Předmět: biohar Citovat

*Leontýnka* napsal:
Měla jsem ten heřmánkový Capillan(takový světle žlutý). Oproti lopušáku či Bioharu teda nic moc. Vlasy po jeho aplikaci byly takové připláclé k hlavě, rychleji se mastily a účinek jsem nepozorovala. No takže mě nenadchnul. Ale v drogerii jsem viděla i Capillan šampon a ten bych možná i vyzkoušela Wink Musím se příště podívat na složení.


ahoj prosím tě jaký si měla ten Biohar s jakou účinností?A rosrtly ti tychle po něm vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 7:38 pm    Předmět: Re: biohar Citovat

skarma007 napsal:
*Leontýnka* napsal:
Měla jsem ten heřmánkový Capillan(takový světle žlutý). Oproti lopušáku či Bioharu teda nic moc. Vlasy po jeho aplikaci byly takové připláclé k hlavě, rychleji se mastily a účinek jsem nepozorovala. No takže mě nenadchnul. Ale v drogerii jsem viděla i Capillan šampon a ten bych možná i vyzkoušela Wink Musím se příště podívat na složení.


ahoj prosím tě jaký si měla ten Biohar s jakou účinností?A rosrtly ti tychle po něm vlasy?


Tak Biohar jsem měla takvý co měl bílou flaštičku a červený vršek. Nevím jaká to byla účinnost-oni mi řekli že tenhle je novější/inovovaný(takže asi i vyšší účinnost Wink ). Co vím tak biohar je hlavně na vypadávání vlasů ale růst taky podporuje. Jenže viditelnější výsledky na růstu jsem pozorovala u lopušáku. Takže biohar je super ale pokud chceš aby ti vlasy rostly rychleji tak si kup i lopušák a můžeš si ráno masírovat pokožku lopuchem a večer bioharem. Taky jsem to tak dělala a byla jsem spokojená Wink Přeju hodně úspěchů a ať vlásky rostou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 10:04 pm    Předmět: Citovat

A Skarma, kym nemas lopuch alebo nic iné, kludne masíruj hlavu bruškami prstov len tak nasucho, aj to pomáha Wink
A ak by sa ti to zdalo take prázdne, uvar si nejaky bylinkový čaj, príp. výluh, záleží od byliny, co som pocula tak Pu-erth je dobry, biely čaj, ale aj žihľavovy, príp. sušený koreň z lopucha dostať aj v lekárni a masíruj vlasy tym vyvarom alebo čajom, sice to pomalšie schne, ale bylinkami potlačíš padanie vláskov a masážou podporíš krvný obeh a tym aj rast. Nadomnou si uz teraz celá rodina lame hlavu ako to bude v našej domácnosti vyzerať, ked kazdu chvíľu dovleciem dáke konáre, potom to sušim, varím, kloktam, pijem a polievam s tym hlavu Wink, ja zas na to vravim ze aky je v tom rozdiel ci to kupim alebo natrhám a su ticho Smile. Držím ti palce nech sa ti vlasky polepšia!
Návrat nahoru
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 2:27 pm    Předmět: v Citovat

valalo napsal:
A Skarma, kym nemas lopuch alebo nic iné, kludne masíruj hlavu bruškami prstov len tak nasucho, aj to pomáha Wink
A ak by sa ti to zdalo take prázdne, uvar si nejaky bylinkový čaj, príp. výluh, záleží od byliny, co som pocula tak Pu-erth je dobry, biely čaj, ale aj žihľavovy, príp. sušený koreň z lopucha dostať aj v lekárni a masíruj vlasy tym vyvarom alebo čajom, sice to pomalšie schne, ale bylinkami potlačíš padanie vláskov a masážou podporíš krvný obeh a tym aj rast. Nadomnou si uz teraz celá rodina lame hlavu ako to bude v našej domácnosti vyzerať, ked kazdu chvíľu dovleciem dáke konáre, potom to sušim, varím, kloktam, pijem a polievam s tym hlavu Wink, ja zas na to vravim ze aky je v tom rozdiel ci to kupim alebo natrhám a su ticho Smile. Držím ti palce nech sa ti vlasky polepšia!


děkujůůů moc za tipy:-) určitě neco vyzkoušííí,Smile a děkujůůů za ty palce:-) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.