Zdravím všechny skvělé lidičky :D
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9c89647edf315d283b8b097926340b68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilwens
8-20
8-20


Založen: 16.1.2010
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 5:12 pm    Předmět: Zdravím všechny skvělé lidičky :D Citovat

Tak tedy Smile
Jmenuji se Veronika a je mi 17 let. Tyhle úžasné a naprosto famózní stránky navštěvuji už dlouho, ale nějak jsem stále otálela s registrací Smile - naštěstí to je už za mnou Smile
Našla jsem tady spoustu užitečných rad, ale také mnoho zajímavých informací a jen čekám, co mě tu ještě překvapí příště Smile
Můžu Vám všem zatím jen tiše závidět vaše krásné vlásky, nicméně věřím, že jednou vám budu alespoň maličko dosahovat ke kotníkům, jak se říká Smile
Dříve jsem mívala vlasy až do pasu, ale potom jsem nějakou dobu trpěla nutkáním své vlasy si obarvit, protože samozřejmě všichni kolem mě barvu měli a neměla jsem ráda mamku, jelikož se mě od toho samozřejmě snažila odradit Smile
Teď jen lituji, že mi to tenkrát jednoduše nezatrhla Smile
Nicméně teď mám vlasy po lopatky a nechávám je zase dorůst....vlasy jsou rovné a často neposlušné, a taky nejsou nijak extra husté, ale musely si toho vytrpět celkem dost Smile nemůžu jim tedy nic vyčítat Smile
Teď by se myslím hodilo napsat pár řádků alespoň o mých koníčcích - tak tedy:
v první řadě bych sem zařadila japonská anime - propadla jsem jim celkem nedávno (+- 2 roky ?? Smile, ale naprosto jsem si je zamilovala Smile
Na stejné příčce se také nacházejí naprosto úžasní, dokonalí a krásní tvorové - Draci ...věřím, že objektem mého zájmu se budou těšit ještě veelmi dlouho Smile
Dále sem patří kreslení - ale nijak zvlášť umělecké, spíš jen tak pro radost a potom čtení - mé oblíbené knihy jsou téměř ze žánru fantasy, ale také knihy od J. Verna nebo různé dobrodružné příběhy
Potom bych určitě měla zmínit poslouchání hudby - ta je hnacím motorem mého života Smile
A samozřejmě poznávání nových lidiček Smile

Upss...koukám, že jsem se nějak rozepsala, tak jen doufám, že to nevadí...
Jinak zdravím všechny na těchto stránkách a zároveň bych chtěla poděkovat, že tu můžu být s Vámi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 5:25 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vitaj, určite tu nájdeš veľa dobrých rád ako dopomôcť vlaskom k rastu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 5:31 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, taky jsem chvíli otálela kdysi s registrací, ale udělala jsem dobře, jsou tu fakt perfektní lidi! Též jsem vlásky trápila (a nejspíš jetě trápit trochu budu:oops: ) a mám je taky na lopatky...takže žádnou beznaděj, určitě se dočkáme dlouhýho hára Laughing !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilwens
8-20
8-20


Založen: 16.1.2010
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 6:52 pm    Předmět: Citovat

psilocybe : děkuju moc Smile pevně to věřím Smile

barthezka: jj Smile už teď jsem ráda, že sem tady Smile no..vlásky taky ještě semtam potrápím, ale to už je jen v krajních případech....musíme si hold ještě nějaký ten pátek počkat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 9:19 pm    Předmět: Citovat

ilwens, vítám tě u nás Smile napsala jsi to moc krásně, ať vlásky rostou a jsi tu spokojená Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 10:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vitej Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilwens
8-20
8-20


Založen: 16.1.2010
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 8:54 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
ilwens, vítám tě u nás Smile napsala jsi to moc krásně, ať vlásky rostou a jsi tu spokojená Smile


Děkuji mockrát Very Happy jsem spokojená nadevše a líbí se mi to tu čím dál více Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilwens
8-20
8-20


Založen: 16.1.2010
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 8:58 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Ahoj a vitej Smile


Děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 9:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Ilwens, také tě tu vítám a doufám, že se ti tu bude líbit. Představila jsi se úžasně, naprosto vyčerpávající popis Smile
Smím se zeptat, jaký druh hudby máš ráda?
Jinak, růstu zdar! Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilwens
8-20
8-20


Založen: 16.1.2010
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 2:14 pm    Předmět: Citovat

Allean napsal:
Ahoj Ilwens, také tě tu vítám a doufám, že se ti tu bude líbit. Představila jsi se úžasně, naprosto vyčerpávající popis Smile
Smím se zeptat, jaký druh hudby máš ráda?
Jinak, růstu zdar! Wink Smile


Mockrát děkuji Very Happy to mě těší Very Happy
Co se týče hudby...popravdě nemám nějaký vyhraněný styl....ráda poslouchám soundtracky z filmů nebo anime, jinak mám taky ráda Evanescence, Nightwish, Linkin Park, Enyu...též poslouchám Nickelback, Gregorians, Eru,......je toho strašně moc Very Happy
Ale poslední dobou nejraději poslouchám zejména japonskou hudbu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.