Koňské šampony
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=82a4c8c345ddc6a32bd82f54d3bb31e1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 7:23 pm    Předmět: Koňské šampony Citovat

Omlouvám se, jestli spamuji, ale nikde jsem tady článek o tomto "zázraku" nenašla.

Chtěla jsem se zeptat, jestli to někdo z vás nezná.. A oč jde:

Dnes mi máma ukazovala fotografie spolupracovnice "před" a "po" použití šamponu kterému říkají její známé "Koňský šampon". Její vlasy "před" spíše chmíří, bez lesku, hustoty a délky, se po nějakém čase užívání proměnily v hustou dlouhou hřívu kterou by leckdo záviděl.
Trochu toho šamponu jsem také dostala, ale.. nějak si nechci na hlavu patlat nic, co neznám pod názvem nebo čeho neznám složení. Dostala jsem ho prostě v obyčejné plastové lahvičce po kondicioneru.
Jak se jmenuje ve skutečnosti nevíme, lahev od toho není, spolupracovnice to dostala taktéž darem a přímo od příbuzných z Kanady a ti ji řekli, že to je prostě "košký šampon" na podporu růstu a hustoty vlasů.
Neznáte někdo něco takového? Nechci riskovat, že budu třeba pár let s hustou hřívou a pak se jednou probudim bez vlasů... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 7:55 pm    Předmět: Citovat

Tak google vyhodil pro termín "koňský šampón" toto:
http://www.novinky.cz/koktejl/20731-parkerova-pouziva-konsky-sampon.html
Nejspíš to bude fakt ono.
Pokud známé vlasy zhoustly a rychleji rostly, tak si myslím, že to je známka toho, že vlasům šampón prospívá, takže by asi ty kvalitní vlasy neměly jednoho dne vypadat Wink


Tady nějaké jsou, bohužel tam není uvedeno složení, takže kdoví co do toho nacpou (ale zase by to nemělo být závadné pro životní protředí) a vzhledem k tomu, že pro koníky existují i kondicionéry (!), tak to asi nebude jen tak něco na způsob JARu.
http://www.pricemania.sk/katalog/hriva/konsky-sampon-quot-pfiff-desoderm-quot-700129.html

Jinak docela zajímavý nápad, zajímalo by mě, koho a při jaké příležitosti to napadlo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lee
21-40
21-40


Založen: 15.3.2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 10:46 pm    Předmět: Citovat

To zni vazne zajimave.Skoda jen,ze nemam odvahu to vyzkouset...Ale pokud Parker tvrdi, ze si to celebrity nechavaji pro sebe, tak to nemusi byt spatne Very Happy Wink Doufam,ze se najde nejaka odvazlivkyne, ktera to prubne!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 10:52 pm    Předmět: Citovat

Tak já bych to klidně zkusila, třeba na nějaký spodní pramen, problém je, že si kvůli tomu nebudu kupovat pikslu šampónu pro koně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sixteen
321-600
321-600


Založen: 14.10.2008
Příspěvky: 379

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 10:55 pm    Předmět: Citovat

Mojí kamarádce začaly hrozně padat vlasy. Měla krásný hustý cop až po zadek. A zkoušela na to všecko možné, ale nic nezabíralo. A prý ji kožní doporučila šampon pro koně. A ten trochu zabral...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 11:09 pm    Předmět: Citovat

Tak to určitě vyzkouším Smile Nevíte, může to být jakýkoli šampon pro koně nebo jen určitá značka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 11:19 pm    Předmět: Citovat

Ha, jestli to zkusíš, tak dej určitě vědět, dost by mě to zajímalo. Asi bych do toho taky šla, jenže nikde jsem nenašla složení nějakého koňského šampónu a to mě odrazuje a samozřejmě taky to, že bych to nejdřív chtěla zkusit s troškou šampónu a ne si hned kupovat šampón docela vysoké ceny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 8:56 am    Předmět: Citovat

Já osobně si občas myju vlasy šampony pro kočky či psy (je to hlavně ještě pozůstatek mého působení na ústavu, jež kontroloval léky a přípravky pro zvířata....a starší vzorky jsme mohli "úředně zlikvidovat").....
Nicméně, zvířata mají obecně citlivější kůži než lidi, takže jsou šampony jemnější, nebývají příliš barvené a parfémované, a pro vyšší lesk bývají hodně nadopované vitamíny, lanolinem, norkovým tukem......tudíž můžu jen doporučit.....jenom ty ceny bývají dost přemrštěné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 9:12 am    Předmět: Citovat

Dočetla jsem se, že se pro koně namísto koňských šamponů dají používat dětské šampony, takže koňské šampony možná budou mít podobné šetrnější složení jako mají ty dětské. Smile Snad by nebyl problém zeptat se některého z online prodejců na složení, jedna z členek DV tady i koníky má, tak možná by mohla vědět něco víc, snad tohle vlákno objeví. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 9:35 am    Předmět: Citovat

Já bych teda zase ohledně toho složení zvířecích šamponů byla opatrná a rozhodně bych si ho prostudovala, než ho plácnu na halvu. Mám zkušenost, že jsme kdysi psovi koupili šampon pro štěňata a byla to docela chemická s*ačka podle složení... Rolling Eyes Tak ho radši drhnem jemným přírodním Laughing

Ale obecně to je celkem zajímavá myšlenka, pokud by se mi to složení pozdávalo, klidně bych to zkusila Wink


Naposledy upravil Klarusa dne čt leden 21, 2010 10:20 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.