Barevné kontaktní čočky (dio i nedioptrické)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b3f219c3e0fb8dd1265b7b7564fe9b3cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 11:43 am    Předmět: Barevné kontaktní čočky (dio i nedioptrické) Citovat

Plánuju si koupit "nový oči" a trošku to míchat. Máte někdo zkušenost? Nevyskytly se při používání nějaké problémy atd? Pořád váhám, jsem srab...
http://barevnekontaktnicocky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 6:05 pm    Předmět: Citovat

Adél, já barevný čočky měla (a vlastně mi ještě zbejvá jeden pár). A to dioptrický (pořádně, 7,5 na každým oku). Vzala jsem je na zkoušku, čistě pro ten efekt. Na střídačku na pár hodin nošení/na nějakou akci docela ujdou, ale pokud bys je chtěla mít jako jediný čočky na běžný celodenní nošení, tak za sebe moc nedoporučuju. Je teda pravda, že já mám oči citlivky a když už nosím čočky, používám buď airoptixy (co se teoreticky dají nechat v očí 5 dní a nocí bez přestávky) nebo dokonce airoptixy day and night (30 dní - i když takhle dlouho jsem je nikdy neměla). Oproti těmhle superpropustnejm jsou ty barevný fakt dost nepohodlný, sice jsem pár delších akcí i vydržela, ale po pár hodinách už jsem se fakt těšila, až si ty svoje "krásný modrý oči" vyndám. Ta propustnost kyslíku je, zvlášť u těch fakt krycích, výrazně menší, takže se na celodenní nošení opravdu nedoporučjou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 6:32 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si to tak trochu myslela, každopádně mam vyhlídnutý tyhle:
http://sz.aukro.cz/item892565632_barevne_kontaktni_cocky_model_melon.html
Jen nepíšou, jestli jsou polo nebo jen z části krycí.. No uvidim. Každopádně díky moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 6:33 pm    Předmět: Citovat

No jo, ale Adél má světlé oči, takže vyloženě krycí nebude potřebovat - stačí jen tónovací. Ono je to u každého jiné, já měla kdysi krycí a nijak zvlášť mi nevadily. Teda, jednou jsem v nich šla spát neb nebylo kam je uložit a bylo mi líto je prostě zahodit Laughing , ale příjemné to ráno nebylo a rozhodně bych to už neopakovala. Ale já je měla x let zpátky, dnes už jsou asi i jiné kvality, měkké a ta propustnost už asi taky bude jinde. Zrovna uvažuju, že je znovu zkusím, tentokrát asi i s dioptrií - nějak se mi horší zrak Shocked Smile Adél, klidně to zkus, nic hrozného na tom není. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 6:36 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Já jsem si to tak trochu myslela, každopádně mam vyhlídnutý tyhle:
http://sz.aukro.cz/item892565632_barevne_kontaktni_cocky_model_melon.html
Jen nepíšou, jestli jsou polo nebo jen z části krycí.. No uvidim. Každopádně díky moc Smile


ty zrovna vypadají, že jsou krycí.
Jen taková malá rada, nejdřív by ti měl oči zkouknout optik, ten ti vybere správný typ i zakřivení. Pokud se tedy chceš vyhnout případným problémům. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 6:50 pm    Předmět: Citovat

Jak říkám, moje oči jsou citlivky, i normální čočky nosím míň často než brejle... Adél, třeba Ty ty barevný čočky budeš snášet daleko líp. Rozhodně jsem Tě nechtěla odradit od pokusů! Ale já jsem oproti těm airoptixům rozdíl pociťovala dost velikej, takže jsem si je brala jenom někdy, jinak jsem nosila brejle nebo normální čočky. Ovšem na jednotlivý akce byly dobrý (a zvlášť dobrý bylo, jak lidi říkali, ty vypadáš nějak jinak, máš novou barvu vlasů nebo co? Laughing )
Cris - souhlas, zvlášť na ty barevný by to nějakýho toho očaře nebo kontaktologa chtělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rodkora
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 6:12 pm    Předmět: Citovat

Kdyz mate tmave oci nemusi se bar. cocky ukazat ve sve podobe " jako na obrazku v katalogu".Moje kamaradka chtela zelene oci z hnedych ale vypadalo to divne. Sad Kdyz ale slusi clovek vypada uplne jinak. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majkel
0-7
0-7


Založen: 3.7.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 10:08 am    Předmět: Citovat

Dobrou inspirací by pro tebe mohla být tato fotogalerie
barevných kontaktních čoček. Fotky sem nahrávají přímo uživatelé a tak je lehce vidět jak dané barevné čočky vypadají v praxi. Mohlo by ti to usnadnit výběr Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2010 10:51 pm    Předmět: Citovat

rodkora napsal:
Kdyz mate tmave oci nemusi se bar. cocky ukazat ve sve podobe " jako na obrazku v katalogu".

Katalog je lepší příliš vážně nebrat, jen orientačně. Výsledný odstín asi bude vždy nějak ovlivněn barvou očí, a u těch nekrycích dost výrazně. Kdysi jsem to zkoušel - a zelené oči se mi z šedo-tmavo-nějakých udělat nepodařilo - dokonce se stalo, že se zelenou čočkou v jednom oku pozorovatel nebyl schopen poznat rozdíl Sad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nikkola
0-7
0-7


Založen: 17.2.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út srpen 03, 2010 9:32 am    Předmět: čočky Citovat

no já nakupuju většinou zde kontaktní čočky a jsem spokojen, kdybyste měli někdo levnější tak dejte vědět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.