Barevné kontaktní čočky (dio i nedioptrické)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c1f8a258ad1edd7f89dc7b5317934ff4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
richmul
0-7
0-7


Založen: 28.11.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 10:51 am    Předmět: Re: čočky Citovat

nikkola napsal:
no já nakupuju většinou zde kontaktní čočky a jsem spokojen, kdybyste měli někdo levnější tak dejte vědět Smile


Na tom čočkovníku jsou asi nejlevnější na internetu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ameli
8-20
8-20


Založen: 12.12.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 3:50 pm    Předmět: kontaktní čočky Citovat

Já kupuju čočky tady http://www.cockyshop.cz/ a myslím, že tady jsou levnějšíSmile Koupila jsem si jednou i barevné ale jak tady píšete, není to úplně to samé co vidíte na internetu:) Tak na to bacha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mayavera
0-7
0-7


Založen: 26.7.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2011 10:37 am    Předmět: Citovat

Ahoj, já jsem taky docela citlivka - za prvé mi vůbec vadí pocit, že nemám na nose brýle, pořád si je upravuju, i když je tam nemám Smile a pak mám taky strašně sucho v očích, i přes používání umělých slz. Když už teda něco snesu v očích, tak jedině cooper vision - a koukala jsem, že mají i barevné, ale zatím jsem nikdy neměla odvahu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2011 4:48 pm    Předmět: Citovat

Dneska už oční lékaři čočky moc nedoporučují. Je spíš trend vadu operovat. Když už čočky, tak jednorázové a večer je vyhodit. Ale stejně, rohovka se normálně vyživuje difuzí, když člověk pořád nosí čočky, tak difúze nemůže probíhat a začnou se v ní tvořit drobné cévy a ty pak mohou při operaci krvácet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedmikráska
41-80
41-80


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 7:49 pm    Předmět: Citovat

nosím měsíční dioptrické dobarvovací zelené čočky (jsou vlastně takové žluté; žlutá s modrou dá zelenou). mám ale blankytně modré oči a s těmi čočkami je mám takové svítivě světle zelené, skoro fosforové Wink, vůbec ne takové, jaké jsem našla na přiloženém odkazu (ale díky za něj) http://www.cockovnik.cz/focus-softcolors/evergreen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 6:54 pm    Předmět: Citovat

Když sem si pořizovala dio čočky napadlo mě,že bych mohla pořídit rovnou nějaké zabarvené,ale taky sem někde vyčetla že to není "zdravé" (a za nějaký záněty mi to nestojí) ale hlavně...přišlo by mi blbý když by mě lidi chválili jak mám krásný oči a oni by to vůbec nebyly moje oči...chápeme? Smile

Nebo třeba kdyby si můj kluk myslel že chodí s holkou s krásnejma zelenejma očima a ona se z toho vyklube vyblitá šedo-modrá Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedmikráska
41-80
41-80


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 8:36 pm    Předmět: Citovat

Haiky napsal:
Když sem si pořizovala dio čočky napadlo mě,že bych mohla pořídit rovnou nějaké zabarvené,ale taky sem někde vyčetla že to není "zdravé" (a za nějaký záněty mi to nestojí) ale hlavně...přišlo by mi blbý když by mě lidi chválili jak mám krásný oči a oni by to vůbec nebyly moje oči...chápeme? Smile

Nebo třeba kdyby si můj kluk myslel že chodí s holkou s krásnejma zelenejma očima a ona se z toho vyklube vyblitá šedo-modrá Razz


Tak "vyblité" naštěstí opravdu nemám Laughing, jsou blankytně modré. Ale se světlými vlasy trošku nůďa.Razz Naopak se mi stává, že mi kamarádi chválí ty "modré čočky", že se jim líbí nejvíc, přitom jsou průhledné. Very Happy

Jsem ráda, že můžu trošku měnit svůj vzhled tímhle a můj partner tak nemá tolik let stále úplně stejnou babu. Wink Ony nějaké experimenty s vlasy v mém případě moc nepřichází v úvahu. A když už mě nějaká destruktivní kadeřnice ostříhá o 15 cm a já mám málem infarkt, tak si toho má drahá polovička ani nevšimne.

Což mi připomíná, že jsem si kdysi dávno splnila i svůj sen o tmavě modrých očích, kulím je na svého muže s otázkou, co je na mně nového... a on: naušnice.
"Ne, ty mám 10 let!" (nestřídám je)
"Hmm, tak máš nový svetřík."
Kouknu se na svůj žmolkovatý, roky starý hadr... Nó prostě bych chlapy s v tomhle moc nepřeceňovala. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulisek007
0-7
0-7


Založen: 28.4.2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2015 4:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, kupovaly jste si někdy tyhle barevné čočky? Známá mi je doporučila, má s nimi ještě někdo z vás zkušenosti? Díky moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.