Proč nosí dlouhé vlasy muži?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d1cf937fae98bda071e53387936fa58dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 5:39 pm    Předmět: Citovat

Můj manžel dřív hodně toužil po delších vlasech. Jenže je má kudrnaté a místo do délky mu rostly do šířky Very Happy (trochu jako černouškovi Laughing ).Tak to vzdal a dnes je ostříhán na 3 mm. U těch kudrnatých vlasů se asi musí překonat nějaká hranice, aby vlasy vlastní vahou spadly aspoň na ramena...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 5:59 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Můj manžel dřív hodně toužil po delších vlasech. Jenže je má kudrnaté a místo do délky mu rostly do šířky Very Happy (trochu jako černouškovi Laughing ).Tak to vzdal a dnes je ostříhán na 3 mm. U těch kudrnatých vlasů se asi musí překonat nějaká hranice, aby vlasy vlastní vahou spadly aspoň na ramena...
Kamarád na tom byl stejně.Měl kolem hlavy takovej talíř.Pak si to dal do culíku a je to švihák jak sviňa.Pravda,že má místo culíku jenom takovou kouli,ale zaj je to prej docela praktický.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 6:15 pm    Předmět: Citovat

Ony ty úplně kudrnaté vlasy asi budou dost náročné na péči,ještě víc jak rovné, někde jsem to i četla. Spolužačka měla kudrnky , taky jen na ramena(když vylezla z bazénu tak po lopatky- to musí byt hrozně depresivní) a dost se jí lámaly a třepily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 9:34 pm    Předmět: Citovat

No přítel má taky kudrnaté vlasy, takže si vyslechl dost poznámek o afru apod. ale vytrval:) Nevím, jestli je ta péče náročnější, on má vlasy docela kvalitní a já mu pořád říkám, že takové krásné kudrny je škoda ostříhat. Takže ilonko, třeba to manžel může ještě zkusit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 9:41 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Ony ty úplně kudrnaté vlasy asi budou dost náročné na péči,ještě víc jak rovné, někde jsem to i četla. Spolužačka měla kudrnky , taky jen na ramena(když vylezla z bazénu tak po lopatky- to musí byt hrozně depresivní) a dost se jí lámaly a třepily.


My měli ve třídě spolužačku, která měla kudrnatý vlasy dlouhé asi tak po lopatky, no pak na škole v přírodě si je umyla a my koukali jak z jara fujara, ona je měla v mokrém stavu po zadeček.... Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 9:44 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
No přítel má taky kudrnaté vlasy, takže si vyslechl dost poznámek o afru apod. ale vytrval:) Nevím, jestli je ta péče náročnější, on má vlasy docela kvalitní a já mu pořád říkám, že takové krásné kudrny je škoda ostříhat. Takže ilonko, třeba to manžel může ještě zkusit.


Já mu to navrhnu, ale myslím, že už to neklapne Very Happy . Vlasy mu rostou docela pomalu. Jednou byl v pokušení, už to měl na délce 2 cm - a vzdal to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hana K.
41-80
41-80


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 4:33 am    Předmět: Citovat

Buďte pozdraveni,prátelé.
Dlouhé vlasy u mužů jsou stejně krásné jako u žen. Musí ale být hezky umyté a učesané. Ovšem- ne každému muži sluší dlouhé vlasy, což je škoda, protože se mi to velmi líbí.
Tyto stránky podporují i mužskou linii v dlouhých vlasech. Možná bychom mohli galerii rozšířít o mužskou sekci. Příkladů v historii je také spousta stejně jako v současné době.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 9:12 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Můj manžel dřív hodně toužil po delších vlasech. Jenže je má kudrnaté a místo do délky mu rostly do šířky Very Happy (trochu jako černouškovi Laughing ).Tak to vzdal a dnes je ostříhán na 3 mm. U těch kudrnatých vlasů se asi musí překonat nějaká hranice, aby vlasy vlastní vahou spadly aspoň na ramena...


Osobně mám kudrnaté vlasy od narození. Když jsem chodila do školky, tak jsem měla (zřejmě proto, abych vypadala jako typická holčička) culíky, ale každé ráno se do každého culíku (dle vyprávění) musel nalít hrnek vody, aby se dal rozčesat. Pak jsem šla na krátko (na spáncích do centimetru, nahočře na hlavě max. 1,5 cm) a to mi vydrželo do asi tak 15 - 16. Pak jsem si řekla že zkusím dlouhé. No a přesně jak ty píšeš - rostly mi "kolmo k hlavě" do afra - tzn. spousta poznámek, úšklebků, ... - nic příjemného. A tak nastoupila armáda skřipečků, která v několika řadách držela vlasy u hlavy. Postupně to bylo lepší a lepší a když se daly stáhnout do culíku, tak to bylo super. Tak mi dorostly asi tak na ramena. Ale neuměla jsem se o ně starat, tak byly v katastrofálním stavu a tak jsem šla znovu na ježka a celý koloběh začal nanovo. Jak se daly opět stáhnout do culíku, tak jsem je nechávala usychat "přilepené k hlavě" spoustou sponek a v culíku. A jak je mám teď ještě delší, tak si dělám copánek - schne to sice asi tak den a půl až dva dny, ale aspoň ty vlasy jsou pak "pouze" vlnité a ne prstýnkovaté.

Tak to zkuste s manželem ještě jednou - dá se to, ale vyžaduje to trpěšlivost a péči blížící se alchimistické laboratoři Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 1:55 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že už to nezkusí. Přece jen mu vlasy rostou dost pomalu, je docela možné, že by byl dřív plešatý než dlouhovlasatější Very Happy . A představa, že by vlasům věnoval péči přesahující tři minuty (při mytí ) je pro něj taky asi dost hororová Very Happy Confused Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 2:01 pm    Předmět: Citovat

Když rostou pomalu, tak je to fakt demotivující. a s tou péčí je to taky fakt. Aspoň se mu nebude nikdo smát, že má afro Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.