Proč nosí dlouhé vlasy muži?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c62f0bc3aa6a8f406af795737e58ef04Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2015 9:55 pm    Předmět: Citovat

Timpa napsal:
Na to máme asi každý jiný pohled já třeba upraveného dlouhovlasého muže skoro nikdy neviděl většinou vypadají zvláštně a upravení co jsem viděl vypadali divně.



Jinak dlouhý vlasy se mě normálně libí na takových indiánech ti zase s krátkými vlasy vypadají hodně divně Very Happy



Indiani su najviac Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thedoseoftea
0-7
0-7


Založen: 28.8.2015
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2015 11:01 am    Předmět: Citovat

Tak teda aj ja odhalím pôvod svojich vlasov.

Dalo by sa povedať, že základ bol v hudbe, nakoľko cca. od 12stich rokov som začal počúvať Nightwish, a potom to gradovalo od Eluveitie až k Hypocrisy. Videl som, ako títo hudobníci vyzerajú a krátkovlasý ja som si vravel, že to vyzerá dosť dobre, no nikdy som nebol rebelujúci teenager (až na pár alkoholických zážitkov, ale rodičia to brali, že sa predsa nedalo čakať, že by som si to v tomto veku tajne neskúsil), a tak ani vlasy mi nenapadlo si sám zapustiť. V podstate mi bolo jedno, ako som vyzeral.

Vlasy som zapustil keď som mal 15, a to nebol môj nápad, ale odporučila mi to mama. Vravela, že sa pozerala po tom, aké účesy chlapci teraz nosia, a že sa je páčia, keď sú také odrastené. Mne to bolo v podstate jedno, tak som urobil, ako mi odporučila, a nosil som ich dva roky. Potom ma to omrzelo a ostrihal som to.

Po roku som si ale povedal, že mi chýba pocit mať niečo zaujímavé na hlave, tak som sa znova prestal strihať. Tu bol podnet v metale, tak ako u mnoho iných. Veľa som vtedy počúval Hypocrisy a keď som videl, ako Tägtgren headbanguje a užíva si svoje vlasy, vtedy mi to doplo. To bolo pred cca. dvomi rokmi.

Čo sa týka dneška, dôvod, prečo si ich naďalej nechávam rásť sa zmenil, určite by som nepovedal, že mám vlasy lebo metal. Môj súčasný postoj je že mám vlasy, pretože sa mi páčia vlasy. Nemám na to už žiaden iný dôvod, avšak tento súčasný je dostatočne silný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stratenyy
8-20
8-20


Založen: 16.6.2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2016 7:30 pm    Předmět: Citovat

Napríklad ja som chcel začať nosiť dlhé vlasy už od 12 ale stále som skončil len pri ofine a potom som sa ostrihal , tak to pokračovalo až do 16 kde som to už nechal rásť teraz už vlasy mierne pod lopatky (17r.) a zbožňujem ich Smile Rád aj češem vlasy kamarátkam a robím rôzne kúry a mám proste taký vzťah k tým vlasom je mi to proste prirodzenejšie a nechcem sa nechať ovplyvnovať tým že muž musí mať krátke vlasy . Prečo ? Žijeme v slobodnej krajine kde môžem robiť to čo uznám za vhodné aj keď to otravuje odpovedať stále na otázky kedy sa už dám ostrihať a rôzne variácie tejto otázky :/ ale poteší ak počujem nejakú pochvalu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2016 11:51 pm    Předmět: Citovat

Blbé kecy je lepší nevnímat. Se svým jménem bych mohl vyprávět. A ty vlasy to jen zhoršují...
Ale obecně dokud jsem měl jen (několika)týdenní strniště, tak jsem opravdu byl za mušketýra. Teď, s delšími vousy, bych se prý měl bát dožít 33 let (aby si mě nespletli a neukřižovali) a dokonce jsem už slyšel, že by si mě mohli splést s muslimem. Rolling Eyes Na takovéhle průpovídky už odpovídám jen zdvořilým úsměvem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2016 6:14 pm    Předmět: Citovat

Portos napsal:
Blbé kecy je lepší nevnímat. Se svým jménem bych mohl vyprávět. A ty vlasy to jen zhoršují...
Ale obecně dokud jsem měl jen (několika)týdenní strniště, tak jsem opravdu byl za mušketýra. Teď, s delšími vousy, bych se prý měl bát dožít 33 let (aby si mě nespletli a neukřižovali) a dokonce jsem už slyšel, že by si mě mohli splést s muslimem. Rolling Eyes Na takovéhle průpovídky už odpovídám jen zdvořilým úsměvem.


Nu pokud nenosíš turban a modlitební kobereček , tak je to v pohodě...
to muslim asi nebudeš... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2016 8:30 pm    Předmět: Citovat

Bohuzel ne vsichni muslimove turban nosi a ve svetle udalosti dnesnich dnu aby se clovek fakt bal, kdyz vzhledem trochu "vycniva z normalu". Cimz nerikam ze kazdy s plnovousem muslim byt musi, ale nalady spolecnosti jsou bohuzel docela "jasne" :/

Kazdopadne za mne velky plus za odvahu! Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 9:25 am    Předmět: Citovat

No jo, když já byl vždycky za exota. I bez vousů.
Ale je pravda, že ty tomu asi nasazují korunu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2017 8:51 am    Předmět: Citovat

Pobavil mě článek ČILICHILLI, který udává 15 důvodů, proč randění s klukem s dlouhými vlasy je super Smile

(http://cilichili.cz/blog/15-dukazu-ze-je-randeni-s-dlouhovlasym-klukem-super/)

1. Má u sebe gumičky, takže už nemusíte řešit, kam se poděly ty vaše… Teď mu můžete poztrácet ty jeho.

2. V koupelně má jak šampón, tak kondicionér. A ne 2 v 1, ale každý hezky zvlášť!

3. A třeba vám poradí, jak na roztřepený konečky!

4. Nikdy by si nestěžoval na to, že má všude vaše vlasy.

5. A rozhodně se nebudete hádat, čí vlasy jsou v sifónu ve sprše.

6. Má pochopení pro delší fénování. Sám moc dobře ví, jak je nepříjemný jít ven s mokrou hlavou.

7. Když si doma zapomenete hřeben (a spát jdete k němu), tak se pro něj nemusíte vracet.

8. V případě, že máte ruku v obvazu nebo sádře a chcete si udělat culík, tak tenhle týpek bude vědět, jak na něj.

9. Po probuzení vypadá jako něco mezi Chewbaccou a bratrancem Ittem.

10. Můžete si na něm vyzkoušet nejrůznější typy copánků.

11. Protože roztomilej klučičí drdůlek. <3

12. Můžete si ho přivázat k topení, když vás zlobí.

13. Když stojí proti větru, tak vypadá jako rocková hvězda!

14. Používá dva ručníky – jeden na tělo a druhej na vlasy. Není přece prase.

15. A na 100 % má rád přírodu a fantasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2017 8:51 am    Předmět: Citovat

Pobavil mě článek ČILICHILLI, který udává 15 důvodů, proč randění s klukem s dlouhými vlasy je super Smile

1. Má u sebe gumičky, takže už nemusíte řešit, kam se poděly ty vaše… Teď mu můžete poztrácet ty jeho.

2. V koupelně má jak šampón, tak kondicionér. A ne 2 v 1, ale každý hezky zvlášť!

3. A třeba vám poradí, jak na roztřepený konečky!

4. Nikdy by si nestěžoval na to, že má všude vaše vlasy.

5. A rozhodně se nebudete hádat, čí vlasy jsou v sifónu ve sprše.

6. Má pochopení pro delší fénování. Sám moc dobře ví, jak je nepříjemný jít ven s mokrou hlavou.

7. Když si doma zapomenete hřeben (a spát jdete k němu), tak se pro něj nemusíte vracet.

8. V případě, že máte ruku v obvazu nebo sádře a chcete si udělat culík, tak tenhle týpek bude vědět, jak na něj.

9. Po probuzení vypadá jako něco mezi Chewbaccou a bratrancem Ittem.

10. Můžete si na něm vyzkoušet nejrůznější typy copánků.

11. Protože roztomilej klučičí drdůlek. <3

12. Můžete si ho přivázat k topení, když vás zlobí.

13. Když stojí proti větru, tak vypadá jako rocková hvězda!

14. Používá dva ručníky – jeden na tělo a druhej na vlasy. Není přece prase.

15. A na 100 % má rád přírodu a fantasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2017 8:52 am    Předmět: Citovat

Pobavil mě článek ČILICHILLI, který udává 15 důvodů, proč randění s klukem s dlouhými vlasy je super Smile

1. Má u sebe gumičky, takže už nemusíte řešit, kam se poděly ty vaše… Teď mu můžete poztrácet ty jeho.
2. V koupelně má jak šampón, tak kondicionér. A ne 2 v 1, ale každý hezky zvlášť!
3. A třeba vám poradí, jak na roztřepený konečky!
4. Nikdy by si nestěžoval na to, že má všude vaše vlasy.
5. A rozhodně se nebudete hádat, čí vlasy jsou v sifónu ve sprše.
6. Má pochopení pro delší fénování. Sám moc dobře ví, jak je nepříjemný jít ven s mokrou hlavou.
7. Když si doma zapomenete hřeben (a spát jdete k němu), tak se pro něj nemusíte vracet.
8. V případě, že máte ruku v obvazu nebo sádře a chcete si udělat culík, tak tenhle týpek bude vědět, jak na něj.
9. Po probuzení vypadá jako něco mezi Chewbaccou a bratrancem Ittem.
10. Můžete si na něm vyzkoušet nejrůznější typy copánků.
11. Protože roztomilej klučičí drdůlek. <3
12. Můžete si ho přivázat k topení, když vás zlobí.
13. Když stojí proti větru, tak vypadá jako rocková hvězda!
14. Používá dva ručníky – jeden na tělo a druhej na vlasy. Není přece prase.
15. A na 100 % má rád přírodu a fantasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.