Proč nosí dlouhé vlasy muži?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=410d3d6d90114039e0d202cf5e4396d6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 5:04 pm    Předmět: Proč nosí dlouhé vlasy muži? Citovat

Už se tu probíralo, proč je nosí ženy, ale nikde jsem zatím nenašla, proč je nosíte vy, pánové. Asi většinou ne, aby na vás letěli chlapi... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 5:09 pm    Předmět: Citovat

Mno narůst delší vlasy jsem si původně nechal, protože se mi líbilo jak je má 'Tom Cruise' v 'Posledním samraji'. Very Happy Minimálně tohle byl první impuls, kdy jsem o tom začal uvažovat.
Pak jsem objevil metal. A tím pádem jsem dostal impuls druhý. A toho se stále držím.
Navíc jsem postupem času zjistil, že dlouhý vlasy se ke mě hodí mnohem víc než vlasy krátký.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 5:12 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Mno narůst delší vlasy jsem si původně nechal, protože se mi líbilo jak je má 'Tom Cruise' v 'Posledním samraji'. Very Happy Minimálně tohle byl první impuls, kdy jsem o tom začal uvažovat.
Pak jsem objevil metal. A tím pádem jsem dostal impuls druhý. A toho se stále držím.
Navíc jsem postupem času zjistil, že dlouhý vlasy se ke mě hodí mnohem víc než vlasy krátký.
Smile
Asi tak,ten metal.Pak sem zjistil,že mě to i víc "sekne".A pak s objevením jestli se nemýlím tehdy ještě dlouhevlasy.unas.cz mě začalo bavit se o ně starat.A mám z teho koníčka Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 8:14 pm    Předmět: Citovat

T je bezva, pánové! Patříte mezi osvícené muže, kteří znovu zjistili, že dlouhé vlasy jim sluší a jsou velmi mužné a přitažlivé! Jen tak houšť! History revives! Juchů! Very Happy
Návrat nahoru
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 8:57 pm    Předmět: Citovat

Já vám to, kluci, taky plně schvaluju.... Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 12:08 am    Předmět: Citovat

Proč jsem si je nechal narůst já, netuším, ale je možné, že to (doufejme že jen okrajově) mělo něco společného s tím, že se mi tehdy nechtělo chodit k holiči Very Happy . A pak už se to nějak vezlo... Pochybuji, že se mi to vyloženě líbilo - takhle jsem tehdy ani neuvažoval. Spíš jsem si na to nějak zvykl, možná jsem nechtěl podlehnout nátlaku (a že ho, před maturitou, bylo - "co si o tobě pomyslí? Jak to bude vypadat?" - a pak se našla žena, které se to velice líbilo. Takže už to ostříhat nešlo, ač čím byly delší, tím víc občas štvaly (zvláš(t než jsem se naučil správně si lehat/vstávat apod. Smile ). A protože Fairy se to líbí taktéž, zdá se, není co řešit. A mě už po těch letech také... Nehledě na to, že v zimě nemusím nosit šálu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 12:37 am    Předmět: Citovat

Just a jewel... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 10:36 am    Předmět: Citovat

No, přítel se pořád nechce zaregistrovat, ale pokud můžu odpovědět za něj, tak to ze začátku bylo jako u Vlkoně - nechtělo se mu k holiči. A pak jsem mu začala říkat, jak mu to na těch fotkách ze střední (s delšími vlasy) sluší. No a nakonec jsem já objevila tyhle stránky a bylo to jasné. A navíc myslím, že se mu líbí, když mu je pročesávámSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 10:38 am    Předmět: Citovat

Tak nám sem dej aspoň jeho fotečku...Samozřejmě po domluvě. A jinak si myslím, že časem povolí... Wink
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 10:47 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Tak nám sem dej aspoň jeho fotečku...Samozřejmě po domluvě. A jinak si myslím, že časem povolí... Wink

Tenhle týden čekáme nový digitální foťáček, tak potom se s fotkama určitě roztrhne pytel:) Ale aby se zaregistroval, to ho asi nepřemluvím, on na ta fóra moc není (to já na druhou stranu se zaregistruju, kam můžu Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.