Proč nosí dlouhé vlasy muži?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=87b423f2c0016d8386e17affd6e8df0cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 11:23 am    Předmět: Citovat

Tady nejde o ukazování. Tady jde o ten pocit volnosti. (Znal jsem ženu, která zase nesnesla vlasy nosit volně - vždycky měla drdol, a říkala, že tak jí to vyhovuje, protože je upjatá...)

Jinak culík taky nemusím - 1) viz výše, 2) tahá za vlasy a docela dost jich vytrhám při sundavání (a to mám zcela ,,nekovovou" gumičku). A když to minimalizuju zpětným protažením (nějak nevím, jak to líp popsat), tak z toho vyleze účes a la barokní šlechtična (drdol vzadu na hlavě a od něj visící kudrlinky).

Prostě volně rozpuštěné vypadají nejlíp a nosí se nejlíp. Jinak mně účes tak 3 dny po umytí dost drží (čemuž pomáhá i to, že v dýlkách se několik pramenů sdruží v jedné lokně), takže jediný problém mám se silným větrem foukajícím přímo zezadu. Cokoliv jiného přežívám s minimálním lezením do ksichtu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 11:40 am    Předmět: Citovat

Tak ono záleží i na konkrétní délce a potom samozřejmě na životním stylu.
Chodit s rozpuštěnými vlasy, sedět s nimi někde u stolu apod. to není problém, ale značná část fyzických prací je jaksi v podstatě nemožná s vlasy navolno, anebo přímo dost nebezpečná. Tam není co řešit. Nebo i ve vedrech, mít přes záda něco jako vlněnou deku taky není nic moc. Ale to už jsme trochu OT. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 11:52 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Tak ono záleží i na konkrétní délce a potom samozřejmě na životním stylu.
Chodit s rozpuštěnými vlasy, sedět s nimi někde u stolu apod. to není problém, ale značná část fyzických prací je jaksi v podstatě nemožná s vlasy navolno, anebo přímo dost nebezpečná. Tam není co řešit. Nebo i ve vedrech, mít přes záda něco jako vlněnou deku taky není nic moc. Ale to už jsme trochu OT. Wink


Plus ještě to chce jistou dávku exhibicionismu, bo lidi to komentovat prostě budou. Ale to jsme už fakt OT. Wink Když tak pokračování zde prosím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZebraLennon
8-20
8-20


Založen: 15.2.2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2015 2:30 pm    Předmět: Dlouhé vlasy-muži Citovat

Osobně považuji za jedny z nejkrásnějších vlasů u mužů u Tomáše Hrbáčka (zpěvák skupiny Harlej).

http://rockmag.cz/imgreport/magmafest13/harlej/11.jpg

http://i48.tinypic.com/2hs3jfp.jpg


Co říkáte? Smile Prostě nádhera Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Timpa
321-600
321-600


Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 322

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 5:31 am    Předmět: Citovat

Tak když metalové skupiny mají na to plno vizážistů vždy budou vypadat epicky. Mě se to líbí dlouhé vlasy hlavně ve filmu tam často vypadají dost mužně. Ale v reálu mi takoví chlapi přijdou bez urážky jako přivandrovalci nebo zženštilí hodně málo mužům to sedne.


Já dříve měl dlouhé vlasy a vousy Very Happy ale teď se mě nějak změnil vkus. Nedávno jsem si nechal růst dlouhé vlasy už jsem je měl po ramena a nakonec jsem se zase ostříhal
Teď se mě libí móda krátké vlasy trochu vousy nebo hladce oholená tvář celkově taková upravenost. Very Happy

Tak hlavně u mě mi to přijde zbytečný mít dlouhý vlasy abych je měl zase pomalu 2 roky jenom v culíku nebo v copu protože s rozpuštěními vlasy se nedá nic dělat všude překáží.
Hlavně když jsem potom byl pořád v kovárně nebo na tréninku či na stavbě tak jsem musel 2x denně umývat hlavu a to je dost otravný když to schne třeba 2-3 hodiny. Very Happy teď hodím sprchu utřu ručníkem a hříva je suchá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 7:04 am    Předmět: Citovat

Tak nevím, v jakém století žiješ, ale rádobymetalové kapely měly kadeřníky pouze v 80. letech 20. století. Od té doby se o své vlasy stará každý sám. Kromě toho, ti chlapi žijí naprosto obyčejný život, vyjma pár hodin focení, na které jim vlasy upravují.

Chápu, že se ti změnil vkus, ale je to tvůj vlastní pohled na věc. Ne obecná pravda.
Mně se vkus nemění a vlasáči se mi líbí léta. A že jich mám kolem sebe dost, kteří mají vlasy čisté a upravené. A nikdo z nich nemá vizážistu Laughing Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 8:53 am    Předmět: Citovat

Mně se vždycky líbili muži s dlouhými vlasy, hlavně tmavými.
Ale stává se, že mnohým vlasy s věkem značně prořídnou, některým to začíná už před 30. Pak prostě už to nevypadá dobře a nejlepší řešení je změnit střih za úplně kraťoučký. Tak to má i můj muž právě z toho důvodu, dřív míval krásné dlouhé hodně vlnité.
A jestli rozpuštěné nebo stažené - rozpuštěné považuju za nejhezčí, ale není to vždy praktické; doma mám často culík, aby mi vlasy nepřekážely při domácích pracích a taky v některých zaměstnáních je vhodnější mít stažené vlasy (kde je buď nějaká fyzická činnost anebo požadavky na styl vzhledu - na někoho rozpuštěné působí neupraveně).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Timpa
321-600
321-600


Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 322

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 10:07 am    Předmět: Citovat

Na to máme asi každý jiný pohled já třeba upraveného dlouhovlasého muže skoro nikdy neviděl většinou vypadají zvláštně a upravení co jsem viděl vypadali divně.

Jedině co se mě hodně libí ale to je zase plno vizážistů na takovou úpravu.




Jinak dlouhý vlasy se mě normálně libí na takových indiánech ti zase s krátkými vlasy vypadají hodně divně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sonasona
41-80
41-80


Založen: 2.2.2011
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2015 9:59 am    Předmět: Citovat

Ludia, toto leto som bola vo Svedsku. tak vela muzov tak nosi dlhe vlasy. Musim sa tam prestahovat. Uplne vazne.
_________________

http://sonaoclock.blogspot.sk/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2015 1:11 pm    Předmět: Citovat

sonasona napsal:
Ludia, toto leto som bola vo Svedsku. tak vela muzov tak nosi dlhe vlasy. Musim sa tam prestahovat. Uplne vazne.

Ach, umím si to živě představit, stěhuju se s tebou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.