Proč nosí dlouhé vlasy muži?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a4995d584c4939d715780df08fc471a2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2017 8:52 am    Předmět: Citovat

Pobavil mě článek ČILICHILLI, který udává 15 důvodů, proč randění s klukem s dlouhými vlasy je super Smile
1. Má u sebe gumičky, takže už nemusíte řešit, kam se poděly ty vaše… Teď mu můžete poztrácet ty jeho.
2. V koupelně má jak šampón, tak kondicionér. A ne 2 v 1, ale každý hezky zvlášť!
3. A třeba vám poradí, jak na roztřepený konečky!
4. Nikdy by si nestěžoval na to, že má všude vaše vlasy.
5. A rozhodně se nebudete hádat, čí vlasy jsou v sifónu ve sprše.
6. Má pochopení pro delší fénování. Sám moc dobře ví, jak je nepříjemný jít ven s mokrou hlavou.
7. Když si doma zapomenete hřeben (a spát jdete k němu), tak se pro něj nemusíte vracet.
8. V případě, že máte ruku v obvazu nebo sádře a chcete si udělat culík, tak tenhle týpek bude vědět, jak na něj.
9. Po probuzení vypadá jako něco mezi Chewbaccou a bratrancem Ittem.
10. Můžete si na něm vyzkoušet nejrůznější typy copánků.
11. Protože roztomilej klučičí drdůlek. <3
12. Můžete si ho přivázat k topení, když vás zlobí.
13. Když stojí proti větru, tak vypadá jako rocková hvězda!
14. Používá dva ručníky – jeden na tělo a druhej na vlasy. Není přece prase.
15. A na 100 % má rád přírodu a fantasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ned
0-7
0-7


Založen: 17.9.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po říjen 07, 2019 2:19 am    Předmět: Citovat

Proste mam rad vlasy, a zaroven' si nemyslim, ze mam dost hezky oblicej na kratke vlasy a na hladce oholenou tvar. Ja mam mikado, je to uces, ktery se mi libi na obou pohlavich. Take mam plnovous. Vzdy jsem mel rad vlasy, a jako student jsem se zacal strihat sam. Uz jsem nechtel mit vlasy uplne nakratko (tehdy jsem mel klasicky pansky sestrih nakratko po stranach a vzadu a nahore dost dlouhe na cesani), ale jak rostly vlasy, nebyl jsem si jisty, jak dlouhe si je necham a jak si je presne upravim. Po vice pokusech jsem zjistil, ze bude nejjednodussi si je upravovat do mikada na jednu delku. To se mi libilo, z toho jsem u toho zustal.

Osobne si nepreju mit velmi dlouhe vlasy (i kdyz se mi to na chlapech libi), mikado je takovy muj symbol. Mezi strihani se stavalo, ze mi vlasy dosahnou akorat delku tesne nad ramena. Nedavno jsem mel velmi tezke zivotni obdobi (zaplat'panbu, uz to mam za sebou), behem ktereho jsem zanedbaval osobni peci, vlasy mi behem tohoto obdobi dosahly asi nejdelsi delku dosud, tedy, po ramena. Zkratil jsem je tesne, nez jsem si usporadal zivot znovu. Ted' je zase mam na mikado.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skořice
8-20
8-20


Založen: 3.4.2021
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so duben 03, 2021 7:27 pm    Předmět: Citovat

Slavinka napsal:
ak má muž krásne husté vlasy a stará sa o ne tak je to super Smile pre mna neexistuje viac sexi chlap než je Indián s hustymi čiernymi vlasmi Embarassed Smile na druhej strane je úplny hnus vidieť chlapa čo má tie vlasy spotene mastne, riedke, proste blé...


Souhlasím, řídké dlouhé vlasy u chlapa jsou nechutné, taky to nesnáším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.