šampon a kondicionér Salon Textures

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ddaebdba42ffb163b5021040a45e5040Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Myslíte si,že to funguje?
áno
0%
 0%  [ 0 ]
nie
20%
 20%  [ 1 ]
neviem
80%
 80%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 5

Autor Zpráva
Kiks
81-160
81-160


Založen: 24.12.2009
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 9:08 pm    Předmět: šampon a kondicionér Salon Textures Citovat

Zháňala som niečo proti padaniu vlasov,kedže s tým mám problém a neviem nájsť príčinu a vyriešiť tento problém.
Na stránke www.vlasovakura.sk som narazila na šampon a kondicionér proti padaniu vlasov a na ich rast,ktorý podla výrobcov a ich zákazníkov funguje,ale nie som si istá,či nejde len o reklamný ťah.
Pri šampone je taký to popis:

Terapeutický šampón proti vypadávaniu vlasov a podporujúci rast vlasov SALON TEXTURES vďaka svojej originálnej kompozícii dosahuje vynikajúce a rýchle (hovorí sa o leteckom účinku) účinky. Ošetruje štruktúru vlasov, podporuje rast vlasov, zlepšuje pevnosť a pružnosť vlasov. Posilňuje vlasové cibuľky a zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov a tvorbe kútov. V mnohých prípadoch dochádza k rekonvalescencii vlasových vačkov, k obnoveniu ich životnej funkcie a k novému rastu vlasov tam, kde sme sa už zmierili s plešinou. Šampón proti vypadávaniu vlasov neobsahuje žiadne škodlivé látky. Vlasy vyživuje a ošetruje a má optimálne PH.

Používaním kombinácie terapeutického šampónu proti padaniu vlasov SALON TEXTURES a kondicionéra SALON TEXTURES je možné dosiahnuť dva efekty: okamžité zýšenie objemu účesu a zastavenie vypadávania vlasov a obnovu rastu vlasov.

Blahodárne účinky produktov SALON TEXTURES pochádzajú z receptúry vyvinutej v USA Beverly Hills.


Výrobok neobsahuje žiadne živočíšne extrakty a je schválený MZ SR.


čo si o tom myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.