Zdravim:-)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1ddbbeb5148e8339d37e8bfef22dd19bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bobik3
0-7
0-7


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 12:07 pm    Předmět: Zdravim:-) Citovat

Ahoj,jsem tu nová...zacala jsem s hennou asi pred tydne.To jsem si dala tu regenerační a přečetla jsem i henně už sputsa fér a článků.Ta regenerační mé vlasy užasně rozzářial,byla to sice jen tak z dm,ale byla fajn. Vlasy mam husté,nepoddajně,krepatívcí a už rok si je žehlím,chudáččci mji a ted po henně a tím asi přestanu,ptz mi přestali krepait amají tvar:-)...no a dneska po 5ti dnech po té regenerační jsem zkusila hnědou hennu z dm...mám tmavší hnědé vlasy a chtěl ajsem jen oživit ale co mě překvapilo po sundání,že mám vlasy trošku světlejší tak do měděna..no nijak exra mi to nevadí ale řece jen mým cílem je spíš baru zmavit na čokoládovou ale zcela odmítám chemické barvy..tak nevíte jak? muzu zkusim namíchat černou s hnědnou? Jinak d té hnědé jsem přidala hřebíček,citron,med,zalila vývarem z černého čaje,trochu toho černého čaje i přisypala a oliv.olej...Takže prosím poradte a sdělte zkusenosti jak namichat tmavší odstín...díky moc..jsem začátečník...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 8:48 pm    Předmět: Citovat

Bobiku, vítej u nás Smile já mám zkušenosti pouze s hennou bezbarvou, ale zkus zabrousit do vlákna Barvy a henna, tam najdeš spoustu rad. Držím pěsti, ať se výsledná barva podaří Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.