Talizmany, kamienky, symboly...:) (ezoterika má zelenou:) )
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dcac46c7eb8c275c25aee4c3559bf47fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 6:30 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem ráda, že se líbí..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 6:45 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
Tak jsem ráda, že se líbí..Smile


No jasně - a moc!

Pořád přemýšlím,jak ty svoje šutráky uspořádat ... chtělo by to nějakou festovní polici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 6:55 pm    Předmět: Citovat

No jo, my na to mysleli (nebo spíš muž) už při stěhování, takže máme obývačkovou stěnu přes celou, ehm, stěnu.. Very Happy A hodně místa na všechny takové věci.. Estéti by nás sice ukamenovali, ale bez šutráků, mýdel, modelů, knih, kytic a svatebního čajového servisu by to pro nás nebyl obývák.. Tak nějak mě to uklidňuje..
Musím zas někdy utřít prach.. Cool

A když už tady tak uvažuju, tak jsem si konečně našla na netu, co je to vlastně kámen s názvem Apačova slza..

Když se tady tím tak probírám.. Spoustu těch kamínků jsem neviděla dlouho prodávat.. Třeba Venušiny vlasy jsem neviděla dlouho, ale třeba jsem neměla štěstí..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 7:07 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
No jo, my na to mysleli (nebo spíš muž) už při stěhování, takže máme obývačkovou stěnu přes celou, ehm, stěnu.. Very Happy A hodně místa na všechny takové věci.. Estéti by nás sice ukamenovali, ale bez šutráků, mýdel, modelů, knih, kytic a svatebního čajového servisu by to pro nás nebyl obývák.. Tak nějak mě to uklidňuje..
Musím zas někdy utřít prach.. Cool

A když už tady tak uvažuju, tak jsem si konečně našla na netu, co je to vlastně kámen s názvem Apačova slza..

Když se tady tím tak probírám.. Spoustu těch kamínků jsem neviděla dlouho prodávat.. Třeba Venušiny vlasy jsem neviděla dlouho, ale třeba jsem neměla štěstí..


Já jsem si koupila sagenit loni,koncem roku - měla jsem štěstí, je to pořádná hruda za mírnou cenu - mám ho na nočním stolku Laughing

Věřím,že jednou se u nás zadaří - jedna stěna bude plná knih a druhá plná kamení..to bude krása! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 1:30 pm    Předmět: Citovat

Nevíte, kde bych mohla koupit vzácné kameny v Praze? Koukala jsem na nějaký na Fleru, ale nějak nevím, jak si mám ověřit, že jsou pravý, protože já to takhle podle oka nepoznám....to samý řeším s orgonitem, nechci to kupovat od člověka, který to vyráběl jen z touhy namastit si kapsu:/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 7:09 pm    Předmět: Citovat

gramostola napsal:
Nevíte, kde bych mohla koupit vzácné kameny v Praze? Koukala jsem na nějaký na Fleru, ale nějak nevím, jak si mám ověřit, že jsou pravý, protože já to takhle podle oka nepoznám....to samý řeším s orgonitem, nechci to kupovat od člověka, který to vyráběl jen z touhy namastit si kapsu:/


V Bílé labuti dole býval (a myslím, že pořád ještě je) krámek, kde prodávají různé kameny, mušle apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 7:42 pm    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
gramostola napsal:
Nevíte, kde bych mohla koupit vzácné kameny v Praze? Koukala jsem na nějaký na Fleru, ale nějak nevím, jak si mám ověřit, že jsou pravý, protože já to takhle podle oka nepoznám....to samý řeším s orgonitem, nechci to kupovat od člověka, který to vyráběl jen z touhy namastit si kapsu:/


V Bílé labuti dole býval (a myslím, že pořád ještě je) krámek, kde prodávají různé kameny, mušle apod.


díky, zkusím se tam mrknout:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 5:48 pm    Předmět: Citovat

Blaha, to je mor.. Objednala jsem si několik korálů na krk, náramky.. Babička mi řekla, že si mám za panízky od ní koupit parádu, tak jsem to splnila.. Laughing

Kdo by neznal: http://www.mineral-blaha.com/

Objednala jsem v neděli a v dnes ráno už jsem měla mail, že je odesláno..Smile

Jednou si pořídím křišťálovou kouli..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 6:08 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
Blaha, to je mor.. Objednala jsem si několik korálů na krk, náramky.. Babička mi řekla, že si mám za panízky od ní koupit parádu, tak jsem to splnila.. Laughing

Kdo by neznal: http://www.mineral-blaha.com/

Objednala jsem v neděli a v dnes ráno už jsem měla mail, že je odesláno..Smile

Jednou si pořídím křišťálovou kouli..


Ten obchod znám - a až na tyrkys (dušovali se, že je pravý a nerekonstruovaný- což bohužel nebyla pravda) s ním mám dobrou zkušenost.

Bude foto korálků? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 6:18 pm    Předmět: Citovat

Bude, pravděpodobně se šaty, se kterými to ladím.. Laughing Buď zítra nebo ve středu.. Joj, se těším.. Cool

Kurnik, tyrkys? To je zrovna u takového obchodu škoda.. U něj jsem zrovna váhala, ale nakonec neobjednala..

Mimochodem, co sis u něj objednávala? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.