Garnier Ultra Doux/Garnier Natural
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=187b829ee0597cc56cbbc7c84c9841bbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Koupila by jsi tento šampon znova?
Ano
78%
 78%  [ 22 ]
Ne
21%
 21%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 28

Autor Zpráva
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: so duben 13, 2013 12:40 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem vyzkoušela šampon a balzám s meruňkou a mandlí. Pro mě je to zatím nejlepší šampon s balzámem co jsem kdy zkusila. Dokonce jsem ještě spokojenější víc jak s Urtekramem. Výrobky od Garnier mi vlasy hezky zvlnily, jsou úžasně měkoučké jako hedvábí. To moje vlasy už dlouho nezažily. Teď už je konečně nemám tak přesušený. Výborně mi tato řada sedla na konečky. Prostě nejsou suché a nevypadají jako přeschlé dráty. Jupí!!!!Jsem šťastná že jsem to riskla a ozkoušela. Už jsem totiž byla nedůvěřivá k drogérkovým šamponům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: so duben 13, 2013 6:53 pm    Předmět: Citovat

Mohu potvrdit, je bezvadný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so duben 13, 2013 7:05 pm    Předmět: Citovat

když já mám strach ho ozkoušet, potom co se mi mastili jak blázen po levanduli Sad ale asi ho ségře jednou ukradnu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: so duben 13, 2013 7:11 pm    Předmět: Citovat

Zkus mu dát ještě šanci, třeba neměly vlasy svůj den... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so duben 13, 2013 7:13 pm    Předmět: Citovat

levanduli jsem dala šanci 10 x nejmíň Very Happy asi 2x to bylo dobré, po třetí ne.. tak jsem to prostřídala, zkusila různé kombinace ale furt mastné a spláclé.. ať už sem to nechala volně schnout nebo profouknuté nebo zapletené.. a to mám docela nenáročné vlasy, málo co mi nesedne.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: so duben 13, 2013 7:16 pm    Předmět: Citovat

Tady je vidět, jak na každé vlasy sedne něco jiného. Taky nejsem vybíravá, ale z těchto šamponů mi nesedl jen ten červený (myslím, že s arganovým olejem a brusinkou). Ale kvasnicový, levandulový, teď meruňkový - lahůdka pro vlasy.
Ale třeba naopak Balea, která sedne skoro každému, tak mě hned poprvé zmastila a uplácla vlasy....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so duben 13, 2013 7:36 pm    Předmět: Citovat

fructia napsal:
Tady je vidět, jak na každé vlasy sedne něco jiného. Taky nejsem vybíravá, ale z těchto šamponů mi nesedl jen ten červený (myslím, že s arganovým olejem a brusinkou). Ale kvasnicový, levandulový, teď meruňkový - lahůdka pro vlasy.
Ale třeba naopak Balea, která sedne skoro každému, tak mě hned poprvé zmastila a uplácla vlasy....


a mě Balea nevadí Smile ale z těch garnier mě nesedl ani ten na hnědé vlasy, dopotřebovala jsem ho, ale žádný zázrak to nebyl.. zatím vedou kvasnice a pak asi ten dětský meruňkový, ten je boží Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolitta
21-40
21-40


Založen: 27.5.2011
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: ne květen 19, 2013 8:52 pm    Předmět: Citovat

kvasnicový garnier je ozaj skvelý na moje jemné vlasy a chýba mi vanilkový krásne voňal a po jeho použití mi rýchlejšie uschli vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lightbluemind
8-20
8-20


Založen: 20.1.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po květen 27, 2013 8:39 pm    Předmět: Citovat

Nedá mi to a musím sdělit svou zkušenost... Už jsem nemohla těm krásným "bylinkovým" obalům odolat, a tak poslední asi dva týdny zkouším levanduli a 5 rostlin a k tomu balzám buď levandulový, nebo konopný od Herbavery. A fakt se nestačím divit! Celý život mám na hlavě takové na dotek spíš drsné, chlupaté, nepoddajné cosi, co vzdoruje veškerým snahám o zjemnění a uhlazení (pravda, kombinace fén-tužidlo-vosky-nevím, co ještě-žehlička zabírá, ale provozovat takové násilí se mi nelíbí, nebaví mě to a navíc mám raději vlnité vlasy). Opakované pokusy přejít z drogerkových na kvalitní přírodní šampony (samozřejmě pod vlivem těchto rozpočet ruinujících stránek) taky nikdy nedopadly - to se zase okamžitě objevily lupy a vlasy začaly hrozně elektrizovat. No, tak po posledních dvou týdnech to vypadá, že mi někdo vyměnil hlavu. Vůbec se mi tomu nechce věřit, ale poprvé mám vlasy bez jakýchkoli nepřirozených zásahů hebké, lesklé, uhlazené, ale pořád vlnité a hrozně příjemné na dotek. Až tak, že jsem to sem prostě musela napsat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harley
41-80
41-80


Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 5:03 pm    Předmět: Citovat

Som veľmi spokojná so šampónom s rozmarínom, vlasy sú čisté, hebké a dokonca vydržia dlhšie svieže, aj keď som si netrúfla skúsiť ich umyť o deň neskôr ako zvyčajne. Môj nový obľúbený Wink
_________________
Stand back! Im going to try science.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.