Nová členka této super stránky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=da66619d6164268d2399995e5c3129feZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Papinka
0-7
0-7


Založen: 3.2.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 7:01 pm    Předmět: Nová členka této super stránky Citovat

Ahojky,jmenuji se Verů,je mi SKORO 20 let a jsem přírodní blondýnka.Mývala jsem do šestnácti let jemné ale opravdu hezké vlasy.Jenže přišly takové ty léta,kdy jsem někdy i každý týden měnila barvu vlasů,od růžové,fialové,červené,zase odbarvené,pak i dredy,prostě jsem si ničila dobrovolně vlasy.Všichni mi říkaly že jednou půjdu do hola ale mávla jsem nad tím rukou. No a teď to přišlo,ani za pár let se mi vlasy nespravily ani zastřihováním a vypadalo mi jich neskutečně moc,tak jediné řešení bylo jít teď do hola strojkem.Strašně teď toho lituju,protože jsem poměrně hezká holka a pleš na hlavě v 19 letech mě rozhodně netěší.Stydím se za to.Dneska jsem si pořídila Viaderm,Vitantol C,občas jím i biosil plus a teď chci jíst i dýňová semínka.Chtěla bych ještě poradit,čím bych urychlila růst z takto krátkých vlasů,různé nálevy,přípravky,čaje.protože mě nebaví se schovávat pod čepicí nebo s kapucí,a představit si že bych musela ještě neskutečně dlouho?mé sebevědomí opravdu hodně kleslo:(Chtěla bych zpátky své dlouhé,hezké blond vlásky a slibuju už ŽÁDNÁ NIČIDLA VLAS!SmileDíky moc za vás čas,doufám že mi pomůžete.Stránka je moc super,že na ní serfuju už několik hodin:)S pozdravem VerčaSmile) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 7:27 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. To je teda příběh jak z vlasového hororu. Shocked

Určitě tu najdeš spoustu rad. Mrkni do Regenerace na různé přípravky.

Držím palce ať rychle rostou!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 7:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Verčo, dobrodružný skoro to příběh ... ale to doženeš. A pozor, několik členek na naší stránce tráví už skoro nepřetržitě několik let, ne hodin (mám to prosím vyčtené z našich statistik, nekecám Wink)
Ať se ti tu líbí,
a.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 8:03 pm    Předmět: Citovat

Veru, taky tě tu vítám Smile určo mrkni do vláken na lopuchový výluh, Biohar, ajurvédské čaje nebo vitamínové doplňky, domácí masky, oleje..je toho velké množství, snad něco správně vybereš, co tvým vlasům sedne a začne se jim dařit! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 8:37 pm    Předmět: Citovat

vitaj medzi nami!
tak to je teda pribeh, dohola si sla dobrovolne??
aspon zacinas s vlasmi odznova Very Happy to ma tiez vyhody. rad tu najdes kopec. je to ako zavislost, sprtat tu vo forach a clankoch.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Papinka
0-7
0-7


Založen: 3.2.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 8:48 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za odpověď:)no věřím že tu hlavně slečny tráví spousty času,je tu spousta rad a taky moc hezkých foteček s překrásnými vlásky.Jinač na strojek jsem šla tak dobrovolně- nedobrovolně,protože to co jsem měla na hlavě opravdu šílený ale už sem si řekla dost,nevedlo by to dál:)no docela mě tu zaujali ty dýňové semínka,pro ty zítra hned jdu a kopřivové nálevy tak to tu ještě prostuduju pořádně,popřípadně se zeptám.Tak uvidíme,časem,třeba každý měsíc sem budu dávat fotečku jak mi vlásky narůstají,třeba to zaujme někoho,kdo skončil podoně jako jáSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efox
81-160
81-160


Založen: 11.1.2009
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 8:59 pm    Předmět: Citovat

Vítám!

To je teda story! Shocked

S fotkama je to dobrý nápad, bude zajímavý sledovat, jak vlásky rostou (koneckonců na kratších je to znát víc).
A přeju, aby ses brzy dostala k vytoužené délce a vlasům se dařilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 6:43 pm    Předmět: Citovat

Taky tě vítám. Aha má právdu, já jsem tu denně. A díky tomu, že často pracuju na PC, tak někdy dokonce i několikrát za den Embarassed Prostě je tu prima společnost, to je nejlepší vizitka DV Smile
A obdivuju tě za odvahu oholit hlavu. Není to ostuda, vypadá to zajímavě a nikdo nemusí vědět, že to bylo kvůli zničeným vlasům. Například Sinéad vypadá s vlasama trapně Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 7:10 pm    Předmět: Citovat

Uf, tak to bylo opravdu radikální! Ale neboj, rostou... Wink To s těma fotkama je dobrá motivace i pro Tebe - teda teď trochu podle sebe soudím tebe..., ale já si sem dávám taky fotky každý měsíc dva a sleduju na nich, jak mi to roste. Na sobě to tolik nevidím, na fotkách jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Papinka
0-7
0-7


Založen: 3.2.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2010 8:10 pm    Předmět: :) Citovat

jelikož jsem na klučičí škole(3 holky sme tam celkem)tak už si mě aspoň kluci moc nevšímají a nehulákají na mě jak hlupáci Rolling Eyes tak sem mezi ně zapadla Razz no holky zítra to bude týden co sem se nechala oholit,cpu do sebe všechny možný vitamíny a na hlavu patlám taky,hlavně z těch slunečnic a dýňových semínek už po dvou dnech jezení je nechci ani vidět:)jeden dobrý máminy kadeřník poradil vodičku alpincort,prý docela zázračná tak uvidíme až dopatlám tu vodičku dixi:)Chtěla sem se zeptat jestli můžu kombinovat tu lopuchovou vodu s alpincort?:)ale cítím po týdnu že mi začínají pěkně růst ňáký ten milimetr určitě,vypadá to že porostou rychle.S fotečkama nevím,protože mi zařízly minulý týden degeši nový telefon s foťákem a ten fotoaparát co mám doma je dost na nic.Ale můžu vlastně někomu ochotnýmu říct Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.