prohlížení hodně starých témat ve fóru
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=93bc22f2fb2568901b0ed56044c573e5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2010 2:18 pm    Předmět: prohlížení hodně starých témat ve fóru Citovat

Když si prohlížím hodně stará témata, tak se mi přitom seká počítač a to tak, že chci popojet šipkou dále a celá stránka se jakoby protáhne a natáhne a už tak zůstane. Když si prohlížím témata nová, tak je to ok. Chtěla bych vědět, jestli se to stává ještě někomu nebo je chyba jen na mem počítači. Na jiných servrech se mi to vůbec nestává.... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2010 2:55 pm    Předmět: Citovat

Mě se načítá pomalu všechno na DV a jinde problém nemám. Běžně když chci listovat ve fóru se mi nový list načítá klidně půl minuty Sad A je jedno kde jsem připojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 8:41 pm    Předmět: Citovat

Ahoj hd, stari fora by urcite nemelo mit vliv. Spis me leka, jak pisete pul minuty na nacteni fora- kdo mate pocit, ze to jede pomalu zmerte to prosim presne a hodte sem. Prosim jen pokud vam to dela konzistentne, narazove vykyvy jsou obvykle vsude.
A
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 9:05 pm    Předmět: Citovat

no mne tiez pomaly nacitava , ked kliknem na akekolvek forum, alebo chcem pridat odpoved, ked odoslem odpoved do fora. zmerala som to a je to 20sekund.
a ked kliknem na svoj profil alebo cudzi profil je to 32sekund, tak isto ked im listujem v galerke strany.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 9:24 pm    Předmět: Citovat

U mě je to sice trochu rychlejší, ale pořád je to dost děsný... 18 sekund na načtení profilu a 9 sekund na odpoveď. Samozřejmě pokud mám otevřených víc záložek, tak se to prodlužuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 9:36 pm    Předmět: Citovat

Ono DV totiž dost vytěžuje procesor....ta úvodní stránka s vločkama mi vylezla přez 90%. Jakmile mám otevřeno víc oken DV najednou, tak je to peklo....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2010 12:41 pm    Předmět: Citovat

Otevřít úvodní stránku s vločkama na iPhonu je peklo Laughing
Jinak, v práci se mi to otevírá všecko celkem rychle, doma na mém PC je to horší, ale zvykla jsem si. Kolik to je přesně, to nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yuki
41-80
41-80


Založen: 20.1.2009
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2010 2:19 pm    Předmět: Citovat

Otevření vlákna asi 10 vteřin, profil 14 vteřin, načtení hlavní stránky jsem neměřila, ale napoprvé taky trvá dlouho (pak už je to uložené a trvá to "jen" 3 vteřiny). Všechny ostatní stránky se mi načítají rychle, na DV s tímhle už počítám. Jo a je to rychlejší třeba ráno, když je tu asi méně lidí, nebo v noci, než odpoledne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2010 2:46 pm    Předmět: Citovat

No tak vidím že nejsem jediná kdo to má pomaléWink ale obecně náš net není příliš rychlý, ovšem DV je extrém Wink (ale nestěžuju si, na tu kvalitu si počkámWink
načítání hlavní strany přes "kytičku" asi 12 s, často se mi stává že se mi ukáže místo hlavní strany jen levá lišta s chatem, horní lišta a tam kde jsou články a nové věci do fora je jen "body" a nějaké věci v závorce, konkrétně se mi ukáže toto: {PHPBB_BODY_HTML}
a musím to udělat znova přes tu kytičku na horní liště. Pak už se to načte v pohodě.

Jo a profily, to je mazec, to je doba;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2010 9:00 pm    Předmět: Citovat

Přidávám se, je to šílenost, jak je DV pomalé! Oproti jiným stránkám teda dost. Doma mám dost rychlý internet, ale stejně Sad V práci máme pomalý internet, a to je teda něco... Čím to je? Nejde to zrychlit? Já už sem proto i méně chodím, ikdyž jste jinak skvělý server.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.