Joanna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f583e2277d369a41e47b2dc371c6a6eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2012 11:08 am    Předmět: Citovat

Před pár lety jsem byla na výletě v Polsku, před odjezdem mi zbývalo asi 20 zlotých (tehdy asi 130 korun). Za směňování tak malých bankovek zpátky na koruny se tehdy u nás v bance platila stovka, což byl přinejmenším nevýhodný obchod, tak jsem radši koupila zmrzlinu a zbytek šla utratit do drogerie Smile Tímto způsobem jsem přišla k dvěma kusům balzámu a dvěma kusům masky na vlasy s medem a mléčnými proteiny zn. Joanna, cena asi 6 zlotých (cca 30 korun) za kus (a upřímně říkám, že jinak bych si to tehdy asi nekoupila).

Maska (250 ml) mě velmi příjemně překvapila. Předně má nádhernou sladko-kokosovou vůni (která ale po smytí bohužel zmizí). Žádná úchvatná "regenerace suchých a zničených vlasů" se sice nekonala, ale vlasy po ní byly příjemně hladké, šly dobře rozčesat a vůbec byly zkrátka pěkné. Za tu cenu jsem opravdu spokojená.

Naproti tomu neoplachovací balzám (200 g) mi přišel vážně mizerný - sice má stejnou pěknou vůni jako maska, ale tím to dobré končí. Vlasy po něm byly jaksi ulepené, rozčesávání nijak nezlepšil a hlavně kdykoli jsem si sáhla do vlasů, zůstala mi na ruce trocha lehce lepivého balzámu, z čehož jsem měla velmi nepříjemný pocit. Použila jsem ho jednou a dost, znovu bych si ho nekoupila, ani za tu cenu ne.

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2014 4:04 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem doma opětovně vyhrabala Joanna neoplachovací balzám s medem a mléčnými proteiny s tím, že mu dám ještě jednu šanci (a buď dopotřebuju, nebo konečně vyhodím). A co se neukázalo - balzám nejenže krásně voní, ale i funguje (dokonce i na moje v délkách suché vlasy)... Jen člověk musí zavřít oči nad návodem ("nie spłukiwać"), vlasy obalit štědrou vrstvou balzámu, nechat působit a OPLÁCHNOUT. Ubývá tak rychle, vzhledem k ceně mě to ale nijak zvlášť netrápí... Takže opatrně měním názor a doporučuji.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.