Salut,ça va?....neb prostě nazdar,Karle! ;)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a1f464cef0f425eb8014041b0cbd92edZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ištar
0-7
0-7


Založen: 3.2.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 12:07 am    Předmět: Salut,ça va?....neb prostě nazdar,Karle! ;) Citovat

Ehm,zdravím všechny vlasaté i ty méně vlasaté Wink ,

Přišlo mi,že než někam vlezu také zatukám a tak bych se zde měla představit.
Předně nechci nikoho klamat - jsem Češka,znám Járu Cimrmana i babičku,jen mi zde přišlo ahojů dosti a tuto frázi nám na hodinách frájiny nadosmrti vtloukli (doslovně Twisted Evil ) do hlavy,tak proč ji nevyužít,že.
Něco o mě,hm,dvoje nohy,ruce,oči,kočky.
Vlasy nyní pod uši,dříve něco pod pas.Vlastně jsem to provedla kvůli knize Proměny - změna jest sám život.Teď řeším dilema zda ostříhat,či nechat růst.
Reakce na nový sestřih totiž byly více než nadšené,ale mě zas zpět přitahuje kouzlo dlouhých vlasů.....no jo,já vím Rolling Eyes .

Tuto stránku znám již déle,ale lenost a jiné neodkladné záležitosti zabránily mému přihlášení dřív.
Vynikající stránky,mimochodem Cool .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 12:13 am    Předmět: Citovat

Vítej mezi námi!
Ale dej si tady bacha, je tu spousta krásných dlouhých vlasů, tak aby ty tvé pod uši nevzaly za své... Laughing Skoro ti garantuju, že zatoužíš zase po dlouhých vláskách, je to tu děsně návykový Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 2:01 pm    Předmět: Citovat

Souhlas s Barthezkou, jestli už tě DV lapily, tak se s krátkými rozluč Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.