Jaká barva vlasů se líbí ženám na mužích?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3906d94e46af41d02aafba5bccc6d2b3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Merci
161-320
161-320


Založen: 29.1.2010
Příspěvky: 320

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 3:18 pm    Předmět: Jaká barva vlasů se líbí ženám na mužích? Citovat

Co se líbí mužům na ženách už probíráme, ale jaká barva se líbí nám na mužích?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 3:36 pm    Předmět: Citovat

Tmavá!!! Hnědá, černá, tmavě hnědá... Tmavé oči Very Happy ale proti ostatním nic nemám Wink pro tmavší typy mám prostě slabost Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merci
161-320
161-320


Založen: 29.1.2010
Příspěvky: 320

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 3:59 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Tak to já přesně naopak. Já jsem zas na světlé typy, severští blonďáci, typ blonďatého zarostlého vikinga.. hmm Very Happy Nebo zrzci. Pokud se nezadaří taková vyhraněná barva, tak světle hnědá, ale celkově spíš, aby to byl světlejší typ... Zelené oči nejraději, připadně modré nebo oříškové. Wink Líbí se mi i vyloženě černovlasí, ale to musí mít spíš obarvené, protože světlý typ by asi přirozeně černé neměl. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sixteen
321-600
321-600


Založen: 14.10.2008
Příspěvky: 379

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 4:17 pm    Předmět: Citovat

Jak kdy...muž mě musí zaujmout celkově. Jenom barva vlasů to nezachrání Laughing
Někdy se mi líbí tmavoocí a snědí, jindy zelenooký zrzeček. A jednu dobu jsem toužila po modrookém blondýnovi. Taky tmavovlasý a modrooký..nebo šedomodrooký..no..Very Happy Beru všecko.
Taky záleží, jaké ty vlasy má ( na tom víc). mastné, zničené, přehazovačky, dredy,..to fakt eee.

A doma mám chlapa, který má hnědozelené oči a světle hnědé vlasy... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 4:22 pm    Předmět: Citovat

Mne sa páči dlhovlasá farba Laughing Ale nie, páčia sa mi prirodzené farby vlasov, či už je to blond, svetlá hnedá, tmavá hnedá,čierna alebo zrz. Nepozdávajú sa mi veľmi napr. svetlé typy s na čierno nafarbenými vlasmi...podľa mna je to veľký kontrast napr. oproti obočiu, poporípade svetlej brade...ale zas kombinácia tmavých vlasov a modrých oči, to je niečo pre mňa.. Embarassed Laughing
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 4:25 pm    Předmět: Citovat

Hmm, tak kdysi ze všeho nejvíc tmavá až černá (a znám teda dost takových s přirozenou barvou) a hnědoocí. Ovšem mám světlovlasého muže s očima do zelena a v poslední době se mi čím dál víc líbí právě blonďáci. Nicméně musí mít ty vlasy hlavně DLOUHÉ a hezké celkově, jinak ta barva není až tak rozhodující Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merci
161-320
161-320


Založen: 29.1.2010
Příspěvky: 320

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 4:46 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Hmm, tak kdysi ze všeho nejvíc tmavá až černá (a znám teda dost takových s přirozenou barvou) a hnědoocí. Ovšem mám světlovlasého muže s očima do zelena a v poslední době se mi čím dál víc líbí právě blonďáci. Nicméně musí mít ty vlasy hlavně DLOUHÉ a hezké celkově, jinak ta barva není až tak rozhodující Wink


Hlavně dlouhé a hezké, to jo. Wink Já jsem to nemyslela tak, že by neexistovali chlapi s přirozeně tmavě hnědou až černou, ale spíš tak, že mě se líbí světlé typy a to asi moc nejde, aby měli světlou kůži a oči a rostly jim černé vlasy... Tmavé typy mě neberou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arya
161-320
161-320


Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 4:52 pm    Předmět: Citovat

tmave vlasy a svetle oci Laughing ale aj tmave vlasy a tmave oci Wink
celkovo ulietavam na ciernovlasych + ked ma k tomu mensi porast na tvari, tak som maximalne v nebi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 4:53 pm    Předmět: Citovat

Ale jde. Neměla jsem na mysli nějaké snědé typy Wink Ale nevím, od jakého stupně považuješ kůži za světlou, možná by to na tebe bylo málo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 5:47 pm    Předmět: Citovat

tmave ... tm. hnede, cerne ... a nejlepe, jak uz tu nekdo psal, v kombinaci se svetlyma ocima Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.