Jaká barva vlasů se líbí ženám na mužích?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=be90592742610c733b1714c2499948ccZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 8:22 am    Předmět: Citovat

U chlapíků se mi nelíbí mastné vlasy, lupy, přehazovačka, odbarvené vlasy, melír, nadměrné množství gelu. Nemůžu říct, že bych slintala nad každým vlasatým týpkem, ne všem to háro sluší. A co se týče barvy, tak spíš preferuju tmavovlasé typy, z blonďáků je jedinou vyjímkou Owen Wilson, ten je takovej celkově sympatickej Laughing
A zjistila jsem u sebe úchylku, když už je chlapík světlovlasý, tak se mi nelíbí, když má nadměrné ochlupení Surprised Takhle rozdejchávám třeba šéfa v krátkém rukávu, to se prostě na ty zrzo-blond chlupy nemůžu dívat. To už jsem ale OT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:02 am    Předmět: Citovat

Avery napsal:

A zjistila jsem u sebe úchylku, když už je chlapík světlovlasý, tak se mi nelíbí, když má nadměrné ochlupení Surprised Takhle rozdejchávám třeba šéfa v krátkém rukávu, to se prostě na ty zrzo-blond chlupy nemůžu dívat. To už jsem ale OT.

To jsem ráda, že v tom nejsem sama. Mně je z toho úplně fyzicky zle.
(Být chlap, tak se ze sebe při pohledu do zrcadla pozvracím Laughing Laughing ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:27 am    Předmět: Citovat

No ale u žen je to přeci jenom jiný, ještě jsem teda neviděla křehkou blondýnku s hustým dlouhým porostem na rukou Laughing Nicméně mám tuto fóbii i z fousů. Ty se mi u chlapíků celkově nelíbí, ale jak jsou ještě k tomu světlý, tak to nedávám. Vybavil se mi například Glenn Hansard. Ale omlouvám se, nechtěla jsem rozpoutat debatu o jiném tělesném porostu než o vlasech, jenom to mám nějak v hlavě propojený Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 10:24 am    Předmět: Citovat

súhlasím s Avery, nemám rada mastné vlasy, lupy, všetky tie neupravené ktovie ako dlho neumývané vlasy obsahujúce všemožné smeti a špinu. Fuj.

Konkrétna farba až taká dôležitá nie je, záleží na tom, čo sa komu hodí. Vždy som hovorila, že mám rada skôr tmavšie vlasy + modré oči, ale aj na blonďáka je príjemný pohľad, ak sa mu to hodí. Je to aj veľa o vyžarovaní Smile A nikdy som si nevyberala priateľa podľa farby vlasov Smile

(a nedá mi nevyjadriť k OT Twisted Evil mne srstnaní páni nevadia- skôr naopak, skôr mi prídu divní tí naháči s holými hruďami Twisted Evil
Nicole: keby si bola normálny chlap, určite sa nepozvraciaš, asi by si to vôbec neriešila Very Happy)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 10:45 am    Předmět: Citovat

Ja myslím, že na hruď nenarážala, to sa hádam páči väčšine z nás, keď chlap je chlap Smile .... A už vôbec nikto nechce aby mal hladké ruky, ale skôr tie husté blond skrútené chlpy .... to nechutné je Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 10:49 am    Předmět: Citovat

mne sa práve zdá, že holky mysleli srsť všeobecne Smile na tvári, hrudi, rukách atď Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 10:54 am    Předmět: Citovat

A tak to zas nie Smile .... Mne sa páči tmavšie ochlpenie, rovnako ako aj vlasy Smile ... Ale tie blond porasty mi prídu ako Yeti ... proste keď je toho veľa, tak je to fuj Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 11:44 am    Předmět: Citovat

Haha, je pravda, že většina chlapů to na sobě neřeší. Ale já to myslela tak, že potkat sebe v pánské verzi. Vypadala bych jako Axl Rose. Bleeee...

Ale to už je dost OT Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 11:57 am    Předmět: Citovat

Mě ochlupení zase tak moc nevadí, pokud není ve větší míře na zádech....to teda ne. Když si já můžu trhat či holit chlupy na nohách, tak chlap může podstoupit to samé. Na zádech je to podle mě odpudivé.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 2:13 pm    Předmět: Citovat

A tak to zas nie Smile .... Mne sa páči tmavšie ochlpenie, rovnako ako aj vlasy Smile ... Ale tie blond porasty mi prídu ako Yeti ... proste keď je toho veľa, tak je to fuj Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.