Co s člověkem udělá, když si nechá narůst/ostříhá DV?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=be65ea06ae18e71e5d03f7425b34d165Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 12:16 am    Předmět: Citovat

Merci napsal:
Dalarius et Laixi napsal:
Přijít o vlasy by mě mrzelo, dodávají mi sebevědomí, a je díky nim pro mě snazší se sebou žít. Smile


No mě teda jak kdy. Třeba teď, když mi šíleně elektrizují nebo bývají připláclé u hlavy, tak mi sebevědomí spíš ubírají.

Confused Smile


Tak takové problémy naštěstí neznám.
Ale i tak za ně můžeš být ráda. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 6:41 am    Předmět: Citovat

Zvláštní, že tu všichni píšete, jak jste se v krátkých vlasech necítily dobře... Když jsem měla na hlavě ježka (max 2cm), bylo to jediné období, kdy jsem byla s vlasy i se sebou maximálně spokojená. Připadala jsem si tak nějak energicky a sama sebou. To že jsem byla v ročníku (cca 100 lidí) jediná krátkovlasá a i díky tomu si mě všichni pamatovali nebylo taky nepříjemné Smile Nedávno jsem měla chuť vrátit to zpátky, ale přítel má rád mé vlasy a řekl, že by ho to mrzelo a chci se mu přece líbit Smile Taky ta představa, že při případném odrůstání si užiju rok beztvarých vlasů mě neláká, tak jsem to pustila z hlavy. A hlavně - chci přece vlasy do pasu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 10:33 pm    Předmět: Citovat

Já tedy musím říct, že si myslím, že jsem prostě pořád stejný.
Kromě délky vlasů jsem byl já vždy já. Ať už před tím, než jsem vlasy před 10 lety nechal růst, ať potom, co už jsem je měl, i teď, když jsem na podzim zase kus ustříhnul. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2010 1:24 pm    Předmět: Citovat

Troufám si říct, že mě taky změna délky vlasů nijak nezměnila Very Happy Chovám se stejně, reaguju na věci stejně... Jo, vzhled změnila, to jo, ale to je tak všechno... A cítím se dobře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
urgona
81-160
81-160


Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2010 4:54 pm    Předmět: Citovat

V páté třídě jsem se nechala zviklat okolními kratinkými účesy a dala se ostříhat málem na ježka. Ve chvíli, kdy jsem na sebe pohlédla do zrcadla, to se mnou málem švihlo. Vypadala jsem jak k*etén a lidi měli problém poznat, že jsem holka. Od té doby to nechávám růst. NIKDY už krátký vlasy! A upřímně je mi strašně líto lidí, kteří o vlasy přijdou vinou nemocí... Jak těm musí být.... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2010 5:00 pm    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
Zvláštní, že tu všichni píšete, jak jste se v krátkých vlasech necítily dobře... Když jsem měla na hlavě ježka (max 2cm), bylo to jediné období, kdy jsem byla s vlasy i se sebou maximálně spokojená. Připadala jsem si tak nějak energicky a sama sebou. To že jsem byla v ročníku (cca 100 lidí) jediná krátkovlasá a i díky tomu si mě všichni pamatovali nebylo taky nepříjemné Smile Nedávno jsem měla chuť vrátit to zpátky, ale přítel má rád mé vlasy a řekl, že by ho to mrzelo a chci se mu přece líbit Smile Taky ta představa, že při případném odrůstání si užiju rok beztvarých vlasů mě neláká, tak jsem to pustila z hlavy. A hlavně - chci přece vlasy do pasu Laughing


Tak mě napadá, proč chceš vlasy do pasu, když jsi nejvíce byla spokojená s ježkem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aneth
161-320
161-320


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 190

PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2010 5:39 pm    Předmět: Citovat

Lea napsal:
Janickaxy napsal:
Zvláštní, že tu všichni píšete, jak jste se v krátkých vlasech necítily dobře... Když jsem měla na hlavě ježka (max 2cm), bylo to jediné období, kdy jsem byla s vlasy i se sebou maximálně spokojená. Připadala jsem si tak nějak energicky a sama sebou. To že jsem byla v ročníku (cca 100 lidí) jediná krátkovlasá a i díky tomu si mě všichni pamatovali nebylo taky nepříjemné Smile Nedávno jsem měla chuť vrátit to zpátky, ale přítel má rád mé vlasy a řekl, že by ho to mrzelo a chci se mu přece líbit Smile Taky ta představa, že při případném odrůstání si užiju rok beztvarých vlasů mě neláká, tak jsem to pustila z hlavy. A hlavně - chci přece vlasy do pasu Laughing


Tak mě napadá, proč chceš vlasy do pasu, když jsi nejvíce byla spokojená s ježkem?


Někdo má rád prostě extrémy, buď ježka, nebo do pasu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2010 9:57 pm    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
Zvláštní, že tu všichni píšete, jak jste se v krátkých vlasech necítily dobře... Když jsem měla na hlavě ježka (max 2cm), bylo to jediné období, kdy jsem byla s vlasy i se sebou maximálně spokojená. Připadala jsem si tak nějak energicky a sama sebou. To že jsem byla v ročníku (cca 100 lidí) jediná krátkovlasá a i díky tomu si mě všichni pamatovali nebylo taky nepříjemné Smile Nedávno jsem měla chuť vrátit to zpátky, ale přítel má rád mé vlasy a řekl, že by ho to mrzelo a chci se mu přece líbit Smile Taky ta představa, že při případném odrůstání si užiju rok beztvarých vlasů mě neláká, tak jsem to pustila z hlavy. A hlavně - chci přece vlasy do pasu Laughing


Asi je to subjektivní (pocit z vlasů). Wink S delšími se osobně cítím prakticky stejně, jako Ty s kratšími.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 3:13 am    Předmět: Citovat

Já si připadám s dlouhými vlasy nějak smutnější. Taky mě ten život letos pořádně skřípl. Na udržování krátkého účesu už vlastně ani nejsou peníze. Někdy kolem sametové revoluce, když byl syn malý, bych za tyto vlasy dala nevím co, měla bych stejnou chloubu jako švagrová. Když jsem se sem, do DV přihlásila, tak jsem delší vlasy asi fakt chtěla, to jsem se zrovna nechala ostříhat a připadala jsem si v tom účesu tlustá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 3:22 pm    Předmět: Citovat

kámoška měla úžasný, naprosto neskutečně hustý, lesklý a zdravý vlasy pod pas nechala se ostříhat na kratičký mikádo. Dlouhý vlasy teď odsuzuje, říká, že je s tim víc práce (no nevim nevim, když jí jednou za čas vidím ráno, jak se to snaží "vystylingovat", jsem dost na pochybách)
zato já měla opečnej vývoj. s dlouhýhma si připadám o moc líp, líbí se mi, jak mě lidi pozorujou Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.