Co s člověkem udělá, když si nechá narůst/ostříhá DV?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=59f49b5509b5716a08b4c5ceca80b06eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 7:24 pm    Předmět: Citovat

Vím, že nemám vlasy moc dlouhé, už vůbec ne husté ani kvalitní a pevné, ale přes všechny ty mínusy se s nimi cítím líp, než když jsem měla krátké. V mém věku už moc ženských dlouhé vlasy nemá, a tak se aspoň trochu vyjímám. Krátké vlasy mi přijdou strašně tuctové, a po pravdě, díky jim mi skoro každá ženská přes třicet splývá s davem. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 8:25 pm    Předmět: Citovat

já až tak dlouhé vlasy neměla,asi po lopatky,ale když jsem je zhruba v sedmnácti ostříhala na krátko,byla to pro mě úleva,vlasy zas dorostly a zase se ostříhaly-pořád se pohybuju mezi mikádem a po lopatky-ale pomohlo mi to v tom,že na vlasech nejsem vůbec závislá a nelpím na nich. pokud bych se ráno probudila a na hlavě bych měla ježka,řekla bych si ok,dala čepici abych neomrzla a vyrazila do světa Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 8:34 pm    Předmět: Citovat

Tak to mě by teda mrzelo, kdybych o svoje vlasy přišla. Krátké vlasy (něco mezi krátkými a kraťoučkým mikádem) jsem měla naposledy před asi 11-12 lety, od té doby se prakticky jen prodlužují. Vždycky, když jsem je po dlouhé době šmikla, bylo to na delší délku, než při předchozím šmiknutí Smile A teď je konečně nechávám cíleně dorůst... asi bych je už nechtěla kratší, než kousek pod ramena, je s tím moc práce a ty moje hřebíky ze zásady nespolupracují. Teď si připadám mnohem upravenější, než s mikádem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 8:45 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Tak to mě by teda mrzelo, kdybych o svoje vlasy přišla. Krátké vlasy (něco mezi krátkými a kraťoučkým mikádem) jsem měla naposledy před asi 11-12 lety, od té doby se prakticky jen prodlužují. Vždycky, když jsem je po dlouhé době šmikla, bylo to na delší délku, než při předchozím šmiknutí Smile A teď je konečně nechávám cíleně dorůst... asi bych je už nechtěla kratší, než kousek pod ramena, je s tím moc práce a ty moje hřebíky ze zásady nespolupracují. Teď si připadám mnohem upravenější, než s mikádem.


tak já vypadala s těma krátkýma jako ovce:)jak ty paní s trvalou:)a v té době,cca 8 let,ještě nebyly žehličky a tak.
takže že bych se cíleně ostřihala nakrátko to nehrozí, ale jak někdo řeší každý centimetr a "nepřežil" by nějaké extra ostříhání.
já se nejlíp cítím tak,když dám vlasy do culíku.v jakékoliv délce..úprava je pořád stejnáSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 8:56 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
tak já vypadala s těma krátkýma jako ovce:)jak ty paní s trvalou:)a v té době,cca 8 let,ještě nebyly žehličky a tak.
takže že bych se cíleně ostřihala nakrátko to nehrozí, ale jak někdo řeší každý centimetr a "nepřežil" by nějaké extra ostříhání.
já se nejlíp cítím tak,když dám vlasy do culíku.v jakékoliv délce..úprava je pořád stejnáSmile


Tak to si dovedu představit, že ta úprava byl asi očistec. Mám kámošku s vlasama hodně podobnýma těm tvým a pamatuju si, jak vždycky trpěla, než si pořídila žehličku (a nechtěla dlouhé vlasy). Pak už měla promakaný systém culíků a sponek, aby se jí to aspoň trochu narovnalo Smile
A s délkou do culíku souhlasím, jak to nejde svázat, je to hrůza Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 8:58 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s jitty - vlasy teď tolik neprožívám - když budu chtít, nechám je narůst k ramenům, tam mi byla ještě dobře, potom dál už to bylo o něco horší... Mě je totiž nejlíp s rozpuštěnýma vlasama, culíky a drdoly moc ráda nemám a od určité délky to bylo náročnější - hlavně kvůli konečkům, v létě v tom byla vedro, v zimě zase mráz apod. (chápu, že lidem, co mají 3x hustší a asi 10x delší vlasy než já to musí připadat směšné, ale já to tak cítila...)
A mikádo je teď prostě fajn... A taky nemusím tolik řešit jestli se cuchají/necuchají, lámou, třepí, mastí, jestli fén ano nebo ne, jak často je můžu mýt, aby se nepoškodily... Snažím se samozřejmě starat i dál, ale u těhle kratších to není prostě tak náročné a vyhovuje mi to víc...
Nechci, aby to vyznělo nějak divně, dlouhé vlasy se mi líbí, zkusila jsem si, kam až ano a kam ne a budu se teď pohybovat mezi délkou od mikáda po ramena a vím, že tak budu spokojená... I když to leckomu připadá tuctové, já si takhle nějak tuctově nepřipadám, no... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 9:19 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Souhlasím s jitty - vlasy teď tolik neprožívám - když budu chtít, nechám je narůst k ramenům, tam mi byla ještě dobře, potom dál už to bylo o něco horší... Mě je totiž nejlíp s rozpuštěnýma vlasama, culíky a drdoly moc ráda nemám a od určité délky to bylo náročnější - hlavně kvůli konečkům, v létě v tom byla vedro, v zimě zase mráz apod. (chápu, že lidem, co mají 3x hustší a asi 10x delší vlasy než já to musí připadat směšné, ale já to tak cítila...)
A mikádo je teď prostě fajn... A taky nemusím tolik řešit jestli se cuchají/necuchají, lámou, třepí, mastí, jestli fén ano nebo ne, jak často je můžu mýt, aby se nepoškodily... Snažím se samozřejmě starat i dál, ale u těhle kratších to není prostě tak náročné a vyhovuje mi to víc...
Nechci, aby to vyznělo nějak divně, dlouhé vlasy se mi líbí, zkusila jsem si, kam až ano a kam ne a budu se teď pohybovat mezi délkou od mikáda po ramena a vím, že tak budu spokojená... I když to leckomu připadá tuctové, já si takhle nějak tuctově nepřipadám, no... Wink


já si taky nijak tuctově nepřipadám ani s vlasama po ramena.hlavně když mám zářivou zrz hennu:)což teď nemám a cítím se nesváSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 11:15 pm    Předmět: Citovat

mě mikádo tuctové nepřipadá, když je z hezkých vlasů může být také krásné, i když pak si říkám jaká škoda, že takové vlasy nejsou delší, připadá mi, že holky s hustými vlasy, co je mají na mikádo si jich neváží, co já bych za takové dala...
já se na mikádo ostříhala někdy v 7. třídě, strašně mi to protáhlo obličej, bylo to spláclé a pořád jakoby neupravené, navíc mi ty vlasy hrozně překážely, jak mi padaly do obličeje, měla jsem z toho křivý krk, jak jsem nakláněla hlavu, aby šly vlasy jinam, tak jsem to v 15 ostříhala úplně a to jsem zas vypadala jak desetiletý kluk, takže od té doby nechávám postupně růst, dost dlouho jsem udržovala délku na lopatky kvůli konečkům až příchod na dv zajistil vlásky o něco delší
a i když mě občas štvou, tak na mikádo už nikdy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 6:51 am    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Vím, že nemám vlasy moc dlouhé, už vůbec ne husté ani kvalitní a pevné, ale přes všechny ty mínusy se s nimi cítím líp, než když jsem měla krátké. V mém věku už moc ženských dlouhé vlasy nemá, a tak se aspoň trochu vyjímám. Krátké vlasy mi přijdou strašně tuctové, a po pravdě, díky jim mi skoro každá ženská přes třicet splývá s davem. Smile

Právě, v našem věku mnoho žen dlouhé vlasy nemá. Musí na to být dost sebevědomí. A to já nemám, proto se cítím, jak se cítím. To chci nejdřív vyniknout a nezapadnout do davu, i když se to nedejbůh podaří, tak bych se nejradši schovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 4:40 pm    Předmět: Citovat

osminka napsal:
pimpa napsal:
Vím, že nemám vlasy moc dlouhé, už vůbec ne husté ani kvalitní a pevné, ale přes všechny ty mínusy se s nimi cítím líp, než když jsem měla krátké. V mém věku už moc ženských dlouhé vlasy nemá, a tak se aspoň trochu vyjímám. Krátké vlasy mi přijdou strašně tuctové, a po pravdě, díky jim mi skoro každá ženská přes třicet splývá s davem. Smile

Právě, v našem věku mnoho žen dlouhé vlasy nemá. Musí na to být dost sebevědomí. A to já nemám, proto se cítím, jak se cítím. To chci nejdřív vyniknout a nezapadnout do davu, i když se to nedejbůh podaří, tak bych se nejradši schovala.

Což o to, to já taky! Přijde mi, že každý, kdo se na mě podívá, musí vidět, jak jsou ty mé vlasy hrozné - konec konců, opilci mi říkají, že se mám ostříhat! Very Happy Ale bez nich bych to, stejně jako bez ofiny, prostě nebyla já. Krátké mi nesluší a je s nimi moc práce, a souhlasím vyjímečně s manželem, že k ženské odjakživa patřily dlouhé vlasy! Francouzky běžně nosí dlouhé vlasy (tak po lopatky) třeba i v šedesáti, a jaké jsou to vzory elegance! Tak se přece nebudeme stydět, když máme do šedesátky ještě daleko, ne? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.