Natáčky, kulma, trvalá...
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa711c3fcba875d43af6de37ad6bba4dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 4:28 pm    Předmět: Natáčky, kulma, trvalá... Citovat

Myslím, že toto téma ještě nebylo probráno. Tak se ptám - používáte natáčky (jaké?), nebo kulmu nebo máte trvalou?
Vím, že je tu hodně takových, které to nepotřebují, protože jim příroda nadělila hodně vlasů a někomu dokonce vlnité. Ale já je mám rovné a mám pocit, že když je nechám jen tak uschnout, tak jsou takové neupravené.
Má někdo stejný probém?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 5:12 pm    Předmět: Citovat

Já jsem kdysi čas používala takovou tu horkovzdušnou kulmu se zatahovacími ostny na vlasy okolo obličeje, ale když víc narostly, tak už to nemělo cenu. Ale ta kulma byla dobrá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 7:19 pm    Předmět: Citovat

Spálit si hřívku jsem nikdy netoužila.A natáčky?Mohly by být hezké vývrtky z papilot, ale víte, kolik bych si jich musela nakoupit, aby mi to pokrylo hlavu? Prodávají se 4 asi za 150 Kč, tak jsem to nikdy nezkoušela. A Opravdu směšné mi připadají natáčky na suchý zip.Když si vzpomenu, jak nadávám, když se mi vlasy za nějaký suchý zip na oblečení chytí a nejdou ven! A tohle bych si měla do vlasů přímo zamotávat! Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 9:33 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Spálit si hřívku jsem nikdy netoužila.A natáčky?Mohly by být hezké vývrtky z papilot, ale víte, kolik bych si jich musela nakoupit, aby mi to pokrylo hlavu? Prodávají se 4 asi za 150 Kč, tak jsem to nikdy nezkoušela. A Opravdu směšné mi připadají natáčky na suchý zip.Když si vzpomenu, jak nadávám, když se mi vlasy za nějaký suchý zip na oblečení chytí a nejdou ven! A tohle bych si měla do vlasů přímo zamotávat! Very Happy Very Happy Very Happy
Natáčky na suchý zip jsem zkoušla jen jednou,když jsem měla ještě krátké vlasy....Po prvním použití letěly do koše....nechápu jak to někomu může natočit vlasy aniž by mu to vyškubalo půl hlavy...A ještě k tomu natáčení:místo na papiloty se dají vlhké pramínky vlasů natočit na papírové kapesníčky, já to nechávala přes noc....a kadeře jsou krásné, dle mně mnohem lepší než z těch papilotů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 10:14 am    Předmět: Re: Natáčky, kulma, trvalá... Citovat

Lily napsal:
Myslím, že toto téma ještě nebylo probráno. Tak se ptám - používáte natáčky (jaké?), nebo kulmu nebo máte trvalou?
Vím, že je tu hodně takových, které to nepotřebují, protože jim příroda nadělila hodně vlasů a někomu dokonce vlnité. Ale já je mám rovné a mám pocit, že když je nechám jen tak uschnout, tak jsou takové neupravené.
Má někdo stejný probém?


Nepoužívám, nikdy. To by byla smrt pro moje vlasy. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 1:56 pm    Předmět: Citovat

tak natáčky jsem jenom párkrát zkoušela, ale takové ty do U, jak se do nich vlasy zaplétají, jestli někdo víte??? Vlasy jsou po nich krásně vlnité, ale nebaví mě to zaplétat, takže jenom vyjímečně! Ale asi před půl rokem jsem si koupila žehličku na vlasy, použila jsem ji jednou, a od té doby pozoruju, že mám divné vlasy, prostě je to uplně zničilo....takže žehličku už nikdy!!!!to už je snad lepší ten fén... no ale nejlepší je to nechat jak je Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 12:12 pm    Předmět: Citovat

když jsem byla menší, tak jsem pořád chtěla nějaké natáčky zkoušet, ale sama nejsem schopná si je do těch vlasů zamotat a mamka na to nikdy nemá nervy. A ty kulmy a žehličky... Dřív jsem, když sjem někam šla si vlasy trochu vyžehlila, protože přítel z toho byl nadšený, ale už nechápe, že to ty vlasy ničí, když je to všude plno kondicionérů Laughing ale čím víc mám vlasy delší, tak se mi kroutí konce a to mi nevadí. Ale do teď se mi vlasy po tom žehlení lámou a teď si je budu muset min. o cm zastřihnout Crying or Very sad a jak tak sleduju spolužačky, co si vlasy fakt žehlí po každým umytí už víc jak rok, tak si všímám, že jim skoro nerostou. To mně už v poslední době řeklo hodně lidí, že je mám nějaký dlouhý Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 12:30 pm    Předmět: Citovat

Ty natáčky se suchým zipem používá moje mamka, má samozřejmě krátké vlasy a jemné a úplně rovné a jde jí to vyndat úplně v pohodě. Ale na delší vlasy to fakt není, ani na polodlouhé natož na dlouhé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 11:05 am    Předmět: Citovat

Naposledy sem mela natácky ve vlasech na silvestra, sli sme na ples, tak sem aspon tu dílku chtela mít trochu kudrnatou. Mám doma aj papiloty, moc je nepouzívám, i kdyz delají pekné kudrliny. Very Happy

Ty natácky se suchým zipem sem skousela pred lety, a pak sem je nomohla z vlasu dostat! Nikdy víckrát!
No a kulma, na tu se ani nepodívám. Naposledy sem ji ve vlasech mela na základce. Tehdy sem si ale vedu ze zdravích vlasu nedelala.

Nedávno mi kamarádka vyprávela ze kdyz chce mít kudrnatý vlasy, tak si je nejdrív nageluje a pak natocí kulmou! Shocked Musím dodat, ze je má dlouhé, a barví si je kazdý mesíc na cerveno. Nechápu proc nekterý lidi svoje vlasy tak "znásilnujou". Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 11:20 am    Předmět: Citovat

Kulma pro mne nema smysl, vlasy mi ve vlne drzi tak 5 minut, pak povoli a vrati se do puvodniho tvaru. Kdyz jsem mela kratke vlasy, tak jsem obcas pouzila natacky na suchy zip, z nich to slo hezky ven, ale stejne to vyrvalo velke mnozstvi vlasu. Ted odmitam cokoliv, co by mi vlasy poskozovalo. Beztak padaji stresem samy Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.