Natáčky, kulma, trvalá...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=80e1be1ab7219e4f8af767ed1ae6e0b9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

Kvalita fotek je dobrá Wink Já používám teda ta pérka, podle tvého označení. Vlasy mi netrhají...ale musí mít pořádně obalené ty konce, protože když se lak z pérek oškrábe, tak máš pravdu, že pak při zasouvání do vlasů dost trhají. Vyřešila jsem to tak, že na ty konce nanesu několik vrstev laku na nehty, až se utvoří takové kuličky, nechám zaschnout a pak už to netrhá Smile Mně to asi drží proto, že já mám vlasy jen po ramena, ale někdy mi to taky trvá, než mi to pořádně drží...Luční víla šnečky přichycuje asi něčím jiným...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 8:42 am    Předmět: Citovat

Sim - to s tím lakem vyzkouším. Zní to zajímavě Smile


Luční vílo - nemohla by ses vyfotit se šnečky na hlavě?
Jsem zvědavá na tvoje spínátka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 9:43 am    Předmět: Citovat

Ja si take prichytavam snecky perkama(ja tomu rikam spinatka Very Happy )Stejne jako sim hledam bud dobre obalene,nebo jim pomahama(ale dobra perka byva problem najit,ale me se nejak postupne nahromadily jako darky a dokonce ty co mi vlasky nervou.Mam sice asi delsi vlasy nez Sim,ale mam je pomerne jemne a netezke,tak mi perka normalne drzi(ale asi to je i letitou praxi Very Happy Wink Lily rada se kvuli tobe necham z perkama vyfotit,ale asi to dobu potrva nez se to podari(nemame fotak a do galerie me fotil kamarad a nevim kdy to zas vyjde)Ale zkus najit treba i neco co bude vyhovovat tobe.Driv jsem vlasy sneckovala nesetrne(byly casto"zmackany",ale ted uz si davam zalezet abych je zbytecne nenicila aje to muj kazdodeni vecerni ritual Wink Stejne jako Sim do vlasu nic nedavam(zadne laky a tuzidla a podobne veci)


Sim:To me velmi tesi ze se ti me vlasky libi a kdyby si me zas nekdy videla tak na me muzes treba houknout Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 2:28 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si včera večer umotala šnečky a těšila jsem se na ráno. Nedala jsem si žádné tužidlo.
Ráno jsem měla šok! Na hlavě jsem po rozmotání a pročesání prsty měla docela slušné afro.
Tak jsem to ještě pročesala hřebenem s řídkými zuby a trochu uhladila.
Na můj vkus to bylo pořád dost vlnité, ale už jsem to tak nechala.
A jak už to u mých vlasů bývá, postupem času bylo vln míň a míň a teď už zase nejsou.
Nevím, co s těma vlasama mám udělat. Tužidlo si dávat nechci a rovné vlasy taky nechci!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 2:32 pm    Předmět: Citovat

V tom ti asi moc neporadim,ja si je vzdy procesu drevenym hrebenem a nekdy i dvkrat po chvilkach.Ale nic na to nedavam(kdyz je vlhko tak se mi to skoro srovna)a kdyz je hezky tak to vetsinou drzi.Nechavam to nahode.I kdyz popravde kdyz se mi to nekdy narovna,tak me to taky mrzi Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 2:40 pm    Předmět: Citovat

Já už bych z toho šnečky asi neumotala, to bych spala na hotových kočičích hlavách! Very Happy A také by se mi to asi brzo vyvěsilo, jako ostatně vždycky. Holt musím častěji copanovat a pak to jakž takž zůstává zvlněné aspoň jeden den...
Návrat nahoru
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 2:43 pm    Předmět: Citovat

tak to ja uz to mam naplanovany...az je budu mit kraaaasne dlouhy(jakoze nemam)tak je budu copanovat a obcas sem tam(pro zpestreni)dam snecka...ale ted jen sneckuju,protoze to copanovani se mi vzdy nepovede dle predstav(astve me kdyz se to jen jemnoucce zvlni)..zatim,ale na dluhatanskych se mi to libi moc Wink Kdyz me se na me skoro nic nelibi ani to co se mi na ostatnich libi Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 2:58 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
tak to ja uz to mam naplanovany...az je budu mit kraaaasne dlouhy(jakoze nemam)tak je budu copanovat a obcas sem tam(pro zpestreni)dam snecka...ale ted jen sneckuju,protoze to copanovani se mi vzdy nepovede dle predstav(astve me kdyz se to jen jemnoucce zvlni)..zatim,ale na dluhatanskych se mi to libi moc Wink Kdyz me se na me skoro nic nelibi ani to co se mi na ostatnich libi Embarassed



Tak to je přesně i můj problém. Možná to bude tím, že mám divný obličej a vlasy k němu prostě nepasují.
Asi se přestanu starat o vlasy a zajdu si na plastiku obličeje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 3:22 pm    Předmět: Citovat

ale no tak......to je jen a jen tvuj pocit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 3:57 pm    Předmět: Citovat

Natáčky, kulma - tak tohle jsem nikdy neměla potřebu požívat a ani to s těmito nástroji moc neumím. Embarassed Smile Mně se nejvíc líbí, když vlasy vlají přirozeně. Chápu, když si někdo občas vlasy vyžehlí či natočí - ale dělat to denně Confused (znám jednu, která ráno vstává o hodinu dřív a pálí si vlasy buď kulmou nebo použije horké natáčky - k tomu bych se nikdy nedonutila, nejsem zrovna ranní ptáče Smile a taky se mi zdá, že vyložená námaha neodpovída kvalitě účesu )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.