Natáčky, kulma, trvalá...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d07a0a1f841a4610cd127e3c365e7091Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 4:48 pm    Předmět: Citovat

Silky:
hurááá moc se těším!! jako já mám málokdy rovné vlasy (nosím stále cop a to samozřejmě vlasy zvlní, ale každý vidí, že to jsou "copové" vlny)
a k té kulmě - mám tu klasickou nahřívací keramickou.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 4:51 pm    Předmět: Citovat

Silky tak to už se moc těším Wink
U mě už cop na vlnky nezabírá (rozpustím a hned jsou rovné) už jsou asi moc těžké... Confused
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 5:19 pm    Předmět: Citovat

Soni, mám vyzkoušené, že horkovzdušná je lepší, je to prostě jako fénování (no méně zdravé, ale když to je občas..) ty nahřívací nevím, připomíná mi to žehličky no Rolling Eyes prostě ale opravdu, prodávají ty přípravky na chránení vlasů, ale kolikrát se z toho opravdu kouří a není to podle mě dobrý.. asi je lepší používat kulmu občas a dávat při mytí na vlasy masky než takhle přípravky na tohle kulmování Smile

btw. ale k tomu článku, nečekejte žádné zázraky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 5:33 pm    Předmět: Citovat

Já zrovna dneska vlním drolátkem, tak sem zvědavá co z toho vyleze, dávala jsem už možná na moc proschlé vlasy...Je zajímavé, že mi tyhle "schnoucí" metody (ať už šátky, šněčky nebo drdolátko) vlasy navlní lépe a na delší dobu než celá slavná kulma Very Happy

P.S.: Zkoušel jste někdo pin curls? Mě to láká, ale bojím se, že jsem na to levá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 11:51 am    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
haha, můj zážitek s kulmou:
na Štědrý den jsem si chtěla udělat krásné vlnité vlasy...



Já mám možná tip, co by ti mohlo jít.
Vlhké vlasy se rozdělí na několik svislých částí, cca 6, podle toho jak chceš velké vlny a každou tuto část rozdělíš na dvě poloviny a obmotáš kolem sebe až po konec, většinou se to začně stáčet samo do drdůlku, který pak volně připevníš k hlavě skřipcem apod. (kdo má hrubší vlasy, tak to drží i volně položené, trochu to povolí, ale nerozpadne se). Po uschnutí jenom prohrábnout prsty.
Mně to dělalo větší stejnoměrné vlny, asi jako z kulmy a objem.

je to toto,akorát nepřipletené k hlavě, výsledek je podobný.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 12:40 pm    Předmět: Citovat

Mně se podařilo udělat si na hlavě moc pěkné vlnky pomocí obráceného francouzáku - místo nad čelem jsem ho začala plést nad krkem a pokračovala nahoru. Dělala jsem to z lehce vlhkých vlasů. Výsledek mám v galerce. Jak se to plete odspoda, začínají ty vlny mnohem blíž u hlavy, podle mě to vypadá přirozeněji a mnohem lépe než vlny z normálního francouzáku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 2:07 pm    Předmět: Citovat

Nebo zkus tohle
http://rapunzelsresource.wordpress.com/2009/11/06/pin-roll-bun-2-curly-bun/ nebo tohle http://rapunzelsresource.wordpress.com/2010/08/06/bandana-curls-or-rag-curls-for-long-hair/ (to druhé mi přijde jednoduší, první jsem nebyla schopná vyrobit Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 11:14 am    Předmět: Citovat

Musíms e přiznat, že na mně drží jen vlny z copanu, jaké mám v galerii. Šnečky ani náhodou. Minulý týden jsem viděla u Vietnamců za dvacku větší natáčky, takové ty plastové, co se přes ně přecvakne ještě ten zaklapávací kryt. Tak jsem je pořídila, včera po umytí a částečném proschnutí nanesla zvlňující krém a namotala délky. Přetrpěla jsem v nich noc - a výsledek? Vlasy od namotání neuschly ani o fous a vlny žádné. Takže mám zas na hlavě starý dobrý copan Smile.
Caithlin: Ten drdol z odkazu vypadá pěkně, je to vlastně verze "vílčiných šnečků" na jedné hromadě. Ale silně pochybuji, že by mi z toho vyšly takové lokny Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angelzraje
0-7
0-7


Založen: 1.2.2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 9:46 pm    Předmět: Citovat

Já používám "Magické natáčky" a sem s nimi velmi spokojená. Nemusím používat fén prostě to nechám volně uschnout a stačí použít malinko tužidla na vlasy.
Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 9:19 am    Předmět: Citovat

Tyhle natáčky mám, ale moc nadšená z nich nejsem. Jsou spíše na kratší vlasy, max po lopatky. Já mám vlasy do pasu a musela bych si dát ty vrtule 3 za sebou. Dokonce jsem to tak zkoušela, ale výsledek se mi moc nelíbil. Tak je používá mamka Very Happy Pro mě jsou nejlepší ty klasické natáčky (pěnový váleček na tyčce a vlasy se zajistí takovým tím zacvakávacím rámečkem)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.