Permanentní konkurs na...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f65016e1e844c19a7c0b643498d17302Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 8:32 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
A mě tam chybí kolonka: "zanedbala jsem pravidelnou kadeřnickou péči." Laughing Laughing Laughing Laughing


Taky dobrá možnost Wink Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 10:59 am    Předmět: Citovat

Teda holky, mě se zdá, že jednoznačně spadáte do kategorie ,,Vědomě jsem se rozhodla". A jestli to bylo už v plenkách anebo později, na tom tak nesejde. O dospělosti a dospívání jsem psala právě proto, že v dětství jaksi často nemáme pro realizaci svých snů prostor, protože nám ho závazně vymezujou rodiče a spol...
A když někdo ,,zanedbá pravidelnou kadeřnickou péči", tak asi počítá s tím, že mu na hlavě něco vyroste. Ale jinak souhlas, že další možnost typu ,,Žádný zvláštní vztah k dlouhým vlasům nemám, jen se mi nechce je stříhat" by tam být klidně mohla. Jen jsem se zatím tady na Vlasech s nikým takovým nesetkala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pohodofka
0-7
0-7


Založen: 25.5.2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 12:40 pm    Předmět: Citovat

Tak bych měl k Vašemu tématu otázku na mužskou populaci,líbí se vám ženy s delšími vlasy,nebo vystříhaní nagelovaní ježci,nebo s vlasy po pás i delší,nebo ženy nahoře bez (vlasů) ...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 1:17 pm    Předmět: Citovat

pohodofka napsal:
Tak bych měl k Vašemu tématu otázku na mužskou populaci,líbí se vám ženy s delšími vlasy,nebo vystříhaní nagelovaní ježci,nebo s vlasy po pás i delší,nebo ženy nahoře bez (vlasů) ...?


Hehe... tuhle otázku Ti můžu zodpovědět předem, jak tu dopadne Wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 7:35 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
pohodofka napsal:
Tak bych měl k Vašemu tématu otázku na mužskou populaci,líbí se vám ženy s delšími vlasy,nebo vystříhaní nagelovaní ježci,nebo s vlasy po pás i delší,nebo ženy nahoře bez (vlasů) ...?


Hehe... tuhle otázku Ti můžu zodpovědět předem, jak tu dopadne Wink)


Budu hádat: vlasy po pás a nahoře bez? Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 9:34 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:


Budu hádat: vlasy po pás a nahoře bez? Razz


...myslíš, jako vlasy po pás a s pleškou???? Shocked Laughing Laughing Laughing Razz Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2007 3:06 pm    Předmět: Citovat

Toz je tam nova otazka, Tereze diky za inspiraci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 6:22 pm    Předmět: Citovat

Tož mě napadla anketa o tom,ve kterém se kdo narodil znamení.Třeba nakonec zjistíme,že dlouhé vlasy jsou předurčeny Shocked Very Happy Laughing Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 6:27 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Very Happy Very Happy Very Happy manžel se mně nedávno ptal, jestli si má obléci tu fialovou mikinu -divila jsem se, nevím o tom, že by měl něco fialového na sebe- a on v ruce držel šedé tričko Very Happy Very Happy
To začíná už ve školce- zatímco malé holky dokáží rozlišit fialovou, růžovou a červenou, pro kluky je to červená a "taková červená,ale divná" Very Happy
Minulý týden jsem zjistil,že tohle se mě týká taky.Ptal jsem se kamaráda proč má fialový kalhoty načež mě 6 okolostojících lidí řeklo,že jsou šedý.Ale i potom co mě to řekly jsem v nich pořád viděl fialový.Beztak to byli všechno jenom mimozemšťani a lhali mě Twisted Evil Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 6:28 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Tož mě napadla anketa o tom,ve kterém se kdo narodil znamení.Třeba nakonec zjistíme,že dlouhé vlasy jsou předurčeny Shocked Very Happy Laughing Laughing .


Tak to je dobrý nápad! To by mě docela zajímalo i jmenovitě, kdo je co. Jsem taková astrologická zvědavka, i když o tom zas až tak moc nevím... Nemáme tu náhodou už vlákno na podobné téma?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.