Ako nadobro skoncovat s chemickou farbou?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=30b511e9437eec5bb5e6c02eca70e171Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Jak skoncovat s chemkou - no jedině nechat odrůst že jo Laughing
Já jsem si říkala, že si to nabarvím na něco pobodnýho mně a nechám odrůst, ale nedokážu trefit odstín a zároveň když vidím odrosty, tak se mi ta barva nelíbí, takže nevím co s tím no Laughing



ono ten odtien neutrafis hned, vacsinou je to na zaciaku tmavsie a ked potom uz nefarbis a nechas tak, sa to prisposobi. niekolkokrat som to tak spravila a vzdy sa to prisposobilo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 9:28 pm    Předmět: Citovat

Tanka: no mně se to zatím nikdy nepřizpůsobilo, takže se bojím barvit tmavšíma barvama, který se tvářej podobně tý mý ale většinou chytnou až moc tmavě Confused a zažít zase x let odrůstání tmavý barvy si nedokážu představit, bych si asi šla hodit mašli Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 9:31 pm    Předmět: Citovat

teraz som ti bola v galerke a mne sa vidi ta farba co mas na poslednej, najnovsie pridanej fotke rovnaka ako ta, co mas na fotke, kde mas 13 rokov...alebo aspon hrozne hrozne podobna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 9:34 pm    Předmět: Citovat

No já tak světlou bohužel nemám, už jsou patrný odrosty, ale není to tak šílený jako dřív s černou Laughing ale zatím to neřeším, zkusim pár přelivů, ty se snad vymyjou a pak uvidím. Nejvtipnější mi přijde, že jsou na trhu samý světlý barvy a pak až tmavý... nic světle hnědého co nejde do zrz...a je podle mýho gusta Laughing můžu dát do galerkxy fotku odrostů Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 9:37 pm    Předmět: Citovat

mozno tak namiesat nejaku farbu by sa dalo, pockaj chvilu, vyhrabem jednu staru fotku, ked som sla z blond na hnedu a hodim ju do galerky, ci sa ti ta farba paci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 9:44 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Nejvtipnější mi přijde, že jsou na trhu samý světlý barvy a pak až tmavý... nic světle hnědého co nejde do zrz...Laughing


Taky jsem si všimla, že barvy na vlasy jsou na jedno brdo - v podstatě tři základní barvy: blonďatá, černá a zrzavá.

Také občas přemýšlím o tom, že si nechám odrůst barvu, ale odrazuje mě od toho to, že by to trvalo nejméně dva roky, než by to odrostlo. Leda, že bych to pár měsíců vydržela a pak zkusila krátký sestřih...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 9:50 pm    Předmět: Citovat

Tanka: barva je to hezká, ale na mě asi moc tmavý...zkusím namíchat nějakou světlejší s tmavší a uvidím no Smile

Judy: já bych si to kvůli barvě šmiknout nenechala, neblázni Laughing ale výběr barev je opravdu žalostný Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 10:05 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Tanka: barva je to hezká, ale na mě asi moc tmavý...zkusím namíchat nějakou světlejší s tmavší a uvidím no Smile

Judy: já bych si to kvůli barvě šmiknout nenechala, neblázni Laughing ale výběr barev je opravdu žalostný Crying or Very sad


Ja som zas rozmyslala ze by som mohla kazdym farbenim istojeden odtien svetlejsiu farbu, co myslite pomohlo by to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 10:09 pm    Předmět: Citovat

len to by si furt musela nanasat na cele vlasy, tak neviem ako by sa im to pacilo a ci by to zniesli, respektive ako dlho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 10:12 pm    Předmět: Citovat

Tak dávat postupně světlejší barvy je taky řešení, ale aby z toho nebyly nakonec různobarevný pruhy... to je pak jak májový kotě a hezký to není Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.