Ako nadobro skoncovat s chemickou farbou?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=914ca4162257bcd8d2b7efbe2519de08Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 10:21 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Tak dávat postupně světlejší barvy je taky řešení, ale aby z toho nebyly nakonec různobarevný pruhy... to je pak jak májový kotě a hezký to není Confused


Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy Tak to mas pravdu:DVery HappyVery Happy macicky su v tom paradne, ale mne by to 100pro neslo..Very Happy a tani, myslela som farbit ako doeraz, s odstupom min. 2 mes. aby som nemala na hlave vtacie hniezdo.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 11:22 pm    Předmět: Citovat

Myslíte, že keď už nechcem vlasy farbiť a zbytočne si ich ničiť, mám pristúpiť na "drasťák" a dať si z vlasov farbu "stiahnuť" a potom si to šupnúť na približne rovnaý odtieň u kaderníčky? Bojím sa drastických krokov, aby som potom nevyzerala ako metla... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 11:48 am    Předmět: Citovat

ceresnicqa_3 napsal:
Myslíte, že keď už nechcem vlasy farbiť a zbytočne si ich ničiť, mám pristúpiť na "drasťák" a dať si z vlasov farbu "stiahnuť" a potom si to šupnúť na približne rovnaý odtieň u kaderníčky? Bojím sa drastických krokov, aby som potom nevyzerala ako metla... Rolling Eyes


Záleží na tom, jak tmavou máš barvu. Pokud máš nějakou blížící se černé, tak bych si to na tvém místě radši rozmyslela. Myslím, že je lepší mít na hlavě odrůstající barvu než zničené chemlonové chmíří. Kromě toho, i když ti na to odbarvené dá barvu blížící se té tvé, nevystihne určitě tvůj odstín, barva se časem začne vymývat a budeš na tom úplně stejně co se týče odrostů.

Buď bych to nechala odrůst, nebo bych přešla na svetlejší barvu, případně na nějakou hennu, aby ten skok nebyl tak patrný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 1:39 pm    Předmět: Citovat

stahovanie farby vela aj tak neriesi. nafarbis zasa, nechyti to ako tvoja farba a tak dookola, akurat znicene vlasy. pokial nemas na hlave ciernu, skus prechadzat na nejake svetlejsie hnede, najviac podobne tvojej a ked to bude tak zhruba akurat, prestan farbit a nechat rast. tam sa uz tie odrasty stratia lahko
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 4:25 pm    Předmět: Citovat

Tenhle problém jsem taky řešila... jde to skara blbě, já nemám na to nechat to odrůst, takže pro mě řešeníí není a barvím dál, hnědou hennou... (stejně mám hennu moc ráda a časem bych se k ní zase vrátila, i přítel říkal, že to bez toho bláta stejně nevydržím, mě pravdu Smile ) Je totiž fakt strašný mít odrosty, nensášim to...
A s tím stažením barvy souhlas s Tankou, i kadeřnice mě od toho odrazoval (jedna známá) - ty vlasy to ničí vážně hodně a nikdy nemáš jistotu, jak to vlastně dopadne, jak se ty vlasy budou chovat při dalším barvení a tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 2:34 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem to řešila, asi rok zpátky. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem se nechala znovu (naposledy) obarvit chemií na barvu o něco málo tmavší, než je moje přirozená. Jak se ta barva trochu vymyla, tak jsem byla zpátky na své a odrosty nebyly vůbec vidět. Dnes mám vlasy krásně sjednocené, barvím hennou a chemii už ani třímetrovou holí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 8:41 pm    Předmět: Citovat

to chce nechat odrůst a vlasy zatím uklidit do drdolu nebo jiného účesu.. rozhodně bych to nestahovala..

btw. taky jsem odrůst nechala...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

ceresnicqa_3 napsal:
Myslíte, že keď už nechcem vlasy farbiť a zbytočne si ich ničiť, mám pristúpiť na "drasťák" a dať si z vlasov farbu "stiahnuť" a potom si to šupnúť na približne rovnaý odtieň u kaderníčky? Bojím sa drastických krokov, aby som potom nevyzerala ako metla... Rolling Eyes

Pokud nemáš opravdu hodně silné a zdravé vlasy, tak bych do toho nešla... Já sama jsem do toho nešla a nechávám odrůstat...
Hodně dlouho jsem o stažení uvažovala, ale došla jsem k názoru, že by mi z vlasů moc nezbylo, a to zbylé by byl jistě děs... Kadeřník mi potvrdil, že by to asi nedopadlo dobře...
Takže nechávám odrůstat, momentálně mám "mikádo svých vlasů", tedy odrosty cca po bradu... Takže mám roupy nechat si vlasy na to mikádo střihnout a nechat dorůst, ale jsem na dlouhé vlasy zvyklá a bojím se, že by celé znovu už nemusely narůst... A znovu to dlouhé čekání... Ufff, nechce se mi do toho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitul
41-80
41-80


Založen: 8.4.2010
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 9:03 pm    Předmět: Citovat

já skoncovala s chemií dnes, sundala jsem prodloužené vlasy, dala ostříhat po bradu vlasy barvené chemií a po trvalé, dala jsem regenerační zábal od henna a ted budu čekat a barvit hennou až mi zase dorostou, jen ta doba než to bude.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 1:56 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Taky jsem to řešila, asi rok zpátky. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem se nechala znovu (naposledy) obarvit chemií na barvu o něco málo tmavší, než je moje přirozená. Jak se ta barva trochu vymyla, tak jsem byla zpátky na své a odrosty nebyly vůbec vidět. Dnes mám vlasy krásně sjednocené, barvím hennou a chemii už ani třímetrovou holí Very Happy


Ked ti nebolo odrast vidiet, preco si zas zacala s farbenim? aj ked hennovym, ale mohla si to nechat tak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.