Ako nadobro skoncovat s chemickou farbou?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6a6474ae83495d5d20e55fd524ec556bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 1:59 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Pokud nemáš opravdu hodně silné a zdravé vlasy, tak bych do toho nešla... Já sama jsem do toho nešla a nechávám odrůstat...
Hodně dlouho jsem o stažení uvažovala, ale došla jsem k názoru, že by mi z vlasů moc nezbylo, a to zbylé by byl jistě děs... Kadeřník mi potvrdil, že by to asi nedopadlo dobře...
Takže nechávám odrůstat, momentálně mám "mikádo svých vlasů", tedy odrosty cca po bradu... Takže mám roupy nechat si vlasy na to mikádo střihnout a nechat dorůst, ale jsem na dlouhé vlasy zvyklá a bojím se, že by celé znovu už nemusely narůst... A znovu to dlouhé čekání... Ufff, nechce se mi do toho...


Tak to neviem, co by som robila, zatial mam odrast mozno 2-3 cm.. Ale az po bratu, fuu.. Smile a farbu mam momentalnu.. hmm.. Hnedu ale ked ziaria na slnku tak kus do bordova, koniec koncov, fotky mam v galerke.. Smile No ale urcite by som nestrihala.. Ved ta doba, aby to znova narastlo! Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 2:03 pm    Předmět: Citovat

Všichni kdo zvládnou odrůstání mají můj obdiv Exclamation Já bych to vážně nezvládla - odrosty mis trašně vadí, ale hrozně moc... už u půlcentimetrového odrostu se vždycky musím držet, abych nebarvila moc často... a většinou to i tak moc dlouho nevydržím... Takže se budu ais barvit nadosmrti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 2:32 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Všichni kdo zvládnou odrůstání mají můj obdiv Exclamation Já bych to vážně nezvládla - odrosty mis trašně vadí, ale hrozně moc... už u půlcentimetrového odrostu se vždycky musím držet, abych nebarvila moc často... a většinou to i tak moc dlouho nevydržím... Takže se budu ais barvit nadosmrti...
brr chápu taky odrosty nesnáším..hl. u blondýnek s hodně tmavými vlasy ...nemohla bych tak chodit mezi lidmi ..ale když je ten přechod udělaný přirozeně tak mi nevadí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 2:58 pm    Předmět: Citovat

No, mě stačilo když jsem měla hodně zrzavé vlasy od henny a odrůstala mi tam myšecí šeď/špinavá blond, to byla hrůůůůza Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 3:25 pm    Předmět: Citovat

Mě se odrosty taky nelíbí, ale co naplat... Nicméně mi přijde, že hůř vypadají právě ty menší, co mají pár cm... Navíc když jsou delší, tak už se to trochu dá "maskovat" Cool
Já mám svoje vlasy hnědé a nechávám odrůstat černou, která už není tak výrazná díky vymývání, takže to snad nevypadá tak příšerně... Nu, kdož byli na srazu, ti mohli posoudit, jak "zle nebo nezle" to vypadalo Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 3:27 pm    Předmět: Citovat

Byla jsem tam, viděla jsem, nepoznala jsem Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 11:49 am    Předmět: kdy hennu Citovat

Nevíte někdo za jak dlouho můžu dát na vlasy barvené chemií hennu?Už asi dva měsíce jsem si je nebarvila a když jsem se o to jednou pokoušela( asi po měsíci) chytlo mi to do zelenošedé Very Happy.Ale nechala jsem to na hlavě jenom hodinu Very Happy.No a taky můžu přispět k tomu stahování.Měla jsem svoje světlé vlasy obarvené na tmavě hnědou a stáhly sme to na středně hnědou, potom sem je nechala víc zastřihnout a dávala na to masky atd a nejsou tak zničené, pouze se trochu víc třepí konečky,ale to je taky tou zimou a tím,že jsem celou zimu nosila barety Very Happy.Nechávala jsem to stahovat před vánocema a teď půjdu zase Smile. Naštěstí už ty odrosty nejsou tak hrozné po tom stáhnutí a potom mi mamka obarvila odrosty na barvu jako zbytek vlasů a všechno se to ještě víc vymylo takže počítám ještě dvakrát nebo třikrát stáhnu barvu a sem spokojená.A ještě mám dotaz jestli se henna z DMka vymejvá? Žádný jiný obchod s hennou tu nemáme a nemám tolik peněz abych si ji objednávala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenora
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2011 1:00 am    Předmět: Citovat

izabela: Odstup mezi chemkou a hennou se doporučuje aspoň čtyři týdny. plánuješ ještě hodně odbarvování, budeš hennit na blond? Henna z DM se vymývá podle mích zkušeností dost rychle, ale všeobecně platí čím víc vrstev a čím delší doba působení, tím drží lépe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2011 1:26 pm    Předmět: Citovat

Lenora napsal:
izabela: Odstup mezi chemkou a hennou se doporučuje aspoň čtyři týdny. plánuješ ještě hodně odbarvování, budeš hennit na blond? Henna z DM se vymývá podle mích zkušeností dost rychle, ale všeobecně platí čím víc vrstev a čím delší doba působení, tím drží lépe.


Děkuju Smile, no na blond ne, jenom chci svojí barvu a chtěla bych zkusit hennu,ale asi tu bezbarvou jenom na regeneraci Smile.A možná bych to zkusila trochu přibravit hennou, protože mam nevýraznou svojí barvu.To je jedině dobře,že se rychle vymývá, a vymeje se i zelený nádech? Jednou sem ji zkoušela,ale asi to nebylo tak dlouho od barvení a měla sem svoje vlasy zelený a celkově takový splihlý a suchý tak nevím jestli mi henna vůbec sedne,ale počkám na letní prázdniny a potom jí zkusim Very Happy.To nechodim moc mezi lidi tak zelený nádech nevadí Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenora
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2011 4:52 pm    Předmět: Citovat

izabela napsal:

Děkuju Smile, no na blond ne, jenom chci svojí barvu a chtěla bych zkusit hennu,ale asi tu bezbarvou jenom na regeneraci Smile.A možná bych to zkusila trochu přibravit hennou, protože mam nevýraznou svojí barvu.To je jedině dobře,že se rychle vymývá, a vymeje se i zelený nádech? Jednou sem ji zkoušela,ale asi to nebylo tak dlouho od barvení a měla sem svoje vlasy zelený a celkově takový splihlý a suchý tak nevím jestli mi henna vůbec sedne,ale počkám na letní prázdniny a potom jí zkusim Very Happy.To nechodim moc mezi lidi tak zelený nádech nevadí Very Happy.

Se zeleným nádechem naštěstí nemám žádné zkušenosti, tak nevím Embarassed Ale myslím, že jsi prostě jen nechala krátký odstup od té chemky, takže ti to trochu zreagovalo Wink Mamče jsem napatlala hennu na úplně odbarvené vlasy asi dva měsíce po posledním odbarvování a nic fuj jí to neudělalo, je teď liška rezatá Laughing
Henna vysušuje, takže se do ní má přidávat olej, aby byly vlásky cajk Smile Určitě vyzkoušej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.