Ako nadobro skoncovat s chemickou farbou?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2a781c6bdc9eba8becb625313fe2e503Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2011 5:44 pm    Předmět: Citovat

Lenora napsal:
izabela napsal:

Děkuju Smile, no na blond ne, jenom chci svojí barvu a chtěla bych zkusit hennu,ale asi tu bezbarvou jenom na regeneraci Smile.A možná bych to zkusila trochu přibravit hennou, protože mam nevýraznou svojí barvu.To je jedině dobře,že se rychle vymývá, a vymeje se i zelený nádech? Jednou sem ji zkoušela,ale asi to nebylo tak dlouho od barvení a měla sem svoje vlasy zelený a celkově takový splihlý a suchý tak nevím jestli mi henna vůbec sedne,ale počkám na letní prázdniny a potom jí zkusim Very Happy.To nechodim moc mezi lidi tak zelený nádech nevadí Very Happy.

Se zeleným nádechem naštěstí nemám žádné zkušenosti, tak nevím Embarassed Ale myslím, že jsi prostě jen nechala krátký odstup od té chemky, takže ti to trochu zreagovalo Wink Mamče jsem napatlala hennu na úplně odbarvené vlasy asi dva měsíce po posledním odbarvování a nic fuj jí to neudělalo, je teď liška rezatá Laughing
Henna vysušuje, takže se do ní má přidávat olej, aby byly vlásky cajk Smile Určitě vyzkoušej.

uvidím, dyštak to zkusím dát už teď,ale nějakou světlejší hnědou aby ty odrosty nebyly tak výrazné a takhle to nechat nebo to stáhnu a potom to nechám Very Happy, je to hrozné dilema
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2011 6:49 pm    Předmět: .. Citovat

tak stím mám trochu problém taky, naštěstí mám jenom přeliv a ten by se měl rychleji vymýt Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenora
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2011 10:54 pm    Předmět: Citovat

izabela napsal:

uvidím, dyštak to zkusím dát už teď,ale nějakou světlejší hnědou aby ty odrosty nebyly tak výrazné a takhle to nechat nebo to stáhnu a potom to nechám Very Happy, je to hrozné dilema

Já bych šla do té henny, odbarvování je zlo Twisted Evil Laughing Po henně ani nejsou moc vidět odrosty, když nebarvíš na hodně odlišnou barvu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phantasmagoria
81-160
81-160


Založen: 4.6.2010
Příspěvky: 120
Bydliště: Moravsk?? br??na

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 7:40 am    Předmět: Citovat

Já mám permanentní černou, takže jen trpělivě čekám, až sama odroste. Odrosty jsem si nabarvila oříškově hnědou a zatím jsem spokojená, chytají pěkný nádech. Cool Ať už je ta černá pryč...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 12:55 pm    Předmět: Citovat

Tak sem včera udělala pokus s olejovým zábalem a dala sem tam kvasnice, zázvor a nakonec skořici.Díky té skořici se mi ty odrosty ztmavily takže přechod mezi barvou a odrosty není tak výrazný.Takže sem našla přesně to co sem potřebovala Smile.Vlásky jsou krásné, zdravé a pružné a odrosty nejsou tolik vidět Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenora
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 2:07 pm    Předmět: Citovat

izabela: Gratuluju! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heartbreaker
0-7
0-7


Založen: 26.6.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2011 12:40 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, mám chemicky farbené vlasy, už poriadne vymyté, farba nejaká ryšavohnedá + odrastené asi 3 cm pôvodné hnedé. Chcem sa nadobro zbaviť chemickej farby, ale vyzerá to dosť blbo keď mám takú dvojfarebnú hlavu. Kúpila som si hennu a uvažujem nad tým, že si budem vlasy farbiť len hennou až pokiaľ mi chemická farba celkom nevyrastie a potom prestanem aj s hennou (alebo ak to bude dobré, tak pri nej ostanem). Myslíte, že taký plán zbavenia sa chemickej farby bude fungovať?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micka999
0-7
0-7


Založen: 3.8.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 7:18 am    Předmět: Stáhnutí barvy Citovat

Chemická barva opravdu stáhnout jde, máma je kadeřnice a takto mi stahovala černou barvu z mých původně světle hnědých. Je to opravdu možné, ale je to velmi silný chemický přípravek, který vlasy zničí obrovským způsobem, na dlouhé vlasy to ani nezkoušejte, postupně se vám začnou lámat a ničit. Doporučuji jen na krátké vlasy a i tak si nechat hodně rozmyslet. Když za mámou někdo příjde, že tohle chce, rovnou říká, že to nedělá, většina zákaznic totiž měla tak zničené a flekaté vlasy (protože se barvily na černo, červenou, fialovou a měly pod tím další a další vrstvy různych barev), že se stejně nechaly přebarvit zpět na stáhnutou barvu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.