Stříbrný šampon po henně?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d1b20ab8756f6e764895e6556d10f9d2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 4:42 pm    Předmět: Stříbrný šampon po henně? Citovat

Ahoj holky:), používám hennu a nechci se jí vzdát i přesto, že mi vůbec nesluší teplé odstíny. Napadlo mě že by šel možná její teplý odstín trochu srazit nějakým z těch nafialovělých šamponů pro stažení žlutého nádechu. A tak se chci zeptat jestli jste to některá nezkoušela a když, tak s jakým výsledkem? Také si nejsem jistá, zda by takový šampon s hennou nezreagoval ve smyslu poškození vlasů Shocked ?
Už mě napadlo zkusit i genciánku v nějaké minimální koncentraci, ale i tady mám trochu obavy ani ne tak co se týká barvy, jako spíš negativního vlivu na vlasy Embarassed ...takže sonduji případné zkušenosti jiných Wink ...Děkuji za příspěvky:)![/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihule
0-7
0-7


Založen: 13.7.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2011 5:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, sice s tím nemám žádné zkušenosti, ale podle mých vědomostí v oblasti henny by to nemělo skončit zrovna nejlépe, jelikož vím, že henna se s chemií v lásce nemá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2011 6:46 pm    Předmět: Citovat

na to ses mohla klidně zeptat v začátečník a henna.
a napřed zkus tu fialku, pak až šampon.těžko říct jaký to bude odstín. na stažení teplých odstínů henny se přidává indigo nebo buxus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.