Divadlo, muzikály a my....
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d46a3742c0870ab827317e7310109657Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 9:25 pm    Předmět: Divadlo, muzikály a my.... Citovat

V našem malém městě sice divadlo máme, ale ne stálou scénu, jezdí k nám hostovat divadla z celé republiky, sem tam přijede nějaká ta hudební skupina či soubor... Wink , já osobně do divadla moc nechodím, ale byl jsem v Praze na muzikálech : Jezus Kristis, Drákula, Krysař, Galilea a Hamleta jsem dostal letos k vánocům na DVD, ale ještě jsem je nestačil zkouknout ... Wink
Kdybych měl hodnotit , jak se mi tyto muzikály zamlouvaly, tak asi nejvíce na mě zapůsobyl Ježíš , ale po hudební stránce nic moc - vysvětlím, když jsme byly na cestě domů, tak jsem v autobuse působyl jako člověk, který ani na muzikále nebyl, když jsem byl na Drákulovi, tak ještě doma mi některé melodie zněly v uších , stejné to bylo i u Krysaře... Asi to bylo tím, že Drákula i Krysař byly naše muzikály... Ježíš je anglický - alespoň si to myslím, a tak hudba a i texty mě nějak neoslovily....
Jak je to s Vašimi návštěvami divadel a muzikálů ? Wink


Naposledy upravil Clondyk dne út leden 09, 2007 9:56 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 9:44 pm    Předmět: Citovat

Popravdě asi tak,že nijak Confused .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 9:49 pm    Předmět: Citovat

Já viděla Drákulu, Hrabě Monte Christo a Miss Saigon. Berem každou příležitost navštívit od nás dost vzdálenou Prahu i ty někým zatracované muzikály. A nedávno jsme byli v Brně na My Fair Lady ze Zelňáku - krásné. Laughing
Dost mě mrzí, že jsem nestihla Ježíše Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 10:05 pm    Předmět: Citovat

já byla na Jesus Christ superstar a moc se mi to líbilo...pak viděla johanku z arku ale moc na mě nezapůsobila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 10:33 pm    Předmět: Citovat

Já byla jen na jednom muzikálu, a to byl Juno a Avos (v Pzni), nebylo to špatné. Jinak na muzikály nechodím, ale mám ráda takové ty klasické zfilmované, jako Jesus Christ Suprestar nebo Hair. Z českých Baladu pro banditu. Jinak ty současné muzikály, co se s nimi roztrhl pytel, mi nic neříkají.

Do divadla se teď moc nedostanu, když už, tak na operu - naposledy Její pastorkyňa (Janáček) v ND - krásné, skvělé, dojemné...doporučuji, ještě to hrají! Smile
Úžasná je taky Figarova svatba (Mozart) ve Stavovském divadle, už jsem se dlouho tak nepobavila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 11:12 pm    Předmět: Citovat

Jako malý jsem byl několikrát na Drákulovi - dokonalý muzikál!
Pak jsem byl na Monte Christovi, ale ten mě asi moc nezaujal - nepamatuju si ho.
Chystali jsme se na Golema, ale prý se moc nevydařil, tak to vidím spíš na něco jiného... uvidí se.
Nedávno jsem navštívil Státní operu - Turandot od Pucciniho - výborné.[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 11:14 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Já byla jen na jednom muzikálu, a to byl Juno a Avos (v Pzni), nebylo to špatné. Jinak na muzikály nechodím, ale mám ráda takové ty klasické zfilmované, jako Jesus Christ Suprestar nebo Hair. Z českých Baladu pro banditu. Jinak ty současné muzikály, co se s nimi roztrhl pytel, mi nic neříkají.

Do divadla se teď moc nedostanu, když už, tak na operu - naposledy Její pastorkyňa (Janáček) v ND - krásné, skvělé, dojemné...doporučuji, ještě to hrají! Smile
Úžasná je taky Figarova svatba (Mozart) ve Stavovském divadle, už jsem se dlouho tak nepobavila.

Jak se ti líbila moderní operní scéna v Národním?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 11:32 pm    Předmět: Citovat

To Lucifer: Její pastorkyňa měla takouvou dost syrovou scénu, líbila se mi (ale naštěstí žádné kosmické výstřelky, na to moc nejsem).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 12:15 am    Předmět: Citovat

Tak já: znám filmové muzikály včetně starších klasických. V ČR jsem byla na Jesus Christ - super, Dracula - taky dobré, i když text je místy děsný, Mise - úpěkná výprava + Hůlkovy písničky, Evita - nic extra, ale v Londýně byla ještě horší.
V Londýně chodíme každý rok s tetou na nějaký muzikál, takže jsem viděla už dost, a slavných i méně slavných,a le absolutní bomba byl Fantom opery! Můj milovaný příběh, kniha, a toto byl splněný sen! Mimochodem,a si před rokem ho natočili jako film, je absolutně nádherný, skoro i místy lepší než to představení! Prostě báseň v obrazech, strhující hudba, romance až za hrob! Vřele doporučuji!
Návrat nahoru
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 12:58 am    Předmět: Citovat

Zrovinka na Silvestra jsem byla v divadle. U nás totiž vždycky ochotníci pořádají silvestrovská představení. A bylo to suprový, a byl to Ck státní ženich od L. Aškenazyho. Ty ochotníci to navíc ještě trochu upravili do současné doby, takže tam byly zkazky třeba o ptačí chřipce a tak a konec byl jakoby ze současné doby, takže místo císaře se na jevišti objevil prezident a poukazovalo to na to, že se vlastně od předminulýho století nic nezměnilo.

A ještě mi to připomnělo takovou perličku: Jeden z těch ochotníků totiž o jedný slavnosti představoval starostu, když město vítalo císaře Josefa. Bohužel to neměl moc připravený a tak tu svou roli četl, ale protože to neměl podtržený, tak řekl i to, co měla říct holčička, která předávala kytky, takže se od něj ozvalo:,,Já z řad děvčat kutnohorských...."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.