Divadlo, muzikály a my....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a8dde0c20fc9951aa1dd53219ab2033eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 11:03 am    Předmět: Citovat

Mam na spolecenske odeni do divadel a Opery stejny nazor jako Bone se Sluneckem - prostevzdycky je lepsi byt oblecena hezky, tim nic nezkazis.

Jinak - moje ulubjonoš muzikály - All that Jazz, Evita (pouze anglická verze), Dracula - toho jsem bohuzel videla jen v tv, Galileo, Johanka z Arku. Jeste Balada pro banditu.

Vsechny ty silene muzikalne-se-tvarici vyplody a vytvory, kteryma jsou zahlcene divadla dneska - no nevim, ale treba ten Dracula - jeste dneska si pamatuju vetsinu pisnicek, vetsina z nich jsou hitovky, ktere cloveku zustanou v hlave. Z tech novych by mi tam nezustal pomalu ani nazev.. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 11:12 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:

Vsechny ty silene muzikalne-se-tvarici vyplody a vytvory, kteryma jsou zahlcene divadla dneska - no nevim, ale treba ten Dracula - jeste dneska si pamatuju vetsinu pisnicek, vetsina z nich jsou hitovky, ktere cloveku zustanou v hlave. Z tech novych by mi tam nezustal pomalu ani nazev.. Confused

to je fakt, už je těch muzikálů nějak moc a u nás to nemá pořádně kdo zazpívat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 3:25 pm    Předmět: Citovat

Muehehehe, zde kulturní barbar, zastánce druhého proudu, že jest fu*k, co si kdo obleče (není-li to zrovna smrduté, špinavé, rozervané apod.), neb jde o hluboký duševní zážitek a ohlížet se na oděv je taaaak jednoduché a povrchní... Je zábavné vidět dámy (nebo mnohdy spíš osoby, které by chtěly být za dámy... Twisted Evil ), jak jsou navlečené všechny do jednoho typu sametových šatů, ozdobené zlatými šmuky (uznávám, zlato je podle typu, ke mně se nehodí a připadá mi strašně laciné...) a páni se liší jen barvou kravaty... Ble, nic pro mě... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Já jsem pro džíny, v klidu a bez problému... Wink Wink Wink

Jinak k tématu (posuzujte prosím můj výlev s jistou shovívavostí, bo se moje teplota šplhá kamsi nahoru a jsem pod práškama... Wink Laughing Laughing Laughing ), muzikály mám moc ráda, Městské divadlo v Brně je myslím v tomto ohledu dost dobré, bohužel jsme měla možnost jeho produkci shlédnout jenom na gymplu, protože jinak je pro a) skoro nemožné sehnat lístky b)většinou jsou šíleně drahé... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Stejně byl ale nejlepší muzikál, který sehrály děcky z našeho gymnázia před dvěma lety, Kartónová komedie noci svatojánské, to jsem opravdu čuměla, protože byli opravdu výborní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 3:44 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Jinak k tématu (posuzujte prosím můj výlev s jistou shovívavostí, bo se moje teplota šplhá kamsi nahoru a jsem pod práškama... Wink Laughing Laughing Laughing ), muzikály mám moc ráda, Městské divadlo v Brně je myslím v tomto ohledu dost dobré, bohužel jsme měla možnost jeho produkci shlédnout jenom na gymplu, protože jinak je pro a) skoro nemožné sehnat lístky b)většinou jsou šíleně drahé... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Jo, Městské divadlo mám moc ráda ( bohužel se tam nedostanu tak často, jak bych chtěla...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 10:55 pm    Předmět: Citovat

Úžasný zážitek: Markéta Lazarová v MD Brno. Syrové, drsné, krásné, živočišné, moderní a do toho hudba produkovaná povětšinou členy skupiny javory a korunovaná nádherným zpěvem Hany Ulrychové. Jestli znáte takové to "mrazení v zádech" při krásném kulturním (nebo i jiném) zážitku, tak tady jsem ho zažívala snad při každé druhé skladbě.
Navíc to byla moje první návštěva v MD a musím říct že moc hezké, mají tu hudební scénu pěkně moderně udělanou, prostornou, parádní barevné kombinace. Cena sice vyšší, ale zatím využívám studentských výhod - tj. 50% sleva, což je docela hodně a jednou za čas si to prostě dopřát chci, protože to stálo za to. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 9:12 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Úžasný zážitek: Markéta Lazarová v MD Brno. Syrové, drsné, krásné, živočišné, moderní a do toho hudba produkovaná povětšinou členy skupiny javory a korunovaná nádherným zpěvem Hany Ulrychové. Jestli znáte takové to "mrazení v zádech" při krásném kulturním (nebo i jiném) zážitku, tak tady jsem ho zažívala snad při každé druhé skladbě.
Navíc to byla moje první návštěva v MD a musím říct že moc hezké, mají tu hudební scénu pěkně moderně udělanou, prostornou, parádní barevné kombinace. Cena sice vyšší, ale zatím využívám studentských výhod - tj. 50% sleva, což je docela hodně a jednou za čas si to prostě dopřát chci, protože to stálo za to. Very Happy


No to mě taky docela zaujalo tenhle muzikál... Jenže studentskou slevu nemám, takže asi nic... Taky se obávám, že by to pro mě bylo ve srovnání s Vláčilovým filmem (který považuji za naprosto dokonalé dílo) dost zklamání...
Rada bych se někdy dostala do Radosti na Malované na skle, byli jsme na tom kdysi s gymplem v Praze a strašně moc se mi to líbilo, tak by mě zajímalo, jak to pojali tady Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 9:53 am    Předmět: Citovat

Malované na skle jsem taky viděla v Praze - předpokládám že to bylo to samé, v Branickém divadle. A moc se mi to tehdy líbilo, ale už je to dost let, možná dokonce ještě na gymplu. A tady by mohlo být taky fajn, stejně jako všechny ty jejich muzikály... lákají mě o dost víc než většina moderních pražských muzikálových hitů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 10:21 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Malované na skle jsem taky viděla v Praze - předpokládám že to bylo to samé, v Branickém divadle. A moc se mi to tehdy líbilo, ale už je to dost let, možná dokonce ještě na gymplu. A tady by mohlo být taky fajn, stejně jako všechny ty jejich muzikály... lákají mě o dost víc než většina moderních pražských muzikálových hitů.


Já jsem to viděla v divadle Na Fidlovačce, takže jsme asi každá viděly jiné představení. Každopádně to bylo super Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 12:46 pm    Předmět: Citovat

Embarassed Já to samozřejmě taky viděla v divadle na Fidlovačce... jen si pletu Braník a Nusle, tak jsem to nějak celé popletla. Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 12:50 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Embarassed Já to samozřejmě taky viděla v divadle na Fidlovačce... jen si pletu Braník a Nusle, tak jsem to nějak celé popletla. Laughing Embarassed


V tom případě to bylo ono Wink Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.