Zdravím všechny:-)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=afdbcef915c5bf5be3c93c5ae5057d26Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ditule
0-7
0-7


Založen: 24.2.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 8:16 pm    Předmět: Zdravím všechny:-) Citovat

Dlouho jsem hledala na internetu nápady a rady pro dlouhé vlasy a jsem moc ráda, že jsem konečně našla tyto stránky, dozvěděla jsem se spoustu užitečných rad:-) Vlasy mám zatím do půlky zad, nedávno jsem si je totiž musela po třičtvrtě roce nechat ostříhat. Rostou rychle, ale po nějaké době se začnou třepit a já tu správnou dobu na zastřihnutí nevychytala a třepily se čímdál víc, nakonec jsem o kus přišla. Vlasy si myji bohužel každý den, ale zkusím to omezit. Upravuji je tak,že je vlhké (ne mokré) rozčesšu,zatočím do šneka a jdu takhle spát. Ráno mám zvlněné vlasy jaké si musí kamarádka dělat dvě hodiny kulmou. Myslíte že rozčesávání vlhkých vlasů a spaní v utaženém "šneku" vlasům škodí? Dál jsem se chtěla zeptat na šampony z Avonu,používám je pořád,takže nemám možnost srovnání s jinými šampony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 9:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj ditule, vítej Smile Smile
Já vlasy taky rozčesávám vlhké, suché už bych nerozmotala, takže myslím, že to neškodí, jen se musí opatrně. A ten šnek, záleží jak moc je utažený, ale nevidím v tom problém, já jsem zas utahovala na noc dva copy a všechno OK.
Šampony z Avonu patří k těm méně kvalitním. Možná by nebylo špatné si to srovnání s jinými šampony udělat, občas si kup jiný šampon, ať už přírodní, nebo chemický, a rozdíly pocítíš sama. Jen zkoušením zjistíš, co tvým vlasům nejvíc vyhovuje Smile
Ať se ti tu líbí! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 9:52 pm    Předmět: Citovat

ahojky, vitaj u nas. dufam, ze sa ti tu bude pacit.
je tu aj forum o avon vlasovej kozmetike. ja osobne s nimi bohvieaku dobru skusenost teda nemam....plne chemie su.sama musis vyskusat nieco nove ak ta to laka.
ten snek si myslim neni nic hrozne, ked ho privelmi neutiahnes, aby sa netahali korienky. urcite lepsie ako kulmovanie a podobne upravy. ja vlasy tiez cesem mokre, to uz zalezi na type
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 9:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej mezi námi Smile
Avon šampon jsem radši darovala dál, kondiš se mi nejspíš zkazil...takže nic moc, určitě znovu nehodlám pořizovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.