Chystáme se ke kadeřníkovi/právě jsme u něj byly(i)
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9dd79f1e95a44495836d995bc61650abZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 8:57 pm    Předmět: Chystáme se ke kadeřníkovi/právě jsme u něj byly(i) Citovat

Založila jsem toto téma, protože by mě zajímaly Vaše pocity před návštěvou u kadeřníka, co bylo důvod tam jít, no a jak to dopadlo. A co okolí a Vaše spokojenost, popřípadě i jestli Vám cena za tyto služby vyrazila dech?!
Já se chystám příští sobotu, nějak by to chtělo poupravit cancourky a sjednostit barvu, zbavit se zrzavého nádechu. Už jsem se naštvala chodit pokaždé k jiné kadeřnici a poprvé jdu tam, kde už jsem byla 2x spokojená, ale zase si budu muset asik připlatit. A čím víc se to blíží, tím větší uzlíček nervů jsem, mám strach, že nebudu spokojená. Kdysi když jsem byla u kadeřnice, tak jsem byla svolná povolit i větší zkrácení, neboť jsem si říkala, že když už ke kadeřníkovi jdu, tak aby to bylo i vidět. Doufám, že to na mě zas nepřijde, když budu právě na křesle. Dříve jsem se do kadeřnictví těšila, ale odcházela jsem skoro s brekem a ted mám nervy na dranc a netěším se, spíš už mám i noční můry, tak snad výsledek bude dobrý. Snad nebudu litovat. Napíšu pak své dojmy PO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 9:12 pm    Předmět: Citovat

Já se ke kadeřníkovi chystám zítra odpoledne. Potřebuju radikálnější ozdravný zástřih - barvení nešetrnými barvami holt udělalo svoje Crying or Very sad
K tomuto kadeřníkovi jdu poprvé, doporučily mi ho dvě kamarádky s tím, že je skvělý a nestříhá víc než si člověk řekne... Obě mají dlouhé vlasy, tak jim snad můžu věřit Laughing Ale stejně jsem nervózní... Hlavně proto, že se s ním chci poradit, kolik cm musí dolů a doufám, že neřekne "po lopatky"...
Pak dám vědět, jak jsem dopadla a na kolik mě to vyšlo - nepatří k nejlevnějším...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 9:56 pm    Předmět: Citovat

Jojo taky jdu k chlapíkovi, na kterého jsou i z okolí dobré ohlasy a taky nepatří k nejlevnějším, spíš naopak. A taky by mě zajímal jeho názor jak kadeřníka muže, kadeřnice žena by totiž mohla říct, že potřebuju zkrátit tak 15 cm. On snad moje úsilí o dlouhé vlasy pochopí. Tak přeju hodně štěstí zítra Shahlah!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 10:43 pm    Předmět: Citovat

Holky, tak držím palce oběma! Přeji vám, ať jste spokojené!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 11:25 pm    Předmět: Citovat

A nejdeme náhodou k tomu samému? Laughing
Tenhle prý úsilí o dlouhé vlasy chápe a když mu člověk řekne, že chce zastřihnout jen 1 centimetr, tak prý vážně vezme jen tolik... Nu, jsem na něj zvědavá...
Taky přeju hodně štěstí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 10:07 pm    Předmět: Citovat

Tak se hlásím "po"...
Jsem nadmíru spokojená, tento kadeřník vážně nepatří ke "střihorukým maniakům"... Bral v potaz, že moje momentální délka je pro mě ideální a že čím míň zastřihne, tím líp - ovšem s tím, že chci radši kratší pěkné vlasy než rousy... Nakonec stříhal dosti málo - až jsem se několikrát zeptala, jestli by to nechtělo střihnout víc - ale přemlouvat ho k tomu nebudu, že Laughing Říkal, že mi vezme max. 5 cm a podle měření metru mi vzal jen cca 4 cm Smile

Jediné, z čeho jsem trochu nesvá je, že mi vlasy umyl nějakým profi-chemkovým šamponem a kondišem a vlasy jsou teď strašně hladké a kluzké... Do reklamy dobré, ale na normální nošení je to pěklo, protože se z toho skoro nedá udělat ani cop, jak to klouže...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 10:30 am    Předmět: Citovat

Tak výborně Shahlah! Však užívej si vlasů hladkých a lesklých jak z reklamy. Za chvíli je umyješ svým šamponem na který jsi zvyklá. A foukal nebo žehlil? Takže bylo jen stříhání nebo i něco regeneračního? A zástřih dorovna nebo s nějakých sestříháváním. Já jdu k nám do Frýdku-Místku, tak asi to nebude ten samý. A říkáš že jen 4cm? A ozdravilo to viditelně vlásky? A co ohlasy okolí? všimlo si?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 11:00 am    Předmět: Citovat

Foukal (vzhledem k tomu, jak je venku, tak to jinak ani nejde), asi tak polovinu času foukal zvláštně - seděla jsem na židli posunutá "dolů" s hlavou opřenou o opěradlo (jako když se myjí vlasy) a druhou polovinu času foukal v předpoklonu, jako když si občas vlasy foukám sama...
Regenerace byla - nějaký ten profi kondiš - prý rekonstrukční řada - nenapadlo by mě, že se tohle slovo používá i pro vlasy Laughing
Střih dole do obloučku - to mě potěšilo, protože se mi to líbí - říkal, že jemné vlasy by se sestříhávat a prostříhávat neměly, jen je dole střihnout do obloučku. Jinak vždycky od kadeřníků čtu a slyším, že se jemné vlasy musí ostříhat a sestříhat, což je podle mého hloupost, protože pak v délkách zůstane o to míň vlasů...
I ty 4 cm vlasy očividně ozdravily, ale jsem zvědavá, jak budou konce vypadat po umytí mým šamponem bez vyfoukání atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efox
81-160
81-160


Založen: 11.1.2009
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 9:41 pm    Předmět: Citovat

Já se chystám na stříhání příští týden. Původně jsem chtěla ty tenký roztřepený konečně přehlížet, aby mi narostly co nejrychleji dlouhý, ale je to blbej nápad - pak bych možná měla dělší, ale na koních o 3/4 tenčí, než u hlavy, což je hrůza Shocked Holt je na vlasech znát to žehlení a fénování (s žehlením jsem přestala před rokem, s fénem asi před 2 měsíci)! Takže střihnu a budu pořádně pečovat, ať nejsou tak hnusný. Jen doufám, že mi to nevezme na mikádo Rolling Eyes Celkem dost se bojím, vlasy mi rostou pomalu Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 9:44 am    Předmět: Citovat

efox napsal:
Jen doufám, že mi to nevezme na mikádo Rolling Eyes Celkem dost se bojím, vlasy mi rostou pomalu Crying or Very sad

Veď mu/jej povedz koľko chceš strihať napr.max dva cm... Smile
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.