Chystáme se ke kadeřníkovi/právě jsme u něj byly(i)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=36dc053f15c48a7d0f2018f5ff699f2eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2010 5:17 pm    Předmět: Citovat

to kadeřnictví v praze vypadá takhle dobře...minulý stříhání v prosinci, kdy jsem se chtěla zbavit jen kdysi odbarvených skončilo ještě asi o5cm kratší než bylo potřeba..+setříhání a prostříhání který sice vlasům v mém případě možná trochu pomohlo, ale mě spíš naštvalo...ale budu potřebovat tak za dva měsíce nejak srovnat hlavně předek-odrůstající ofinu+zbytek...a k té co jsem byla minule už nemám odvahu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 3:32 pm    Předmět: Citovat

Objednávala jsem se ke kadeřníkovi měsíc dopředu, v den kdy jsem k němu měla jít, jsem skoro ani spát nemohla, ze strachu, co když to blbě dopadne a když jsem k němu přišla, tak se mi moc omlouval, že má školení a nemůže mě vzít, takže až za 14dnů. Na jednu stranu už bych chtěla něco udělat se zrz odstínem, ale bojím se, že bude moc stříhat a nebo naopak, že mě ostříhá málo a furt budou vlasy vypadat roztřepeně, suše. Tak babo raď, co vlastně chci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 10:09 am    Předmět: Citovat

Hlásím se po, ztmaveno, zrz ustoupil, ale dorazil mě přítel, že jsem furt rezavá. Dále zastřiženo vzadu dorovna, žádné sestříhávání a prostříhávání se nekonalo, sám mi pak kadeřník říkal, že např. takové vlasy jako mám já (ne příliš husté) se neprostříhávají, že lepší dojem hustších vlasů dělá zastřižení dorovna. Přišla jsem o suché konce cca. 5-7 cm, což mi ale vůbec nevadí, okolí si to ani nevšimlo. Zato moje peněženka přišla pěkně zkrátka. Příště dorovna zastřižení zvládne maminka a přeliv Garnier to jistí. Fotky PŘED a PO dodám, až bude více času, tím se omlouvám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út září 06, 2011 9:37 am    Předmět: Citovat

Chystám se dneska po několika letech, takže mě chytá panika. Pro jistotu jsem se objednala ráno, abych se nenervovala moc dlouho Smile

Závidím všem, co se umí ostříhat samy/i.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út září 06, 2011 10:20 am    Předmět: Citovat

yama napsal:
Chystám se dneska po několika letech, takže mě chytá panika. Pro jistotu jsem se objednala ráno, abych se nenervovala moc dlouho Smile

Závidím všem, co se umí ostříhat samy/i.
Nezáviď a zkus to, je to jednoduchý jak facka. Wink Jsem s tím strašně spokonejná, do kadeřnictví už nevlezu a (jak vidíš) jsem horlivý propagátor. Very Happy
http://dlouhevlasy.cz/navody-a-postupy-na-ucesy/navod-na-samozastrizeni-od-feye.html
Ale jinak přeju hodně štěstí dneska. Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út září 06, 2011 10:59 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Nezáviď a zkus to, je to jednoduchý jak facka. Wink Jsem s tím strašně spokonejná, do kadeřnictví už nevlezu a (jak vidíš) jsem horlivý propagátor. Very Happy
http://dlouhevlasy.cz/navody-a-postupy-na-ucesy/navod-na-samozastrizeni-od-feye.html
Ale jinak přeju hodně štěstí dneska. Smile


A čí asi příspěvky mě tam dohnaly? pořád o tebe čtu, jak zastřiháváš a staráš se o konečky, takže mě to motivovalo a říkám si, buď odvážná jako Meadow a stříhej Smile

Já mám docela ostré V z vlasů a to bych chtěla udržet, protože mě to kupodivu trochu objem dodává. Takže se v návodu zaseknu hned u druhého obrázku, kde sjíždí gumičkou. V ten moment už culík nemám Smile

večer si sem kdyžtak přijdu pobrečet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út září 06, 2011 11:09 am    Předmět: Citovat

Tyjo, tak to už to asi fakt přeháním... Laughing Jsem netušila, jaký mám vliv... Very Happy

Tak musíš hodně předklonit hlavu (bradu na prsa), to ti udělá ostřejší V. A jestli je i to málo... tak to teď honem nevím. Embarassed Laughing

V každým případě se musím sama odmoderovat a ukončit si OT... Rolling Eyes Laughing
Ale jak píšu: hodně štěstí dneska! Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út září 06, 2011 9:09 pm    Předmět: Citovat

Samozřejmě hrůza, ale to jsem čekala. Sestříhal mi to celkem do rovna na úroveň podprsenky, že takhle k němu zase nebudu muset pár let a půjde to udržovat.

Holt tohle budu muset absolvovat ještě několiktát, protože efilačky na mé hlavě několik let vesele řádily a než srovnám délky, tak bych musela jít na mikádo. Pořád mám pruhy s roztřepenýma koncema uprostřed hlavy.

Zdravé vlasy jsou mnohem náročnější cíl než dlouhé vlasy. Sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 5:21 pm    Předmět: Citovat

Včera som bola na zástrihu. Vlasy tentokrát do oblúčiku ale v jednej dĺžke. Odišli cca 3 cm, ofina dostala nový tvar a som spokojná. Na dĺžke vlasov nepozorujem žiadnu zmenu, len pri česaní je cítiť rozdiel, že sa tie poštiepence toľko neuzlia. Snáď to vydrží čo najdlhšie Very Happy
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 6:43 pm    Předmět: .. Citovat

tak já tam byla tak před měsícem na zastřihnutí suchých konců a odešla sem s vlasama dlouhýma kousek nad podprsenku Confused takže sem zase na začátku a radši si koupím creaclip Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.