Chystáme se ke kadeřníkovi/právě jsme u něj byly(i)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cc3d883cd21721807f90d5710cbdb649Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 6:56 pm    Předmět: Citovat

Hehe Laughing ...no tak u kadeřnice jsem nebyla 7 let a už se tam asi ani nikdy v životě nechystám Very Happy Vlásky svěřuju do rukou příteli, který chápe, co to znamená "1cm", nebo se zastřihuju sama. Všichni si stěžujou, jak jim to kadeřnice vzaly moc, že jim ustřihly 20cm, místo 5cm...ale přitom je to o nich všeobecně známý, že to dělaj ...a pak hroznej údiv:lol:
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weiwen
0-7
0-7


Založen: 13.11.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 7:58 pm    Předmět: Citovat

Zrovna včera jsem po půl roce sebrala všechnu odvahu a vydala své vlasy na milost a nemilost paní kadeřnici. Sic se mi tam vůbec nechtělo, ale přicházející podzim a roztřepené konečky mi nedaly na výběr (po celoživotním hledání ideální kadeřnice jsem se vrátila k té, u které jsem začínala. Ne že bych byla s její prací spokojená, ale po několika letech neustálého zklamávání z jiných jsem zjistila, že zlo se dá doopravdy rozlišovat na menší a větší a to menší je v mém okolí právě ona).
A světe div se, buď se stal zázrak nebo to byla přehnaná snaha o znovuzískání staré zákaznice, protože i přes veškeré nervy jsem nakonec odcházela relativně spokojená (na délku mi nevzala ani o kus víc než jsem chtěla, jediná chybička se stala v ofince, tu nosím zásadně delší a na bok a proto jsem ji chtěla střihnout až kus pod nosem. I přes veškeré vysvětlování a máchání rukama, mi ji samozřejmě šmikla už pod obočím, v první chvíli jsem myslela, že mě asi sekne, ale nakonec jsem zjistila, že to není zas tak špatné. Hold změna je život Smile
Ale upřímně jsem ráda, že teď mám zas na chvíli pokoj.

A nesmírně závidím všem, kteří mají na stříhání přítele a nebo mají na tolik šikovný ručičky, že to zvládnou samy, já bych na to neměla odvahu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 8:36 pm    Předmět: Citovat

Ja som takú odvahu nabrala pred dvoma týždňami, dala som si strihnúť vlasy do oblúčika, z dĺžky ubudol fakt len centimeter a zbavila som sa aj odrastajúcej ofiny, ktorá ma neskutočne rozčuľovala (cholerik sa pozná Embarassed ). som spokojná, vlasy sa o poznanie ľahšie češú a môžem ich konečne nosiť rozpustené. okolie tvrdí, že ma to omladilo a že mi ofina ide. tak neviem, ale aj ja som s ofinou vnútorne stotožnená Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chabriela
41-80
41-80


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 9:12 pm    Předmět: Citovat

Moje kadeřnice má vlasy na ježka a má můj osobní metr (1 cm v našem jazyce = 0,3 cm v jazyce pravého matematika Very Happy). Bohužel k ní musím chodit každé dva měsíce - fialová opravdu není má barva. Ale bere mi to nějakým kadeřnickým profi přelivem, tak si nestěžuju. No už za dva týdny mě to čeká také Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weiwen
0-7
0-7


Založen: 13.11.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 9:58 pm    Předmět: Citovat

Chabriela napsal:
Moje kadeřnice má vlasy na ježka a má můj osobní metr (1 cm v našem jazyce = 0,3 cm v jazyce pravého matematika Very Happy). Bohužel k ní musím chodit každé dva měsíce - fialová opravdu není má barva. Ale bere mi to nějakým kadeřnickým profi přelivem, tak si nestěžuju. No už za dva týdny mě to čeká také Smile.



A jak moc se ti vymývá? tzn. najdeš po těch dvou měsících ještě ve vlasech aspon stopu poté fialové nebo to dobarvuješ hlavně kvůli odrostům?
Já jsem kdysi zatoužila po rudých vlasech a barva z drogerie mi hned slezla, tak jsem se rozhodla zabloudit ke kadeřnici, aby mi na hlavě vykouzlila něco trvalejšího. Nechala jsem se ještě i stříhat, ale i tak mi výsledná částka vyrazila dech. Myslela jsem si, že za ty peníze to aspon chvíli vydrží, ale netrvalo dlouho a na hlavě mi zůstal jen takovej jakejsi nazrzlej odstín. Crying or Very sad
Vím, že se tyhle barvičky hrozně rychle vymývaj, ale zajímalo by mě jakou máš zkušenost s tou fialovou, popřípadě jestli se to vymývá do tak hroznejch odstínů jak červená nebo ne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chabriela
41-80
41-80


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 10:29 pm    Předmět: Citovat

Bohužel se vymývá a po dvou měsících je z vlasů de facto tmavá zrz...
Ono je to tedy i tím, že jsem přírodní hodně světlá blondýnka, ale tmavě fialové mi to vydrží tak tři týdny.
jenže já u své kadeřnice platím za barvu+konečky+regeneraci asi okolo 600...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 11:52 pm    Předmět: Citovat

Juanitta napsal:
Ja som takú odvahu nabrala pred dvoma týždňami, dala som si strihnúť vlasy do oblúčika, z dĺžky ubudol fakt len centimeter a zbavila som sa aj odrastajúcej ofiny, ktorá ma neskutočne rozčuľovala (cholerik sa pozná Embarassed ). som spokojná, vlasy sa o poznanie ľahšie češú a môžem ich konečne nosiť rozpustené. okolie tvrdí, že ma to omladilo a že mi ofina ide. tak neviem, ale aj ja som s ofinou vnútorne stotožnená Wink

Já jsem se naky nechala zastřihnout, ale o hodně, skoro o deset cm, dokulata. Měla jsem to předtím historicky tak divně sestříháno a dělalo mi to na koncích takové rousy, tak jsem to chtěla srovnat, vypadá to určitě líp, ale po té délce se mi stýská Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 9:26 am    Předmět: Citovat

Honey: to je jasné, ja by som asi na desať centimetrov odvahu nenabrala, to máš môj obdiv. na druhú stranu, však ony dorastú Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 10:31 am    Předmět: Citovat

subjektivně (možná i objektivně, protože se nelámou) to po zástřihu roste rychleji. V září mi vzali 13 cm a po 2 měsících bylo 5 zpátky a v mnohem lepší kvalitě.
jen teda těch prvních pár dnů mi to přišlo, jak kdyby mi ostříhali půl metru

asi je častější stříhání a po menších úsecích lepší, ale já na to nemám nervy, takže si začínám pěstovat novou nárazovou zónu roztřepených konců a jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
levharta
0-7
0-7


Založen: 20.11.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 11:37 am    Předmět: Já už se teda nechystám nikam! Citovat

Zaslal: 20 listopad 2011 11:11 Předmět: Vlasové studio Karin Dluhošová - Ostrava, Dvořákova ulice






--------------------------------------------------------------------------------

Dovolím si pisnout to i sem (krom fóra Černá listina kadeřnic), protože jsem vážně naštvaná a nešťastná, jak mě ta ludra oškubala..

Všecky vás zdravím. Kadeřnice Dáša (pracující ve Vlasovém studiu Karin Dluhošová v Ostravě na Dvořákově ulici) asi taky nerozumí zadání - zastřihnout konečky a nikde nezkracovat!!! Oškubala mě neuvěřitelně svinsky - z hezkých, všude stejně dlouhých vlasů pod lopatky mi udělala visící řídké oškubané cancoury, samozřejmě každý jinak dlouhý. Navíc pravá strana je o tři čísla kratší než levá.
Ale stříhání vzadu na hlavě prostě během akce neohlídáte, navíc když nemáte na nose brejle. Chodila jsem k ní roky, nechala jí tam tringeltů jako blázen a ona ve finále nebere absolutně žádný ohled na mé přání. Ať už jdou všecky kadeřnice do prdele. Ode mě už ty předražené zneuznané závistivé pseudokreativní hajtry neuvidí ani korunu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.