Vypadávání vlasů,alopecie,lysiny....

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=59178a40799b94944cf1d07b1a830b58Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martys
0-7
0-7


Založen: 26.2.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 1:24 pm    Předmět: Vypadávání vlasů,alopecie,lysiny.... Citovat

Ahoj lidi, trpím dědičnou alopecii, nebo jak se tomu nazývá. Vypadávání vlasů jsem začal pozorovat uprostřed mých jednadvaceti let. Nyní je mi třiadvacet. Čím více pozoruji, tím více se mi ztrácejí vlasy, hlavně nad čelem jsou řídké a jemné vlasy a vypadají úplně. Můj děda, a otec mají taky dědičnost. Nevíte, co by mohlo pomoct? Děkuji všem za rady. Máte nějaké doporučení?

Děkuji všem za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 1:51 pm    Předmět: Citovat

Hoj, vítej u nás.

Mrkni do fora Regenerace. Možná by ti pomohl Biohar, Lopuchový výluh či nějaké doplňky stravy pro růst vlasů.

Tak ať se daří! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: st březen 03, 2010 9:49 pm    Předmět: Citovat

Bohužel na dědičnou (androgenní) alopecii ti biohar ani lopuchový výluh do budoucna nepomůže. Možná ze začátku ti po nich na prořídlých místech narostou nové, nicméně strašně jemné vlasy (spíš chmýří), které stejně časem opět vypadnou. Tato alopecie je zákeřná díky tomu, že ničí vlasové kořínky a cibulky, ze kterých už nové vlasy časem nikdy neporostou. Ale dá se s tím aspoň částečně bojovat. I když by se to tu asi nemělo, doporučím ti ww.vicevlasu.cz, tam najdeš spoustu užitečných rad, které ti mohou trochu pomoct. Pevné nervy, vím jak je to hrozné, když ti vlasy mizí doslova před očima Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.