Dlouhé a těžké vlasy=bolest hlavy?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=53158dd1249ea1b7be1d7ed6f0a0d669Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kockofenka
41-80
41-80


Založen: 22.2.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: út březen 02, 2010 4:43 pm    Předmět: Dlouhé a těžké vlasy=bolest hlavy? Citovat

Nějak jsem nedohledala, kde to hledat, tak zakládám nové téma.
Už nějakou dobu nemůžu mít na hlavě vysoko vyčesaný culík, ani drdol, protože mě do pár hodin začně ukrutně bolet hlava, čím to? Je to váhou vlasů? Asi těžko tomu předejdu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efox
81-160
81-160


Založen: 11.1.2009
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: út březen 02, 2010 7:08 pm    Předmět: Citovat

Není to spíš tím, že máš culík moc utažený a tahá ti to vlasy? Protože kdyby to bylo váhou vlasů, nejspíš by tě hlava bolela i s rospuštěnými, ne? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út březen 02, 2010 7:47 pm    Předmět: Citovat

To by mě taky zajímalo, čím to je.
Já vlasy těžké nemám a stejně když udělám drdol, tak mě za chvíli bolí hlava, kořínky, všechno. Mě tahá i obyčejný pletený cop. To podle mě nebude záležet jen na tíze vlasů, ale na stavu a citlivosti pokožky hlavy, na kořínkách, co unesou a co už ne.
Máte-li někdo tip jak tomu předejít,bylo by to skvělé, ale myslím že se s tím nedá nic dělat. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kockofenka
41-80
41-80


Založen: 22.2.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: út březen 02, 2010 8:28 pm    Předmět: Citovat

Právě že mě bolí i když je ten culík volnější. A i když už mám opravdu mastný vlasy, tak jak ztěžknou, taky mě bolívá hlava, umytí je vždycky úleva. Ale kdyby to bylo nějak těmi kořínky a tak a existovalo něco, co by je posílilo, moooc bych to uvítala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út březen 02, 2010 8:41 pm    Předmět: Citovat

Mne neco podobneho taky dela - kdyz chcu cop, tak vetsinou musim zagumickovat nahore i dole, pak to netaha. Drdoly jsou v pohodě. Ale culik je misty taky vesely Rolling Eyes neni vetsi sranda, jak se precesavat pet minut predtim ,nez jede tramvaj.. Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st březen 03, 2010 8:00 am    Předmět: Citovat

Rozlišila bych to na bolest hlavy a bolest pokožky hlavy. Hlava mě bolí většinou od krční páteře a to stačí na chvílu rozpustit drdol a ono se to nějak srovná.
Ovšem s pokožkou je to horší. Nad čelem ji mám dost citlivou a tam to občas tahá a bolí fest a je jedno zda mám drdol, cop nebo rozpuštěné. A u krku mám zas místa, kde se za ty vlasy můžu pověsit na měsíční ráhno a neucítím nic krom jemného tahu. Rolling Eyes
Pomáhá jemná masáž nebo na si chvíli lehnout a hodit vlasy nad hlavu. Kůže se tím uvolní.


Naposledy upravil Sidonie dne út duben 20, 2010 10:19 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Laire
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: st březen 03, 2010 9:48 am    Předmět: Citovat

Mě bolí hlava celkem často, většinou z bloklé páteře, a to pak nesnesu žádný drdol nebo utažený culík, ale příčina ty vlasy nejsou. Naopak to občas funuje taky, ale to musím mít něco hodně utaženého celý večer a jak píše Sidonie, pak bolí spíš ta kůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st březen 03, 2010 12:27 pm    Předmět: Citovat

citam ze v tom niesom sama. ked mam urobeny culik nejak nedobre, taha mi to pokozku a to boli. nieje to ani stiahnutim, ale ked natrafim na jedno miesto na hlave
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st březen 03, 2010 1:11 pm    Předmět: Citovat

Děcka a taky máte někdo 'migrenozni pramen', jak tomu rikam ja?
Mam v jednom miste pramen vlasu, ktery kdyz blbe zapletu, tak me 100% zacne od toho bolet hlava - migrenozni proto, ze je zrovna v miste, odkud na me utoci migreny.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kockofenka
41-80
41-80


Založen: 22.2.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: st březen 03, 2010 1:41 pm    Předmět: Citovat

Tak migrenózní pramen jsem si na hlavě nezaznamenala, já mám jen jistotu že když budu mít vysoko culík, tak mě zaručeně bolet bude, drdol se mi občas povede tak, že nebolí, ale poslední dobou se mi ani ten nedaří..
Jak to čtu, tak by možná nebylo od věci nějaké cvičení na posílení krčního svalstva- páteře? Já jsem lemrouch, necvičím vůůůbec ale na tu páteř by to asi bylo fajn..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.